Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2014 o 22:31, Rick napisał:

Spoiler

Ja się dziwię, że nikt tam nie przyszedł. :P Ktoś z tej grupy sojuszu musiał zauważyć,
że ich chakra spadła do prawie zerowego poziomu i nie są aktywni. :P


Spoiler

Chyba razem z Arclingiem zapominacie, że cały świat leży w kokonach Inifite Tsukuyomi (jedynymi poza są Naruto, Sasuke, Sakura i Kakashi).

Jedyna dziwna sprawa, to że Sakura z Kakashim się nie pojawili podczas ich drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 00:07, Arcling napisał:

Spoiler

No właśnie, w końcu zostało tam przynajmniej kilka(naście) tysięcy żywych ninja w
pobliżu i nikt nie wpadł na pomysł żeby wysłać jakiś zwiad? :D Trochę szkoda, że wątek
Orochimaru sprawia wrażenie nieco przedwcześnie zakończonego. Stał się "dobry" i... tyle.


Chyba kompletnie inaczej czytam tą mangę bo miałem wrażenie, że jedynymi chodzącymi istotami ludzkimi w tym czasie na ziemi są: love brothers, sakura, kakashi.
I w sumie wolę przy takim myśleniu zostać przynajmniej wygląda to lepiej.


o ktoś mnie nawet ubiegł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 22:07, nightfaler napisał:

Chyba kompletnie inaczej czytam tą mangę bo miałem wrażenie, że jedynymi chodzącymi istotami
ludzkimi w tym czasie na ziemi są: love brothers, sakura, kakashi.
I w sumie wolę przy takim myśleniu zostać przynajmniej wygląda to lepiej.

Możliwe. Zainteresowanie już nie to samo. Wydawało mi się, że ktoś tam jeszcze oprócz nich był "aktywny".

Spoiler

Tak czy inaczej to, że przeżyli taką utratę krwi jest mocno naciągane. No i mimo wszystko Kakashi powinien sprawdzić co się z nimi dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 22:37, Arcling napisał:

nich był "aktywny".

Spoiler

Tak czy inaczej to, że przeżyli taką utratę krwi jest mocno naciągane.
No i mimo wszystko Kakashi powinien sprawdzić co się z nimi dzieje.


Bo co? Bo stracili po ręce? Przecież oni góry pierdnięciem rozwalają to mają ginąć od utraty krwi? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2014 o 00:16, nightfaler napisał:

Bo co? Bo stracili po ręce? Przecież oni góry pierdnięciem rozwalają to mają ginąć od
utraty krwi? ;/

Moc nie czyni ich nieśmiertelnymi, a przynajmniej nie wtedy, gdy nie są przez nic chronieni. Oczywiście nie znaczy to, że musi być realistycznie, ale "nieskończona" ilość krwi wygląda nieco śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 09:33, Piciambeer napisał:

Spoiler

>
Bestie uzyte do respawnu dresiarza były wzięte od Madary. 9 bestii, pomimo, że narysowane
były tylko 3... Zapomniałem, że Kurama został wyciągnięty. Ale to nadal zostają 3 bijuu:

- w Naruto po respawnie
- z Kaguyi po wygranej
- w Minato, bo nie znamy chyba losu tego złego Kyuubiego.


Spoiler

Nie, to było tak. Minato chciał przekazać Naruciakowi drugą połowę lisa, by go uratować. W ostatniej chwili Czarny Zetsu zakosił bestię i chciał go oddać Madarze. Obito przejął kontrolę nad Czarnym Zetsu, a od Madary udało mu się wyciągnąć chakrę jakichś dwóch bestii(ośmioogoniastego i kogoś tam jeszcze). Te "zdobycze" przekazał umierającemu Naruto.

Podsumowując: jednego lisa mamy w głównym bohaterze, drugi jest uwięziony przez Sasuke(który był w Kaguyi).

Zaskoczyła mnie ostatnia strona najnowszego chapka. Szkoda tylko że już wiadomo co z nimi będzie, bo studio odpowiedzialne za anime mocno zaczyna promować film, gdzie widać rozwiązanie tego wątku.

Sasuke za to zaminusował - pokazał, jaki jest niedojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 16:47, luzac napisał:

Jutro, w najgorszym razie w czwartek.

ARGHH
I CANT WAIT ANY LONGER!

pójdę przesłuchać całego osta z tej pulpy po raz ostatni ;( chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 23:56, nightfaler napisał:

żydoszaman zawsze na propsie

Jeśli Sasuke spotkał los wygnańca, to i tak jest to łagodne potraktowanie, biorąc pod uwagę jego wcześniejsze działania. Ciekawe, co z dłońmi, bo u Naruto widać bandaże, więc może dostał jakiś przeszczep/regenerację. Zmiana wyglądu postaci to chyba najciekawsze w tym filmie. Jak już wcześniej tutaj pisałem, zapowiedź sugeruje typowo fillerową fabułę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 23:25, Arcling napisał:

w tym filmie. Jak już wcześniej tutaj pisałem, zapowiedź sugeruje typowo fillerową fabułę
:/

a to, że niby jaka ma być? Jak materiał źródłowy się skończył? Nawet nie wiem (IMHO)czy słowo filler pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2014 o 23:50, nightfaler napisał:

a to, że niby jaka ma być? Jak materiał źródłowy się skończył? Nawet nie wiem (IMHO)czy
słowo filler pasuję.

Znaczy, wygląda to na typowy schemat historyjek z fillerów Naruto - zostaje porwana osoba (w tym przypadku siostra Hinaty, Hanabi), a reszta rusza ją uratować. Główny antagonista ma pochodzić z klanu Hyuuga, któremu zapewne klasycznie chodzi o jakąś zemstę/zdobycie jutsu itp. Czyli specjalnie nic nowego, jak większość kinówek Shippudena. Umiejscowienie akcji po finale wygląda jedynie na prosty sposób na zwiększenia zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2014 o 23:56, nightfaler napisał:

żydoszaman zawsze na propsie


Moja interpretacja była bardziej w stylu:

Emo-King evolves tooooo... Mexican-Hobo-Emperor! + Sasuke kręcący się pośród iskier niczym Digimon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj dochodzimy do najważniejszej konkluzji:

Dnia 05.11.2014 o 01:58, Arcling napisał:

Umiejscowienie
akcji po finale wygląda jedynie na prosty sposób na zwiększenia zainteresowania.

prosty, ale DIABELNIE SKUTECZNY ;p
szedłbym do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 02:23, nightfaler napisał:

prosty, ale DIABELNIE SKUTECZNY ;p
szedłbym do kina.

Ano, już sam zmieniony design postaci przyciąga oko. Do tego jeszcze plotki o NaruHina w filmie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 10:54, Arcling napisał:

> prosty, ale DIABELNIE SKUTECZNY ;p
> szedłbym do kina.
Ano, już sam zmieniony design postaci przyciąga oko. Do tego jeszcze plotki o NaruHina
w filmie :3

NaruHina to dla mnie OTP od 2006 roku kiedy zacząłem tego tasiemca ogladać :D

To będzie pierwsza kinówka którą obejrzę od wielu wielu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2014 o 13:15, Piciambeer napisał:

NaruHina to dla mnie OTP od 2006 roku kiedy zacząłem tego tasiemca ogladać :D

NaruHina to jedyny powód, dla którego jestem skory wybaczyć przeżycie Emo-Kinga. Niech nam Kishimoto da nasz OTP i kończy te brednie xD

Dnia 05.11.2014 o 13:15, Piciambeer napisał:

To będzie pierwsza kinówka którą obejrzę od wielu wielu lat...

To będzie pierwsza kinówka Naruto jaką w ogóle obejrzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować