Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Proszę, powiedzcie mi, co się właściwie stało z:

Spoiler

- Orochimaru
- Karin
- Suigetsu
- Jugo

O ile starą drużynę Tak''a i Hebi można pominąć, to pominięcie Orochimaru jest trochę dziwne (i kto się mógł spodziewać, że ta postać w ogóle wytrwa do samego końca). Czyżby otwarta furtka do nowej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadł mi do gustu design starszego Naruto: zarówno wygląd jak i charakter, jest zbyt poważny i zatracił tę swoją " Narutowość ". Sasuke wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena paringów i luźnych postaci:

Spoiler

Paringi:
1.Naruto i Hinata – wygląd Naruciaka mi nie przeszkadza, do krótszych włosów szybko się przyzwyczaiłem. Hinata zyskała przy zmianie ubioru na coś lżejszego. Co do dzieci, to widzę że każde odziedziczyło wąsy(?) lisa a żaden specjalnej umiejętności swojej matki :) Patrząc po charakterach to Boruto(co za imię...) wdał się w ojca, a Himawari w Hinatę. Ogólnie kibicowałem temu paringowi, więc jestem zadowolony.
2. Sasuke i Sakura – można rzecz, różowowłosa dopięła swego, choć coś tu jest nie tak. Sasuke stał się „madarowaty”, Sakura dorobiła się kolczyka na wardze(!) ale to nie jest problem. Problemem jest ich córka, która bardzo przypomina Karin. Czy tutaj jest ukrywany jakiś mroczny sekret? :)
3. Temari i Shikamaru – zmian wielkich u nich nie ma. Synek bardzo podobny do ojca(zewnętrznie i wewnętrznie). Ten związek jest jak najbardziej ok.
4. Kiba i ktoś... - Kiba zyskał zapuszczając sobie bródkę. O dziewczynie ciężko coś stwierdzić, bo... jej nie znam.
5. Sai i Ino – jakieś hinty na ten związek były, więc niech będzie. Zmian dużych w wyglądzie też nie widzę(drobne różnice w ubiorze). Kontrowersyjnie wygląda ich dziecko – połączenie włosów koloru blond i białej skóry pasuje... bardzo średnio.
6. Chouji i... Karui(!!) - najbardziej szokujący związek. Naprawdę nie wiem, co się między nimi wydarzyło że się zakochali. Ale nic. Chouji wygląda spoko z tą brodą, Karui, przez te zaczesanie, wygląda znacznie doroślej. Owoc ich związku natomiast... taka tusza w jej wieku jest niezdrowa.

Z luźnych postaci natomiast to największy szok miałem po zobaczeniu Anko(coś ty ze sobą zrobiła!) i przy Iruce(praca nauczyciela wyraźnie go postarzała). Biedny Gai nadal odczuwa skutki otwarcia wszystkich bram. Lee z kimś trenuje(Syn? Fan?), TenTen skończyła w jakimś sklepie. Reszta jakoś przeszła mi obojętnie. Nic natomiast o Orochimaru, Kabuto, Yamato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2014 o 10:38, lis_23 napisał:

Nie przypadł mi do gustu design starszego Naruto: zarówno wygląd jak i charakter, jest
zbyt poważny i zatracił tę swoją " Narutowość ". Sasuke wygląda znacznie lepiej.

Za to syn jest kopią wczesnego Naruto :) Zresztą jak większość tych dzieci, którym wklejono osobowości rodziców, ewentualnie trochę pomieszano jeszcze wyglądy. Moim zdaniem to dobrze, że Naruto zmienił "image". W końcu przez te lata powinien się trochę zmienić i jakoś ewolucję jego osobowości trzeba podkreślić.

@Andrzej15: Kobieta Kiby to Tamaki, ze sklepu z zaopatrzeniem należącym do "kociej babci", którą odwiedził Sasuke w trakcie swojego arcu. Wspomniałem we wcześniejszym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 01:49, Arcling napisał:

@Andrzej15: Kobieta Kiby to Tamaki, ze sklepu z zaopatrzeniem należącym do "kociej babci",

W sumie pasują, założyli Towarzystwo Sympatyków i Miłośników Zwierząt. Z rodziny kiby odszedł ojciec - jego matka go wystraszyła. Była bardzo apodyktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to dobrze,

Dnia 08.11.2014 o 01:49, Arcling napisał:

że Naruto zmienił "image". W końcu przez te lata powinien się trochę zmienić i jakoś
ewolucję jego osobowości trzeba podkreślić.

Owszem, powinien wydorośleć, spowaznieć i stać się odpowiedzialny ( chociaż już jako nastolatek był dosyć odpowiedzialny ) ale tutaj Naruto zatracił to " coś ", co przez cały czas przyciągało do jego postaci przez te x lat. Moim zdaniem jego ojciec wyglądał lepiej i miał w sobie taki " luz " i urok, które Naruto zatracił. Na dodatek zachowuje się tak, jakby był odpowiedzialny za cały świat ( jest sztywny niczym postać z filmu Nolana ;) ) i chyba nie jest najlepszym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 10:21, lis_23 napisał:

Na dodatek zachowuje się tak, jakby był odpowiedzialny za cały świat ( jest sztywny niczym postać z filmu
Nolana ;) ) i chyba nie jest najlepszym ojcem.


Przynajmniej, nie wszczepił w syna gigantycznego demona, będącego jednym z kluczy do Apokalipsy, czyniąc z niego społecznego wyrzutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 11:18, Alamut napisał:

Przynajmniej, nie wszczepił w syna gigantycznego demona, będącego jednym z kluczy do
Apokalipsy, czyniąc z niego społecznego wyrzutka...

No wiesz, gdyby tego nie zrobił to syn raczej by nie pożył dość długo by to docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 15:30, Hubi_Koshi napisał:

No wiesz, gdyby tego nie zrobił to syn raczej by nie pożył dość długo by to docenić


Kto wie? Lis szalał po drugiej stronie wioski, więc Naruto może by przeżył, a niedobitki Konohy na pewno przybiegłyby zobaczyć co się stało z Hokage ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 16:19, Alamut napisał:

Kto wie? Lis szalał po drugiej stronie wioski, więc Naruto może by przeżył, a niedobitki
Konohy na pewno przybiegłyby zobaczyć co się stało z Hokage ;]

Biorąc pod uwagę że Bijuu jako standardowej broni używają czegoś o mocy taktycznej atomówki nie jestem tego taki pewien XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ogladam anime, ale czytam spojlery wiec tez sie wypowiem o zakonczeniu seri, a dokladniej przyszlosci postaci xD. Dodam na poczatku, ze ogolnie Naruto przypadl mi do gustu choc najbardziej podobal mi sie na poczatku kiedy postaci nie byly takie nakoksowane, a Orochimaru byl tym tajemniczym zlym, ktorym straszono dzieci;).

Spoiler

Wypowiem sie tylko na temat dwoch glownych zwiazkow Naruto-Hinata i Sakura-Sasuke. Uwazam, ze w sumie dobrze sie stalo, ze Naruto przejzal na oczy bo Hinata to fajna dziewczyna i co prawda trudno uwiezyc, ze sie odkochal w Sakurze, ale przeciez mowimy tu o jakiejs dalszej przyszlosci wiec wiele moglo sie stac.

Sakura i Sasuke to mocno naciagany zwiazek. Tzn nie wydaje mi sie by Sasuke byl zainteresowany nia, chcial ja przeciez nawet zabic i moze raz lub dwa na cala serie kojarze jakies wydarzenie (np jak opuszczal wioske udajac sie do Orochimaru chyba i spotkal Sakure po drodze do wyjscia), ktore moglo by ewentualnie ukazac, ze jednak nie byl zupelnie obojetny, a po prostu to byl zly czas na romasowanie kiedy targaly nim inne, silne uczucia. Dajmy na to, ze od zakonczenia magi sporo sie stalo i wydarzylo sie cos co uswiadomilo Sasuke, ze kocha Sakure bo raczej z wdziecznosci byc z kims to nie w jego stylu. Ja z reszta widzialam Sasuke predzej z jakas zupelnie normalna dziewczyna (nie ninja) gdzies tam na wygnaniu, w wiosce, w ktorej o nim nigdy nie slyszano i gdzie go polubiono jak sie by wstawil za nimi np wybijajac bandytow itp. Napewno nie widzialam go z Karin - nie wiem co wy w niej widzicie. To szalona, stara (jak na niego) baba nie w jego stylu. Co do Sakury to widzialam ja nie z Naruto, nie z Sasuke, ale np z Lee albo nawet ewentualnie z Sai.

Nie rozumiem dlaczego wielu uwzielo sie na Sakure jakby byla jakas najgorsza postacia xD. Moim zdaniem nie jest taka zla i napewno zasluzyla na dobre zakonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie też podsumuję, to co się wydarzyło w ciągu tych dwóch chapterów:

Spoiler

- Kakashi szóstym Hokage, yaaay! Szkoda, że nie pokazali go w tej roli, ale to już nadrobi film. :D
- Parowanie jak najbardziej ok, ale z latoroślą to trochę na bakier (Chouchou, Inojin).
- Anko, coś Ty ze swoim wyglądem zrobiła!?
- Madara-look u Sasuke jest nawet ok, jego outsiderski styl życia również.
- 3 nowych kage. Raikage ok, Tsuchikage również, ale szczerze mówiąc to nie uczyniłbym Chojuro szóstym Mizukage.
- Gdzie Kabuto, gdzie Yamato, gdzie Orochimaru? Największy zawód, że nie było nic o wężowym sanninie.
- Cały ten postęp technologiczny kompletnie mi nie podchodzi. Nie wiadomo ile minęło lat, ale wygląda na to, że Bill Gates tam się teleportował i stworzył notebooki, a Shino testuje prototyp Oculusa. :D
- Zbyt poważny Naruto. Zostało sie Hokage i już zrobił się poważny.



Ogólnie nie było źle. Dobrze że tak się skończyło a nie inaczej, choć mogło być lepiej. 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 19:15, Kerethzimierz napisał:

Spoiler


- Cały ten postęp technologiczny kompletnie mi nie podchodzi. Nie wiadomo ile minęło
lat, ale wygląda na to, że Bill Gates tam się teleportował i stworzył notebooki, a Shino
testuje prototyp Oculusa. :D


W Naruto w sumie zawsze mieli komputery, była jedna scena z kryjówki Orochimaru gdzie Kimimaro był podłączony do jakiegoś sprzętu. Kishi ogólnie nigdy specjalnie nie rozbudował tego motywu. Jak to z większością rzeczy za które się zabrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2014 o 20:05, Hubi_Koshi napisał:

W Naruto w sumie zawsze mieli komputery, była jedna scena z kryjówki Orochimaru gdzie
Kimimaro był podłączony do jakiegoś sprzętu. Kishi ogólnie nigdy specjalnie nie rozbudował
tego motywu. Jak to z większością rzeczy za które się zabrał.

-Hokage-sama, właśnie dowiedzieliśmy się, że Akatsuki chce wciągnąć w pułapkę jedną z naszych drużyn! Są w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Wyślemy do nich maila, albo smsa?
- Hmm, nie... na pewno wszystko będzie dobrze... wyślijmy ptaka!

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m-r]

Dnia 08.11.2014 o 20:09, Rick napisał:

-Hokage-sama, właśnie dowiedzieliśmy się, że Akatsuki chce wciągnąć w pułapkę jedną z
naszych drużyn! Są w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Wyślemy do nich maila, albo smsa?
- Hmm, nie... na pewno wszystko będzie dobrze... wyślijmy ptaka!

:P

http://naruto.wikia.com/wiki/List_of_Technology

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować