Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Mnie tam w sumie ubawiło użycie

Spoiler

Sexy no Jutsu, na dodatek lubiłem go bardziej od tych wszystkich uber super jutsus. Takie jutsu przynajmniej próbuje zadziałać na psychikę przeciwnika i odwrócić jego uwagę, coś co shinobi Powinni robić. Wszystkie pozostałe jutsu to praktycznie zabawa w Dragon Balla XD Poza tym miło zobaczyć trochę humoru w śmiertelnie nudnej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 12:56, Mange napisał:

Spoiler

takie techniki były odpowiednie, gdy Naruto był raczkującym niesfornym ninja, wyrzutkiem
i dopiero wkraczał w świat shinobi. teraz to był jakiś żart, czuję obrażony, że poczęstowano
mnie takim rozwiązaniem. już od jakiegoś czasu manga rozpoczęła ostry spadek w dół i
boję się pomyśleć, co przyniosą kolejne chaptery. Matka jest tak silna, że prawdopodobnie
jej upadek będzie kolejnym absurdem.


Zgadzam się ze spadkiem, ale ten chapter był dobry xD. Obstawiałem co prawada, że użyje tego jutsu na Madarze xDDD. No, ale reverse jutstu też mocne fanki naruto są szczęśliwe pewnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 13:02, Piciambeer napisał:

Spoiler

A mnie się skoki międzywymiarowe podobają, nie wiem co w nich złego :P



Spoiler

Przez chwilę myślałem, że ten budynek w lodowej krainie to Cerkiew Wasyla Błogosławionego :D Tylko czekalem na Paryż i inne miasta z charakterystycznymi budynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mnie tam scena z Sexy no Jutsu nawet się podobała. ;) Ostatecznie wyszło, więc nie wiem dlaczego narzekacie. ;) Ot, miłe rozluźnienie w czasie już trochę przydługiej walki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2014 o 13:36, McFlash napisał:

Spoiler

Przez chwilę myślałem, że ten budynek w lodowej krainie to Cerkiew Wasyla Błogosławionego
:D Tylko czekalem na Paryż i inne miasta z charakterystycznymi budynkami.


Kek,

Spoiler

mnie za to przypomniało obserwatorium na Śnieżce, tylko minarety troche nie pasowały. Co do sexy no jutsu to bardziej podobał mi się komentarz Naruto "z jakiegoś powodu ta technika działa na silnych ninja".
Przeskakiwanie między wymiarami to kolejny wyskok - wygląda na to że techniki króliczycy to jedynie pretekst do popychania bohaterów w różne nieprawdopodobne miejsca i sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 08:47, Piciambeer napisał:

Spoiler

Z jakiej paki Naruto zregenerował sharingany?


Spoiler

Bo od tygodni jest Jezusem. Co nie zmienia faktu że mimo tego Obito dalej ma sprasowaną gębę, hue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 14:12, Karol44 napisał:

Co masz na myśli!?

Spoiler

Waśnie pomyslałem że to może być przywracanie >oryginalnej< części ciała. Kakashi zamiast oka Obito dostał własne, a zregenerowany Obito dostał też swoje - czyli te z Sharinganem.

Swoją drogą, pierwszy raz w życiu użyje MS na 2 oczach, może być fajnie i lepiej, niż sam się Obito spodziewa

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

683 chapter był całkiem niezły.

Spoiler

1. Po 683 chapterach Sakura w końcu zauważa swoją bezużyteczność. Teraz tylko pokazać twarz Kakashiego i można kończyć mangę ^^
2. Dolna część ciała Madary leżąca sobie samotnie to wcale nie jest dowód, że facet jest martwy.



Swoją drogą właśnie obejrzałem Naruto: Shippuuden Movie 6 - Road to Ninja i muszę przyznać, że fabuła mogłaby po paru przeróbkach zostać włączona do mangi, bo pomysł jest doprawdy znakomity. Szkoda jednak, że Kishi (zresztą autor scenariusza do filmu) tego nie zrobił. Pokazanie ceny, jaką musiał przez wiele lat płacić Naruto, to coś, co z chęcią zobaczyłbym w mandze (+ Saskacz love boy :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 14:22, luzac napisał:

>

Spoiler

Z jakiej paki Naruto zregenerował sharingany?


Spoiler

Bo od tygodni jest Jezusem. Co nie zmienia faktu że mimo tego Obito dalej ma sprasowaną
gębę, hue.


Spoiler

xD No, taki kozak a zwykłych blizn nie umie usunąć :P

Dobra, żarty na bok. Ogólnie jestem załamany tym, co się dzieje w Naruto. Nie dość, że już totalnie wyeliminowała "ninjowski" klimat to jeszcze rozdziały nie budzą żadnych emocji, napięcia. A ożywienie Obito jeszcze bardziej mnie zabolało. Zobaczycie, on jeszcze przez swoją męczeńską śmierć zostaje ogłoszony bohaterem świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c 684

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIING.

Spoiler

Kaguya mogłaby przestać się w końcu patyczkować i ich wszystkich pozabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c686

To zakończenie mogłoby być dużo krótsze gdyby Kakashi nie podkreślał co chapter jaki to on jest teraz bezużyteczny.

Spoiler

Kishi mu nawet umrzeć nie da z honorem... znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

687

Spoiler


+:
Obito w końcu umiera

-:
Przegadaaaaaaane

+:
Naruto znowu - mam nadzieję - okaże się najszybszym ninja w historii. Urwanie ręki Kaguyi to niezły progres :P

-:
Mam nadzieję że ostatnia strona to nie zapowiedź dalszych losów Obito w zaświatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 lipca pojawiła się informacja, że za tydzień zostanie wydana notka o ultra ważnym ogłoszeniu odnośnie Naruto. Minął tydzień i tą informacją okazał się nowy film. Film, który prawdopodobnie zwieńczy serię o młodym ninja(czy już raczej bogu, hehe...). Premiera kinówki to 6 grudzień, zatem wtedy należy wypatrywać zakończenia mangi. Pojawił się też krótki trailer pokazujący dorosłego(?) Naruciaka.

Problematyczny jest jednak ten tekst: "NARUTO Projekt początek nowej ery" - to może oznaczać że zamiast końca możemy mieć timeskip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 09:09, McFlash napisał:

Pojawią się shinobi z innych planet? Pewnie jeszcze gdzieś znajdą się pomarańczowe kule
z gwiazdkami...

... Trzymane w tajemnicy w podziemiach zamku chronionego przez potężne siostry-alicorny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, bo już niektórzy to zakończenie mangi zapowiadali dwa lata temu ;D Film pewnie będzie kolejnym fillerem, więc nie spodziewałbym się zbyt wiele po nim. Road to Ninja początkowo też się wydawało, że będzie miało coś wspólnego z kanonem, ale okazał się typowym fillerowym, w najlepszym wypadku, średniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2014 o 20:00, Piciambeer napisał:

... Trzymane w tajemnicy w podziemiach zamku chronionego przez potężne siostry-alicorny...


... Z których tylko alicorn nocy jest potężna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować