Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dlaczego ja? odc 10

Dnia 02.07.2015 o 16:04, Alamut napisał:

I co tu robi

Spoiler

Kabuto

?!

To mi się właśnie podobało.

Nie zapominajmy, że Kabuto dostał w twarz z najsilniejszego genjutsu klanu Uchiha. Genjutsu, które zmienia człowieka. Na dobre. W innych przypadkach można by taką przemianę uznać za naciąganą, ale jak dla mnie akurat zmiana z terrorysty, który wywołał wojnę na człowieka niosącego pomoc dzieciakom w sierocińcu tylko podkreśla moc Izanami. Z tego genjutsu wychodzi się jako inny człowiek [dlatego stosowane było w ostateczności].

Other news!

Nie wiem co się dzieje, ale obok bardzo ładnego openingu, zmienił się teraz ending - i jego styl również jest niesamowicie ciekawy. Kto ma ochotę na kawał gajnego materiału, niech sobie obada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boruto road to B

Dlaczego ten franchise nie może zwyczajnie gnić w grobie?!

Aczkolwiek nie powiem, introdukcja postaci na początku chaptera wypadła całkiem nieźle, a ten Mitsuki wydaje się całkiem sympatycznym trollem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2015 o 14:26, Zekzt napisał:

To ciągną to dalej ?
Miało być tylko bonusowe 10 chapterów uzupełnienia i finito a Boruto miał być oneshotem.


Miał, a potem zrobili miniserię, która parząc na tytuł miała być o siódmym Hokage, ale zajmowała się małą Sałatą. Teraz jest one-shot z okazji filmu, potem będzie one-shot z okazji popularności filmu, potem kolejny i kolejny aż wreszcie stwierdzą, że to nowa seria, a następnie zrobią z tego anime z fillerami i tak dalej przez dziesięciolecia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2015 o 17:21, Piciambeer napisał:

VOTE HIMAWARI FOR THE BEST NARUTO CHARACTER


Popieram! Wreszcie dziewczyna, która potrafi spuścić porządne manto!

HIMAWARI FOR 8th HOKAGE!

Byłby piękny scenariusz, w którym Boruto okazałby się totalnym beztalenciem i dupkiem mającym się za niewiadomo kogo; a Himawari odziedziczyłaby cały potencjał genetyczny swoich rodziców i już jako mała dziewczynka kładłaby na łopatki "legendarnych" frajerów z sąsiedztwa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze ekipa od fillerów wpadła na genialny pomysł - zamiast pokazywać przez 5 sekund sen każdej z postaci w Tsukuyomi (który w mandze zajmował 1/3 strony na osobę) to rozwija każdy ze snów na kilka odcinków. Kreatywnie :P Przynajmniej tak wnioskuję z najbliższych odcinków, które maja być poswięcone Tenten.

Z innej beczki:
"Kiedy ktoś posiadający moc Rinne zbliży się do księżyca, pojawi się oko potrafiące aktywować IT"

Czyli co, Drzewo Czary z wielkim okiem jako owoc to to był pic na wodę? Początkowo to chyba te oko miało rzucać genjutsu? Czy może to był blef ze strony Obito/Madary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować