Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2014 o 14:59, qrex napisał:

Nie wiem czy nie przeceniasz fanów. W przypadku Naruto wszelkiej maści komentarze to
jeden wielki hejt.

Teraz to i może hejtują, ale za miesiąc będą płakać, że nie mają czego czytać xD

Dnia 06.11.2014 o 14:59, qrex napisał:

Tyle że potem się samemu ten hejtowany rozdział przeczyta i ta masochistyczna chęć mija XD.

Eh, suma sumarum potknięcia Kishimoto nie były aż takie tragiczne - tylko jeden raz odstawiłem serię na bok na jakieś pół roku, a wszystko przez finał Pain Arc. Nie potrafiłem znaleźć lepszej reakcji niż Rage Quit -.- Jednakże w takim Bleachu robiłem to samo już ze trzy razy xD

Dnia 06.11.2014 o 14:59, qrex napisał:

Szczegóły? Jakie szczegóły? Wiedza czy aby przypadkiem Sałata nie jest jednak dzieckiem
Karin jest ABSOLUTNIE elementarna jeśli chodzi o moją dalszą egzystencję.

Mnie tam ogarnia niepokój gdy na nią patrzę... Bachor łączy w sobie najgorsze cechy dwojga rodziców - stalkerstwo matki i emowatość ojca. Brrrr >_<
Jednakże przyznam się bez bicia, że kibicuję scenariuszowi, w którym Sakura jest tylko jej guwernantką / sprzątaczką xD
Swoją drogą wyszło na to, że okres, w którym Naruto przemianowali na Sasuke - powstanie Hebi, character development Karin, łażenie po bunkrach Orochimaru, dołączenie do Aaktsuki etc. - był tylko marnowaniem naszego czasu i zupełnie niepotrzebny, bo na koniec Kisihimoto i tak olał te postacie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 21:04, Alamut napisał:

Mnie tam ogarnia niepokój gdy na nią patrzę... Bachor łączy w sobie najgorsze cechy dwojga
rodziców - stalkerstwo matki i emowatość ojca. Brrrr >_<

Nic się Sasuke nie zmienił - zrobił dziecko (kij już z kim) i poszedł w świat.
Z tym Oro-chanem to może nie do końca pozamiatane bo coś tam za emokiem w krzakach szeleści. Sam Orochimaru przyznał że nadal pożąda jego ciała tylko że chłopak jest za silny. Teraz po osłabieniu szanse mogą się wyrównać. Oto jak może to wyglądać:

20141106211336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 21:04, Alamut napisał:

Teraz to i może hejtują, ale za miesiąc będą płakać, że nie mają czego czytać xD

Może spinoff trochę poprawi nastroje, chociaż i tak nie brak szału fanów z powodu różnych pairingów - NaruSaku na przykład. Z drugiej strony, niektóre były tak randomowe, że znaczna część powinna być zadowolona :D

Dnia 06.11.2014 o 21:04, Alamut napisał:

Swoją drogą wyszło na to, że okres, w którym Naruto przemianowali na Sasuke - powstanie
Hebi, character development Karin, łażenie po bunkrach Orochimaru, dołączenie do Aaktsuki
etc. - był tylko marnowaniem naszego czasu i zupełnie niepotrzebny, bo na koniec Kisihimoto
i tak olał te postacie ;/

No właśnie, tyle budowania tych postaci i w sumie po nic. Taki Juugo w sumie posłużył jedynie za źródło techniki przeklętej pieczęci, a poza tym jego obecność okazała się zbędna. Podobnie z tożsamością Tobiego, niby od początku wydawała się oczywista, potem jednak autor trochę próbował zwodzić, po czym jednak oczywista i najnudniejsza wersja okazała się prawdziwą (a i tak podejrzewam, że początkowo autor mógł planować prawdziwego Madarę, w jednym z flashbacków miał długie włosy, podczas gdy w innych w tak krótki odstępie czasowym nie miał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 21:13, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Z tym Oro-chanem to może nie do końca pozamiatane bo coś tam za emokiem w krzakach szeleści.
Sam Orochimaru przyznał że nadal pożąda jego ciała tylko że chłopak jest za silny. Teraz
po osłabieniu szanse mogą się wyrównać. Oto jak może to wyglądać:


Albo Karin nie mogła znieść wyboru Saskacza, postradała zmysły i została hobo-cat-lady-stalkerką.
Zaraz czy to Harold?

20141106212228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia xD Sam pomyślałem "Burrito", gdy tylko dowiedziałem się o Boruto. Jest to jednak tylko wymowa, bo chodzi tutaj o "Bolt". Na szyi nosi śrubę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej Boni. https://www.youtube.com/watch?v=9-yU0hqw9YQ Kto to ten Harold z kolei? :D
Co do Borrito: oglądałem kiedyś urywek z meczu ligi włoskiej gdzie Artur Boruc strzegł bramki Fiorentiny. Włoski komentator krzyczał "Borukka!".

Arcling Obito z długimi włosami pokazany był podczas spotkania z Itachim kiedy ten planował skok na klan. Innych flashbacków z Obitem z podobnego okresu nie mogę sobie przypomniać, choć manga w sumie długo już trwa i można się pogubić. Można powiedzieć że z jakiegoś powodu zmienił image bo i maska inna - nie zostało to wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 22:14, Arcling napisał:

To było do przewidzenia xD Sam pomyślałem "Burrito", gdy tylko dowiedziałem się o Boruto.
Jest to jednak tylko wymowa, bo chodzi tutaj o "Bolt". Na szyi nosi śrubę.

Wiem, wiem ^^ Wersja mangastream o niebo lepsza od tej od pandy, ale cóż począć tamta wyszła wcześniej xD

@Pierogi_z_Cukrem
Tutaj masz sagę Harolda:
http://knowyourmeme.com/memes/hide-the-pain-harold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Aż trudno uwierzyć, że to koniec... Zakończenie strasznie przesłodzone, ostatnia walka Naruto z Sasuke zbyt krótka. Jak już wcześniej pisałem, manga i anime przeżywała swój najlepszy okres, gdy przewijał się wątek z akatsuki i widzieliśmy początki "złego" Sasuke, walczącego po kolei z orochimaru, deidarą, itachim itp. Natomiast wszystko, co działo się w mandze przez ostatni rok (zwłaszcza ciągnąca się w nieskończoność walka z Madarą) było tak naciągane i zagmatwane, że głowa mała. Jednak mój sentyment Naruto pozostanie. Przede wszystkim za klimatyczną 1 serię i świetną pierwszą połowę Shippudena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 23:45, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Powiedzcie mi jeszcze, czy to jest Shizune? Dość młodo wygląda.
Niby tak. Mnie jednak martwi to co się stało ze świnią...


Shizune mogła odziedziczyć po Tsunade technikę kosmetyczną, a świnka? Jak to świnka: podrosła, utuczyła się, było świniobicie, a potem pork ramen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 23:45, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Niby tak. Mnie jednak martwi to co się stało ze świnią...

Haha, przez te ~10 lat zapewne zdażyła wylądować na talerzu.

A skoro o zwierzętach mowa, to nie spodziewałem się, że Akamaru tak zdziadzieje... Myślałem, że te psy żyją w miarę równo z właścicielami.

PS. Zagadka! Co mówi najwyższej rangi zbiegły ninja maczający ręce w eksterminacji ludzkości, zdradzie stanu i tak dalej po tym jak przegrał?

20141106235510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 23:55, Piciambeer napisał:

A skoro o zwierzętach mowa, to nie spodziewałem się, że Akamaru tak zdziadzieje... Myślałem,
że te psy żyją w miarę równo z właścicielami.

Mnie tam bardziej niż psina ciekawi tożsamość dziewczyny Kiby. Któż to jest? O_O

Dnia 06.11.2014 o 23:55, Piciambeer napisał:

PS. Zagadka! Co mówi najwyższej rangi zbiegły ninja maczający ręce w eksterminacji ludzkości,
zdradzie stanu i tak dalej po tym jak przegrał?

Przypomina mi się artykuł, którego teraz nie mogę znaleźć, o tym jak aresztowali amerykańskiego strażaka-ochotnika/członka innej służby publicznej za jakieś ultra-rasistowskie komentarze i tweety w sieci oraz nawoływanie do linczu czarnych. Zdjęcie komentujące artykuł przedstawiało białego trzydziestolatka z nadwagą w kajdankach płaczącego jak małe dziecko. Miał w kółko powtarzać "Boże, przepraszam, ja nie chciałem" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solidne 7/10. Zakończenie dupy nie urywa i zgadzam się, że pary i ich dziecaki wyglądają słabo. Dałbym nawet 9/10 gdyby Emo King Saskacz zginął w walce z Naruto, ale cóż, wszystkiego mieć nie można :)
I jeszcze jeden zgrzyt - poważny Naruto ?! what is this !

I byłbym zapomniał - propsy dla Kishiego za sixth Hokage Kakashi i NaruHina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 00:03, Alamut napisał:

Mnie tam bardziej niż psina ciekawi tożsamość dziewczyny Kiby. Któż to jest? O_O

To Tamaki. Była obecna w tamtym sklepie z zaopatrzeniem, który Sasuke z drużyną odwiedzili. Skąd się ona jednak wzięła w Konosze, nie wiadomo.

Na marginesie, przypadkowo trafiłem na coś takiego na malu: http://imgur.com/a/gc6Cc Przyznam, że cokolwiek... dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 01:56, Arcling napisał:

To Tamaki. Była obecna w tamtym sklepie z zaopatrzeniem, który Sasuke z drużyną odwiedzili.
Skąd się ona jednak wzięła w Konosze, nie wiadomo.

Co prawda kolejny bullshit związek, ale przynajmniej razem wyglądają całkiem estetycznie ^^

Dnia 07.11.2014 o 01:56, Arcling napisał:

Na marginesie, przypadkowo trafiłem na coś takiego na malu: http://imgur.com/a/gc6Cc
Przyznam, że cokolwiek... dziwne.

Może to było to pisane na wariackich papierach, ale jakkolwiek by na to nie patrzeć... To ma troszkę sensu (minus fakt, że Naruciaki nie mają oczu matki). Cholera, teraz będę kojarzyć Hyuga z Bene Gesserit O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Naruto się skończyło. Przedostatnia walka była przedłużana i beznadziejna, ale ostatnie kilka chapterów nawet fajnie się czytało(Nie mówię, że były dobre;). Nie rozumiem hejtu na paringi. Przecież od to dorośli ludzie teraz są i dobrze, że jest pokazane z kim się związali. Nie rozumiem, czemu niby przez te ileś lat ile mineło, taki Chōji nie miał by się z kimś związać(Chyba teraz wyjdę na obrońce uciśnionychxD). Miał zostac mnichem, czy jak? Dobrze, że taki Chōji czy Kiba są z tym kim są. Wygląda to znacznie bardziej realistycznie niż łączenie w pary tylko między głównymi bohaterami.

Wielki minus za to, że nie bylo pokazanej sceny z Naruto i Hinatą razem. Licze, że film rozwinię wątek między nimi.
http://naruto.wbijam.pl/grafika/newsy/naruhina_tlm.jpg

Ocena za całość - między 6 a 7. Nie wiem jeszcze. Musze przemyśleć. Zleży na ile wpłyną na mnie sentymenty a na ile to co się ostatnio działo w mandze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować