Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2014 o 13:20, Piciambeer napisał:

Spoiler

> No i o co chodzi z chrapiącym lisem, noż kurcze
Lisek poszedł spać oddając całą swoją chakrę Naruto przy ostatnim uderzeniu podczas walki
Sasuke z Naruto. Nie spodziewałem się jednak, że będzie spał jakieś 6 lat... Czy to znaczy,
że teraz lipa z KyuubiMode i po uratowaniu świata Narutowa potęga to była tylko SageMode?
Chyba się nigdy nie dowiemy.

> Pozytywnie zaskakuje natomiast rozwój urbanistyczny Konohy


chyba za dużo szukacie, przecież on zawsze spał jak nie miał nic do roboty...
Mało tego to może być też alegoria, że po prostu jego siła nie jest już potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 13:26, KuroNeko napisał:

Spoiler

W ogóle ten chapter strasznie na siłę. Te pairingi z tyłka, wszyscy mają dzieci
w tym samym czasie



Spoiler

Nie no, to się zdarza, zwłaszcza po wojnie. Powiedzmy, że to wyż demograficzny. :D Ale wszyscy wyglądają jakby wpadli i zostali ze sobą "po tak wypadało". No, może naruto i hinata się kochają, Shikamaru i Temari pobrali sie pewnie z chłodnej kalkulacji. :D Rock i Ten-ten? Choji i Karui? Sai i Ino? Buhahaha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto the END

Panowie! Nie wiem jak Wy, ale wg mnie zakończenie piętnastoletniej serii boleśnie rozczarowuje. Patrząc wstecz uważam jednak, że była to całkiem przyjemna jazda i nie żałuję, że poświęciłem Naruciakowi tyle godzin uwagi. Co prawda seria traciła na jakości im bliżej byliśmy zakończenia to jednak nie wolno zapominać o dobrych czasach. Wszystko od początku Kakashi Gaiden aż do

Spoiler

bullshit Konoha revival no jutsu

było po prostu genialne i nie zepsuje tego miernota, która przyszła potem!

Jak dla mnie mocne 7/10!

Gdyby nie ch700 to może dałbym i 8 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 13:28, KuroNeko napisał:

> Macica wyhodowana tuż przy jelicie grubym? Czemu nie...
Cóż, koncepcja nastąpiła przypadkowo i to przy aktywności typowo homoerotycznej... ;p

płód rozwija się w klatce z bijuu,
called it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 13:32, Alamut napisał:

Gdyby nie ch700 to może dałbym i 8 -.-

Ode mnie również 7/10. Wystawiłbym 8, ale na to złożyło się kilka rzeczy np. finał arcu z Painem, nagła zmiana w postaci Obito/Tobi, Kaguya jako przeciwnik bez osobowości i wyskakujący znikąd, a najbardziej szkoda trochę po części zmarnowanego potencjału Akatsuki i wątku Orochimaru, który wygląda na trochę urwany. Do tego te pairingi znikąd i dzieci będące prostym miksem ich rodziców, nawet osobowości musiały się powtórzyć. Trochę w sumie szkoda, że jeszcze będzie ten krótki spin-off z dziećmi. Za długo już ciągnięto tą serię, co niestety było widać, nie potrzeba jeszcze czegoś dorabiać do niej. Teraz jeszcze tylko czekać aż Bleach się skończy ;D Przynajmniej o trwanie i poziom One Piece póki co nie trzeba się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 13:32, Alamut napisał:

Panowie! Nie wiem jak Wy, ale wg mnie zakończenie piętnastoletniej serii boleśnie rozczarowuje.

Ciężko się jakkolwiek do tego odnieść, ale jak rozumieć stwierdzenie, że zakończenie rozczarowuje?
Albo dostajemy to co w chapterze 700, albo świat pozostaje pod infinite tsukuyomi...
wiedziałem! TY CHORY CZŁOWIEKU!

Anyway pairingi może i z dupy wzięte, ale i tak chyba lepiej jakby ich nie było. Miło się patrzy na każdą postać w ostatnim chapterze. Nawet sceny nic nie wnoszące - Rozmowa Kakashiego z Gaiem, Ten-ten w sklepie, ba jakby na to patrzeć to większość scen nie wniosła nic ;p Jednak, czy nie o to właśnie chodzi w zakończeniu? Zwolnić tempo i dać czytelnikowi to czego chce (albo i nie: infinite tsukuyomi). Może jestem za miękki do Naruto bo to moja pierwsza manga i co za tym idzie seria z którą jestem najdłużej (9lat :() i nie potrafię nawet wznieść na tą chwilę żadnych słów krytyki ;P


....a wiem scena jak Iwa i Mizu pyskują naruto ze się spóźnił.. omg burn it...

chyba w ostateczności skuszę się na 8/10 ew kiedyś poprawię swój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 13:49, Arcling napisał:

Ode mnie również 7/10. Wystawiłbym 8, ale na to złożyło się kilka rzeczy

Wiesz ta 8 to byłaby jedynie z nostalgii gdyby zakończenie było udane, a tak to rzeczywiście za dużo różnorakich potknięć. Wątek Akatsuki można było zakończyć wojną z Painem i zwyczajnie rozwiązać organizację, albo wybić pozostałych członków przed atakiem na Konohę. Najbardziej zawodzi jednak Oro-chan - jego wątek Kishi potraktował zwyczajnie po macoszemu...

Dnia 06.11.2014 o 13:49, Arcling napisał:

Teraz jeszcze tylko czekać aż Bleach się skończy ;D Przynajmniej o trwanie i poziom One Piece
póki co nie trzeba się martwić.

Patrząc na stopniową degenerację Bleacha i Naruto to wydaje się tragicznym, że swego czasu zwykliśmy mówić o Wielkiej Trójcy Shonenów... Jednak masz rację! Oda, odpukać, trzyma niezmiennie wysoką formę, a poza tym są jeszcze takie serie jak Toriko, Shokugeki no Soma czy Seven Deadly Sins ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 13:54, nightfaler napisał:

Ciężko się jakkolwiek do tego odnieść, ale jak rozumieć stwierdzenie, że zakończenie
rozczarowuje?

Gdyby seria skończyła się na 699 chapterze to byłoby ckliwie i dennie, ale jeszcze jako tako logicznie. Dodać kilka stron z Dresiarzem stojącym w miejscu z widokiem na Konohę i jakąś maksymę i byłby git. Tymczasem w ch700 otrzymujemy masę nielogicznych i nieprzydatnych niczemu scenek, pełnych rzeczy sprawiających wrażenie "na siłę". Jest pośród nich kilka perełek - córka Asumy, Kakashi i Gai, sceny z Narutokage i jego interakcja z Boruto... Ba! Nawet FatFlat jest genialny dla samej komedii tego pairingu! Nie wynagradza to jednak miernoty i bezsensu całej reszty ;/

Dnia 06.11.2014 o 13:54, nightfaler napisał:

Albo dostajemy to co w chapterze 700, albo świat pozostaje pod infinite tsukuyomi...
wiedziałem! TY CHORY CZŁOWIEKU!

Fantazja Chojiego była bardziej sensowna niż rzeczywistość, więc czemu nie? Wszyscy byliby szczęśliwi, a na ziemi zapanowałby pokój ;3

Dnia 06.11.2014 o 13:54, nightfaler napisał:

....a wiem scena jak Iwa i Mizu pyskują naruto ze się spóźnił.. omg burn it...

Ok, czas na kolejną wojnę światową xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rzeczy, których nie wymieniliście:
- Naruto i Hinata - c''mon, dlaczego ta dwójka nigdy nie została bezpośrednio pokazana (nawet teraz) jako para?
- technologia w wiosce - widać odejście od tradycji (w końcu współczesny świat gdzieś się tam czasem przewijał). Mam nadzieję, że to jednak nie będzie tak dziwnie zrobione jak u Korry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:02, Alamut napisał:

Wątek Akatsuki można było zakończyć wojną z Painem i zwyczajnie
rozwiązać organizację, albo wybić pozostałych członków przed atakiem na Konohę. Najbardziej
zawodzi jednak Oro-chan - jego wątek Kishi potraktował zwyczajnie po macoszemu...

Część Akatsuki wybił trochę za szybko, można było najpierw lepiej te postacie wykorzystać. Potem mieliśmy przeważające siły "dobra" kontra "zło" składające się praktycznie z samych klonów i wskrzeszonych truposzy. Praktycznie wskrzeszono tam kogo się dało. Orochimaru zasługiwał na lepszy finał, aż dziwne, że autor tak go odstawił na boczny tor, po tym jak ważną postacią był on w pierwszej części.

Dnia 06.11.2014 o 14:02, Alamut napisał:

Patrząc na stopniową degenerację Bleacha i Naruto to wydaje się tragicznym, że swego
czasu zwykliśmy mówić o Wielkiej Trójcy Shonenów... Jednak masz rację! Oda, odpukać,
trzyma niezmiennie wysoką formę, a poza tym są jeszcze takie serie jak Toriko, Shokugeki
no Soma czy Seven Deadly Sins ;]

Z trójcy w sumie od dawna nic nie zostało, bo OP wszystko wyprzedził, a reszta może co najwyżej go gonić. Popularne wciąż są Fairy Tail i Attack on Titan, ale moim zdaniem to zwykłe przeciętniaki (zwłaszcza ten drugi, na siłę przedłużany), a taki Bleach mocno zleciał w dół. Nie czytałem wymienioncyh serii, ale może kiedyś za ich czytanie zabiorę. Od Seven Deadly Sins trochę mnie tylko kreska się nie podoba, zwłaszcza te kartoflowate nosy odrzucały. One Piece wciąż trzyma się świetnie. Moim zdaniem Oda wystrzegł się błędu, który popełnili inni, czyli spłycania wrogów (w większości, bo np. ci z Fishman Island byli nieciekawym przeciwnikiem) i tworzenia zbyt prostych podziałów. W OP mamy Rząd Światowy, kraje nie będące jego częścią, armię rewolucjonistów, indywidualnych piratów i inne osobistości z własnymi celami. To właśnie stworzyło cały ten potencjał na długą serię. Zawsze autor potrafi wprowadzić tam coś interesującego.

Na marginesie, mają tam w świecie Naruto laptopy, a wiadomości wysyłają ptakami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:11, Alamut napisał:

Gdyby seria skończyła się na 699 chapterze to byłoby ckliwie i dennie, ale jeszcze jako
tako logicznie. Dodać kilka stron z Dresiarzem stojącym w miejscu z widokiem na Konohę
i jakąś maksymę i byłby git.

Wtedy to ja bym był zawiedziony

Dnia 06.11.2014 o 14:11, Alamut napisał:

Jest pośród nich kilka
perełek - córka Asumy, Kakashi i Gai, sceny z Narutokage i jego interakcja z Boruto...
Ba! Nawet FatFlat jest genialny dla samej komedii tego pairingu! Nie wynagradza to jednak
miernoty i bezsensu całej reszty ;/

No to: jak to ci sie podobało to cała reszta też powinna. Pozostaje jedynie plucie się o pairingi, co imo jest glupie :D zalali to mają ;p

Dnia 06.11.2014 o 14:11, Alamut napisał:

Fantazja Chojiego była bardziej sensowna niż rzeczywistość, więc czemu nie? Wszyscy byliby
szczęśliwi, a na ziemi zapanowałby pokój ;3

wiedziałem.

Dnia 06.11.2014 o 14:11, Alamut napisał:

Ok, czas na kolejną wojnę światową xD

yup, poirytowany byłem jak nigdy dotąd. Pomijam fakt, że musiałem szukać po wiki jak Ci dwoje się nazywają...

@McFlash

Dnia 06.11.2014 o 14:11, Alamut napisał:

technologia w wiosce - widać odejście od tradycji (w końcu współczesny świat gdzieś się tam czasem przewijał).

Przypominamy o egzaminie na chuunina: kamery CCTV i wielkie telebiny. Szkoda, że wiadomości nadal wysyłane ptakami :3

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
so koniec ;(
http://i.imgur.com/Mx1EXpI.gif
http://i.imgur.com/9otv3YS.gif
https://www.youtube.com/watch?v=NCLBz7D9FSE

zamknąć temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto nie było moim pierwszym zetknięciem ze światem japońskiej animacji. Jednak to właśnie dzięki tej serii dowiedziałem się, że powstają mangi które są później przerabiane na anime. To właśnie Naruto zostało moją bramą do innych wspaniałych serii i poniekąd sprawiło że świat m&a stał się moim hobby. Sama seria nie uniknęła jednak losu innych bardzo popularnych shonenów, czyli Dragon Balla i Bleacha. Wszystkie te tytuły były dobre (albo bardzo dobre jak kto woli) do pewnego momentu. Z czasem autorzy poszli w stronę atomówek, wybuchów i innych większych absurdów. Mógłbym się bardziej szczegółowo przyczepić do pewnych elementów ale nie o to chodzi w tym wywodzie (mam jedynie nadzieję że One Piece uniknie podobnego losu). Ciężko mi mówić że zakończenie jest dla mnie zawodem po sadze z wojną. Właściwie nie wiem jak inaczej może zakończyć się shonen jak nie prostym do bólu happy endem. Tylko z tymi związkami mógł by Kishi dać na wstrzymanie bo się kupy nie trzymają. Zastanawia mnie też, dlaczego zdecydowana większość długaśnych serii dostaje takie krótkie, mocno urwane zakończenia nie wyjaśniając w sposób należyty wszystkich wątków(jak tutaj). W przypadku Naruto może chodzi o potencjalną kontynuację.

Czy jest mi przykro że seria się zakończyła? I tak i nie. Samego Naruto nie żałuję, bo od pewnego czasu manga prezentowała wątpliwy poziom. Szkoda mi natomiast tych wszystkich obrazków, hejtów, memów i ogólnego poruszenia jakie Naruto wywoływało w fandomie do samego końca. Uśmiałem się nie jeden raz. Ode mnie takie naciągane 7/10 za stare lata.

Tak swoją drogą nie uważacie że Kakashi (którego swoją drogą bardzo lubię) został hokage kompletnie bez sensu? Tsunade przeżyła, a potem i tak wszyscy przeszli na emeryturę na rzecz młodego pokolenia.

Alamut

> Gdyby nie ch700 to może dałbym i 8 -.-
Nie przesadzasz aby? XD
Ten komentarz sprawia wrażenie jak by w Naruto wszystko było super poza zakończeniem. Imo ta manga pokazywała nam już znacznie głupsze rzeczy, a koniec nie wybija się ponad przeciętną (ani pozytywnie, ani negatywnie).

> Za to bardzo spodobał mi się hołd jaki serii i Kishimoto złożył Oda na stronie tytułowej One Piece ;3
Ludek w napisie „One Piece” bardziej przypomina mi głównego bohatera Hunter x Hunter XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:28, qrex napisał:

Szkoda mi natomiast tych wszystkich obrazków, hejtów, memów i ogólnego poruszenia jakie Naruto > wywoływało w fandomie do samego końca. Uśmiałem się nie jeden raz. Ode mnie takie naciągane 7/10 > za stare lata.

Przecież jeszcze nic straconego! Teraz przez kolejną dekadę albo i więcej Narutardzi będą trollować każdy nowy shonen jaki się ukaże / zyska na popularności. Bohater jest blondynem? ZŻYNA Z NARUTO! Super epicka walka i fangasm? NIE ZNACIE SIĘ! KISHI ROBIŁ TO LEPIEJ + 458 PRZYKŁADÓW! xD

Dnia 06.11.2014 o 14:28, qrex napisał:

Tak swoją drogą nie uważacie że Kakashi (którego swoją drogą bardzo lubię) został hokage
kompletnie bez sensu? Tsunade przeżyła, a potem i tak wszyscy przeszli na emeryturę na
rzecz młodego pokolenia.

Dude my się tu czepiamy szczegółów! O rzeczach bezsensownych w sposób oczywisty się nie hejtuje :P

Dnia 06.11.2014 o 14:28, qrex napisał:

Alamut
Nie przesadzasz aby? XD
Ten komentarz sprawia wrażenie jak by w Naruto wszystko było super poza zakończeniem.
Imo ta manga pokazywała nam już znacznie głupsze rzeczy, a koniec nie wybija się ponad
przeciętną (ani pozytywnie, ani negatywnie).

Naah, przy całym mroku potrafię być jednak sentymentalny^^
Jak dla mnie seria jest 7/10, ALE gdyby zakończenie było powalające i może wynagradzałoby faile ostatnich lat (revival bullshit no jutsu, spamowanie friendship no jutsu, spamowanie zombie no jutsu, kim do cholery jest Kaguya?!, spamowanie yaoi we wszystkich pokoleniach itd.) to MOŻE dałbym 8, a tak jest jak jest ;]

Dnia 06.11.2014 o 14:28, qrex napisał:

Ludek w napisie „One Piece” bardziej przypomina mi głównego bohatera Hunter
x Hunter XD

Może motyw liścia na Nami i zakryty Dresiarz to dla mas, a ludek w napisie to oficjalne przesłanie Ody "Naruto się skończył, chcę wreszcie więcej HxH!"? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:17, McFlash napisał:

- technologia w wiosce - widać odejście od tradycji (w końcu współczesny świat gdzieś
się tam czasem przewijał). Mam nadzieję, że to jednak nie będzie tak dziwnie zrobione
jak u Korry.

Nie przesadzaj, bo w Naruto to jest 10 year gap, a w Korrze 80.
Myślisz, że jak technologicznie wygladał nasz świat w 1934?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto - moja pierwsza i jedyna manga ( i anime ).
Nie wiem czemu, ale nasuwa mi się porównanie z Harrym Potterem ... tyle, że w Naruto jest trochę lepiej, gdyż w HP autorka

Spoiler

usmierciła 90% starego pokolenia ( przeżyła chyba tylko dyrektorka Hogwardu i Hagrid? ).

W ogóle zakończenie jest takie jakieś niekompletne, jakby było robione na kolanie, byleby zakończyć akurat tu i teraz, w sporym pośpiechu. Wątek Oro wygląda tak, jakby Voldemord postanowił, że chce być już dobry i wszystkich przeprosił ;) mam jednak nadzieję, na jakąś kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:42, Alamut napisał:

Przecież jeszcze nic straconego! Teraz przez kolejną dekadę albo i więcej Narutardzi
będą trollować każdy nowy shonen jaki się ukaże / zyska na popularności.

Nie wiem czy nie przeceniasz fanów. W przypadku Naruto wszelkiej maści komentarze to jeden wielki hejt. Do tego stopnia że w człowieku pojawia się masochistyczna chęć obrony Naruto. Tyle że potem się samemu ten hejtowany rozdział przeczyta i ta masochistyczna chęć mija XD.

Dnia 06.11.2014 o 14:42, Alamut napisał:

Dude my się tu czepiamy szczegółów! O rzeczach bezsensownych w sposób oczywisty się nie
hejtuje :P

Szczegóły? Jakie szczegóły? Wiedza czy aby przypadkiem Sałata nie jest jednak dzieckiem Karin jest ABSOLUTNIE elementarna jeśli chodzi o moją dalszą egzystencję. Kto by się się tam przejmował pokojem na świecie, Orochimaru czy jakąś tam Kaguyą.

Dnia 06.11.2014 o 14:42, Alamut napisał:

Naah, przy całym mroku potrafię być jednak sentymentalny^^

Sentyment powinien się zadowolić że ciągle to jeszcze czytamy :P

Dnia 06.11.2014 o 14:42, Alamut napisał:

Jak dla mnie seria jest 7/10, ALE gdyby zakończenie było powalające

I w tym momencie zostajesz odłączony od Matrixa XD

Dnia 06.11.2014 o 14:42, Alamut napisał:

i może wynagradzałoby faile ostatnich lat

W tej chwili zostaje z ciebie zdjęte ostateczne tsukiyomi^^

Dnia 06.11.2014 o 14:42, Alamut napisał:

Może motyw liścia na Nami i zakryty Dresiarz to dla mas, a ludek w napisie to oficjalne
przesłanie Ody "Naruto się skończył, chcę wreszcie więcej HxH!"?

W przypadku tego tytułu mam obawy czy dożyję. Nawet większe niż w przypadku One Piece (a szkoda bo to obecnie mój drugi ulubiony shonen. Inna sprawa że nie wiele ich czytam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, potomstwo zmixowane działa na zasadzie "twarz dostałeś po mamie to ubranie będziesz miał po tacie". Teraz jak myślę o tych całych klanach to chyba w nich kazirodztwo panowało xD
Pozytywnie żona/dziewczyna Kiby. Jeden co wziął se jakąś normalną.
Technologia już kiedyś była dość zaawansowana, przypominam choćby o video-konferencji baronów (czy kimkolwiek ci dygnitarze byli). Oficjalna poczta z użyciem ptaków wyszła z użytku w końcówce lat 90''tych XX wieku więc może ludzie z Konohy oddają szacunek tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 12:04, nightfaler napisał:

699!
STEADY!

[m-I]
CHOO CHOO, TIME TO BOARD THE FEELS TRAIN ;_;


Zgodnie z obietnicą, że następne przewinienie = BAN więc za słownictwo wędruje BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 14:25, Arcling napisał:

Popularne wciąż są Fairy Tail i Attack on Titan, ale moim zdaniem to zwykłe przeciętniaki (zwłaszcza ten drugi, > na siłę przedłużany)

Pierwsze jest miłe, lekkie i przyjemne, ogólnie rzecz biorąc solidny shonen, którym można zachęcić neofitów; a fanservice też robi swoje ;] Co do SnK to seria zaczęła mnie wkurzać od emisji anime. Z jednej strony irytowali fani, którzy zachowywali się podobnie, jeśli nie gorzej jak ludzie czczący SAO, a z drugiej przecieki o tym, że twórca postanowił doić złotą krowę i będzie ciągnąć serię ile się da -.-

Dnia 06.11.2014 o 14:25, Arcling napisał:

Od Seven Deadly Sins trochę mnie tylko kreska się nie podoba, zwłaszcza te kartoflowate
nosy odrzucały.

Na początku nie jest tak źle, a z czasem kreska też staje się lepsza. Chyba, że tylko czytałeś prototyp - tam kreska była irytująca -.-

O czym jeszcze zapomniałem, a co jest u mnie chwilowo w czołówce shonenów - Magi the Labyrinth of Magic ;]

Dnia 06.11.2014 o 14:25, Arcling napisał:

One Piece wciąż trzyma się świetnie. Moim zdaniem Oda wystrzegł się błędu,
który popełnili inni, czyli spłycania wrogów (w większości, bo np. ci z Fishman Island
byli nieciekawym przeciwnikiem) i tworzenia zbyt prostych podziałów. W OP mamy Rząd Światowy,
kraje nie będące jego częścią, armię rewolucjonistów, indywidualnych piratów i inne osobistości
z własnymi celami. To właśnie stworzyło cały ten potencjał na długą serię. Zawsze autor
potrafi wprowadzić tam coś interesującego.

W serii jest tyle różnych wątków pobocznych, wskazówek i tajemnic, że Oda może ciągnąć One Piece jeszcze dobre dwadzieścia lat, a i tak się nie znudzi xD
Naruto też w zasadzie miało ten potencjał - wystarczy wspomnieć tylko Oro-chana, ale Kisihimoto jakoś go zaprzepaścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować