Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2008 o 22:52, fifa088 napisał:

Jak myślicie napiszcie w kolejności kto jest silniejszy?
-Pein
-Zetsu
-Tobi
-Itachi
-Kisame


Zdaje mi się , że Pein i Tobi na równi. :>

Dnia 06.01.2008 o 22:52, fifa088 napisał:

i jak myślicie kto jest silniejszy itachi czy saske?
proszę powiedzcie bo to dla mnie ważne :)


Sasuke się bardzo wzmocnił , ale trudno ocenić czy do stopnia by pokonać brata. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 15:30, Whiskersik napisał:

O czym w tam gadacie jakies peiny i tobie nie czaje was

Pein/Pain i Tobi, nie dziwie się że nie czaisz, pewnie ci jeszcze troszkę zostało w mandze :-) Czytaj czytaj i się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 15:28, nieszczescie napisał:

1. Tobi imho to on jest szefem.
2. Pain i Zetsu oby dwoje są tak samo silni.
4. Konan
5. Itachi
6. Kisame

.... Heh śmieszą mnie takie rankingi - Naruto to nie Dragon Ball -_-''
Btw. Kisame posiada najwięcej chakry z nich wszystkich, więc de facto jest najsilniejszy, ale czy jest najlepszym ninją? Wątpię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ty mi to wytłumaczysz bo ty chyba najbardziej się znasz na naruto
jak to jest to pein miał być liderem(mój peinek :( )
a tu okazuje się tobi ;/
to to oznacza że sharingan jest silniejszy od riningami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:30, Harasisi napisał:

Może ty mi to wytłumaczysz bo ty chyba najbardziej się znasz na naruto
jak to jest to pein miał być liderem(mój peinek :( )
a tu okazuje się tobi ;/
to to oznacza że sharingan jest silniejszy od riningami ?

Relacja Pein/Pain - TOM (TOM to skrót Tobi/Obito/Madara, w końcu dalej nie wiemy kto kryje się za tą maską, istnieją zarówno argumenty za Obito jak i za Madarą) nie zostały jeszcze dokładnie wyjaśnione. Oficjalnie jest liderem, ale chyba wszyscy wiedzą, że ci niepozorni zawsze na końcu są tymi którzy mają największy potencjał.
Czy Sharingan jest potężniejszy od Rinnegana? Wciąż nie znamy prawdziwych możliwości rinnegana, Pein mówił coś o jakimś "sekrecie", ale nie wiadomo o co mu dokładnie chodziło. Możliwość wykorzystania umarłych przeciwników w walce jest niezła, ale ktoś inny to zaprezentował (Orochimaru) ... tak więc czekamy. Póki co IMHO Sharingan jest dużo lepszą techniką, a zwłaszcza MS, jednak śmierć Jiraiy zdaje się przeczyć temu twierdzeniu. Cóż, na razie za mało wiemy o Peinie - nawet nie widzieliśmy jak walczy (żaden z Peinów nie przypominał Yahiko) trzeba poczekać, aż akcja bardziej się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 19:49, Harasisi napisał:

przecież tobi to maradra : http://www.onemanga.com/Naruto/383/14/
pein to niego tak powiedział
ps. a co z konan? chyba nie odeszła z akatsuki?

Heh, nic nie jest tak oczywiste jak się wydaje, istnieje wiele teorii co do Tobiego, najbardziej pasująca do obecnej sytuacji to ta, że Madara w jakiś sposób posiadł ciało Obito.

Argumenty za tym że Tobi to Obito:
-Ten sam wygląd
-Te same (z początku) zachowanie
-Brak jednego oka? hmmm ;]
-Wywiad z Kishimoto (w końcu to jego pióro/ołówek/mazak/cokolwiek ma największą władzę ;] A co powiedział nam Kishimoto? Że Kakashiego czeka historia w kolorze dark-blue, czyli jakby nie patrzeć, czeka go coś smutnego. Czyżby widok starego przyjaciela, który po latach okazał się TYM ZŁYM? No tego dowiemy się w przeciągu kolejnych 12 miesięcy ...

Argumenty za tym że Tobi to Madara
-Scena podczas burzy (tu jednak użył określenie "moc Madary", mało jest osób co mówią do siebie w trzeciej osobie ;]
-Dialog Peina z Zetsu
-Teoria Jiraiy (najsilniejszy argument, Ero-Sennin to Sanin i jakby nie patrzeć to on dostarczał nam informacji niemal o wszystkim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Tobi to obito powody
ta maska na jedno oko
przechwalanie się (taki był również obito jak kakashi o tym wspominał czy jakoś tak juz dobrze nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:19, gorgol16 napisał:

dla mnie Tobi to obito powody
ta maska na jedno oko
przechwalanie się (taki był również obito jak kakashi o tym wspominał czy jakoś tak juz dobrze
nie pamiętam

no ale kurcze czemu pein powiedział do tobiego madara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 13:34, sodolis napisał:

Kurcze Asuma zginął, Ero Senin zginął, więcej tu nie wchodzę za dużo złych spoilerów ;-/ ;-)

Za mangę się weź chłopie, Shippuuden ... to nie to co sobie wyobrażałem (delikatnie mówiąc) - Ostatnia walka to porażka, te węże z kilka sekund pełzły >_< A i ten flashback, Orochimaru przywołuje bramy, a za minutę mamy flashback od Kabuto ... lol Obecnie jeden chapter mangi=jednemu odcinkowi anime, rozumiem że nie chcą fillerów itd., ale ludzie, to miała być jedna z najlepszych walk serii, a oni ją rozbili na drobne ...

Za to manga zdobywa szczyty - już w ten czwartek nowy chapter!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2008 o 14:54, Sand Wraith napisał:

Za mangę się weź chłopie, Shippuuden ... to nie to co sobie wyobrażałem (delikatnie mówiąc)
- Ostatnia walka to porażka, te węże z kilka sekund pełzły >_< A i ten flashback, Orochimaru
przywołuje bramy, a za minutę mamy flashback od Kabuto ... lol Obecnie jeden chapter mangi=jednemu
odcinkowi anime, rozumiem że nie chcą fillerów itd., ale ludzie, to miała być jedna z najlepszych
walk serii, a oni ją rozbili na drobne ...


Ja właśnie się w piątek wziąłem za mangę i dziś skończyłem. Szczerze mówiąc polecam ! :>
Jest naprawdę lepsza od anime. ;P

Dnia 13.01.2008 o 14:54, Sand Wraith napisał:

Za to manga zdobywa szczyty - już w ten czwartek nowy chapter!


Szkoda , że tak długo trzeba czekać. ;]


@sodolis

Jak to Kakashi powiedział : "Zawsze następne pokolenie jest lepsze od poprzedniego" , więc liczę że ich śmierć nie była na marne. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:50, marcinshinoda napisał:

od którego odcinka zaczynają sie fillery i czy warto je oglądać???

Zaczynają się po odcinku 136, a czy warto oglądać ?? Nie wiem, osobiście olałem i skoczyłem od razu do Shippuudena. Słyszałem opinie że jeden czy dwa fillery są fajne, a reszta to chłam, ale to tylko zasłyszana opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skąd wy bierzecie te wszystkie informacje ? polska manga z Naruto jest na 23 tomie , a Naruto Anime jest dalej ale na pewni nie ma w niej na razie nic o Tobim ani Peninie , więc co wy czytacie ? Naruto po Angielsku ? albo skany Angielskie przetłumaczone na Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 20:21, Valentino S.A. napisał:

? Naruto po Angielsku ? albo skany Angielskie przetłumaczone na Polski ?

Drogi towarzyszu, nie wiem jak inni, ale ja już nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem mangę, albo oglądałem anime po polsku :-) Zresztą... dla studenta koledżu językowego to byłby wstyd korzystać z wersji polskiej skoro ma dostęp do angielskiej.
A jeśli sam chcesz poczytać mangę po angielsku
http://www.onemanga.com/Naruto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować