Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

c680

Spoiler

Tak Kishi, podkreślaj dalej jak Sakura i Kakashi są teraz useless.

To Sakura znajdzie sprzęt do bindowania i uwięzi Kaguyę. A potem wyśle ją na księżyc.

I tak powstało Power Rangers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 09:55, luzac napisał:

I tak powstało Power Rangers.


Sorry ale tak mi się skojarzyło. Kaguya nawet podobna do Rity. Więc to się kupy trzyma:)


20140611101042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

Luźne pytanie: Czy mi się wydawał, czy Sasuke posiadł zdolność teleportacji?


Tak, ale tylko na niewielki dystans.
I sugeruje używać spoilerów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 11:53, KuroNeko napisał:

Tak, ale tylko na niewielki dystans.
I sugeruje używać spoilerów. ;)

Nie próbował jednak tego robić na większe dystanse, więc nie możemy w takim razie z pewnością uznać, że nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 11:56, Piciambeer napisał:

> Tak, ale tylko na niewielki dystans.
> I sugeruje używać spoilerów. ;)
Nie próbował jednak tego robić na większe dystanse, więc nie możemy w takim razie z pewnością
uznać, że nie potrafi.

Możemy, Madara to sprawdził. Trzeba uważniej czytać mangę. ;)
Chapter 674, strona 15. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W moim tłumaczeniu jest powiedziane po prostu, że nie może użyć swojego oczka, a nie, że konkretnie teleportacji... Oh well zbaczy się w dalszych chapterach.

Drugie pytanie: Bohaterowie siedzą teraz w innym wymiarze, ale Kage są ciągle w domku. Jak więc ma to wyglądać, że Kaguya chce zniszczyć świat, jeśli siedzi w innym wymiarze? :P

20140612122224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2014 o 12:22, Piciambeer napisał:

Spoiler

W moim tłumaczeniu jest powiedziane po prostu, że nie może użyć swojego oczka, a nie,
że konkretnie teleportacji... Oh well zbaczy się w dalszych chapterach.

Drugie pytanie: Bohaterowie siedzą teraz w innym wymiarze, ale Kage są ciągle w domku.
Jak więc ma to wyglądać, że Kaguya chce zniszczyć świat, jeśli siedzi w innym wymiarze?
:P


Spoiler

Póki co Sasek zaprezentował dopiero jedną zdolność swojego Rinnegana, czyli teleportacje. Jeśli Madara mówi, że na tym dystansie Rinnegan Saska nie działa, to trudno by było, by miał na myśli jakaś inną jego zdolność.

Nie jestem pewien, czy to jest inny wymiar. To jest jedynie domysł Kaszalota. Wg wiki Naruto, ona po prostu prze-teleportowała ich do wnętrza wulkanu, a nie do innego wymiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 12:51, luzac napisał:

Ile dno może mieć pod sobą dnów... dnień... den? Bo Naruto idzie na rekord z tym zakończeniem.

Mówię już teraz, okaże się że

Spoiler

Kaguya przyleciała z innej planety i chce przerobić ludzi z tego świata w żołnierzy i wrócić żeby walczyć z kosmitami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ech... Autor zalicza kolejne spadki w swoim dziele.

Co było interesującego w ostatnich dwóch chapach?
1. Na pewno miejscówka, gdzie trafili nasi bohaterowie. Miejsce na swój sposób urokliwe, w tle zaś widnieje zameczek, który mnie bardziej zaintrygował niż obecne wydarzenia w mandze.
2. W końcu wiemy, jak Madara przeżył.

Reszta zawartości to niestety minus.
1. Czarny Zetsu przebija Aizena z Bleacha pod względem bezbłędnego planowania. Zaplanował wszystko i manipulował wszystkim przez wiele lat.... Takie postacie są mało wiarygodne.
2. Naruto lata. Tak, to już nie jest opowieść o ninja...
3. Nie podoba mi się, że bohaterowie tak uparcie ratują ciała Obito. Mam obawy, że go wskrzeszą.

Po najnowszym rozdziale stwierdzam, że zbliżamy się coraz bardziej do końca mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

takie techniki były odpowiednie, gdy Naruto był raczkującym niesfornym ninja, wyrzutkiem i dopiero wkraczał w świat shinobi. teraz to był jakiś żart, czuję obrażony, że poczęstowano mnie takim rozwiązaniem. już od jakiegoś czasu manga rozpoczęła ostry spadek w dół i boję się pomyśleć, co przyniosą kolejne chaptery. Matka jest tak silna, że prawdopodobnie jej upadek będzie kolejnym absurdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować