Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2008 o 21:29, Kyuubis napisał:

W TV leci na jetixie :D, a kiedy to sprawdź dokładniej sam.


A to git!

Chyba o 19.00

Teraz będe wiedział!
Dzięki (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 12:53, dominikańczyk napisał:

A to git!

Chyba o 19.00

Teraz będe wiedział!
Dzięki (:

Na miłość boską nie oglądaj tego... ciężko znaleźć cenzuralne słówko. W każdym bądź razie moja rada brzmi NIE OGLĄDAJ tego co leci na Jetixie, to wykastrowana i sponiewierana wersja Naruto, nie warto tego palcem tykać, na necie poszperaj za odcinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:12, Hubi Koshi napisał:

> A to git!
> > > Chyba o 19.00
> > > Teraz będe wiedział!
> Dzięki (:
Na miłość boską nie oglądaj tego... ciężko znaleźć cenzuralne słówko. W każdym bądź razie moja
rada brzmi NIE OGLĄDAJ tego co leci na Jetixie, to wykastrowana i sponiewierana wersja Naruto,
nie warto tego palcem tykać, na necie poszperaj za odcinkami.


A czym się różni wensja z neta z wersją na jetixe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:16, dominikańczyk napisał:

A czym się różni wensja z neta z wersją na jetixe ???

Zależy która, ale ta o której ja myślę czyli japońska z napisami
- ma oryginalne porządne głosy, na Jetixie to jakieś niedoróbki chyba puszczają
- żadnej cenzury, żadnej wyciętej krwi czy niektórych scen
- żadnych zmian w dialogach
- no po prostu wersja z netu jest Oryginalna, a to co na Jetixie to jakaś kiepska podróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:32, Hubi Koshi napisał:

> A czym się różni wensja z neta z wersją na jetixe ???
Zależy która, ale ta o której ja myślę czyli japońska z napisami
- ma oryginalne porządne głosy, na Jetixie to jakieś niedoróbki chyba puszczają
- żadnej cenzury, żadnej wyciętej krwi czy niektórych scen
- żadnych zmian w dialogach
- no po prostu wersja z netu jest Oryginalna, a to co na Jetixie to jakaś kiepska podróbka.


Aaaaa. Rozumiem (:

a na youtube jest orginał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:38, dominikańczyk napisał:

a na youtube jest orginał???

Chyba tak o ile nie usunęli, ja jeszcze polecę stronkę www.veoh.com
Szukaj po prostu odcinków z japońskimi głosami i napisami... nie jestem pewien, ale MOŻE są z polskimi, chociaż ja osobiście tylko angielskich używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 13:57, Kyuubis napisał:

A wy czytacie mangę z neta czy kupujecie?

Cóż, ciężko by nam było czytać najnowsze chaptery kupując tylko mangę :-) Polskie wydanie jest chyba sporo przed wydarzeniami które teraz mają miejsce. Więc odpowiedź brzmi Z Neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na youtube nie ma wszystkich odcinków, ale mogę ci polecić 2 strony o naruto z filmami wszytkimi naruto.wbijam.pl i kreskowka.pl tam masz wszystkie odcinki i są regularnie uzupełniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER! SPOILER! SPOILER!
Taka myśl mi przyszła do głowy. Sakura wydaje się dość desperacko chcieć pomóc Naruto, chciała by się nauczyć od Yamato jak wbijać Kyuubi z powrotem do Naruto gdy ten wyrwie się na wolność. Jak myślicie... czy to możliwe by Sakura spróbowała zrobić sobie to co Orochimaru zrobił Yamato ?? Wszczepić sobie DNA Pierwszego by móc korzystać z jego zdolności ujarzmiania Bijuu ??
Taki tylko Random Idea ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:38, Hubi Koshi napisał:

SPOILER! SPOILER! SPOILER!
Taka myśl mi przyszła do głowy. Sakura wydaje się dość desperacko chcieć pomóc Naruto, chciała
by się nauczyć od Yamato jak wbijać Kyuubi z powrotem do Naruto gdy ten wyrwie się na wolność.
Jak myślicie... czy to możliwe by Sakura spróbowała zrobić sobie to co Orochimaru zrobił Yamato
?? Wszczepić sobie DNA Pierwszego by móc korzystać z jego zdolności ujarzmiania Bijuu ??
Taki tylko Random Idea ^^;

Hehehe... nie :p . Według mnie Sakura nigdy nie posiądzie tego typu zdolności. Bo nie dość , że *SPOILER* Mangyekyou Sharingan kontroluje Bijuu , Yamato kontroluje Bijuu to i Sakura ma kontrolować Bijuu?! nie za dużo tego ? :p *SPOILER*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:32, Adamido napisał:

Hehehe... nie :p . Według mnie Sakura nigdy nie posiądzie tego typu zdolności. Bo nie dość
, że *SPOILER* Mangyekyou Sharingan kontroluje Bijuu , Yamato kontroluje Bijuu to i Sakura
ma kontrolować Bijuu?! nie za dużo tego ? :p *SPOILER*

W sumie fakt, chociaż troszkę szkoda biednej Sakury. Tak poza tym to biorąc pod uwagę jak sytuacja się rozwija może dojść do sytuacji a której sam Naruto będzie w stanie kontrolować moc Kyuubi. Poza tym... niech mnie ktoś u licha oświeci kiedy Sasuke zdobył MS bo słyszę o tym nie przypominam sobie żeby miał MS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:31, Hubi Koshi napisał:

Poza tym... niech mnie ktoś u licha oświeci kiedy Sasuke zdobył MS bo słyszę o tym nie przypominam
sobie żeby miał MS

Ucipa Sasók nie ma MSa. Ktoś Ci kit wciska ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 21:11, Adamido napisał:

Ucipa Sasók nie ma MSa. Ktoś Ci kit wciska ;P

Ja tam go wolę Saskacz, albo Sasquacz nazywać, a poza tym <look w górę listy postów na pewnego michu> Oj ja też komuś kit wcisnę tak że się liczba otworów w ciele drastycznie zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:31, Hubi Koshi napisał:

> Ale przyznaj , że na początku , każdego przerażali ? (Zwłaszcza MS Itachiego)
Jasne że tak, z każdym nowym przeciwnikiem tak jest. Szczerze mówiąc dla mnie już Orochimaru
był wypasionym i śmiertelnie groźnym przeciwnikiem (trochę żałośnie skończył :-/), a co dopiero
cała banda shinobi na poziomie zbliżonym choć odrobinę do Orochiego. Zresztą do tej pory Konoha
walczyła tylko z tymi słabszymi Akatsuki. Hidan był w sumie cienki, używał tylko tego swojego
rytuału, Kakuzu trochę postrzelał, postrzelał i Koniec. Deidara był całkiem mocny, ale Sasuke
go wykończył, Sasoriego to w sumie ze sporą dozą szczęścia wykończyli. Teraz zacznie się walka
z wypaśnymi członkami Akatsuki. Ostatecznie widzieliśmy do czego były zdolno 30% demo-wersje
Itachiego i Kisame(swoją drogą mój ulubiony Akatsukowiec).
> A teraz , gdy już znamy prawdę i sasuke ma MS stracili sporo na swej wartości.
:>
Huh O_o Huh o_O ja coś przegapiłem ?? Kiedy Sasuke zdobył MS, gdzie to jest pokazane ??

1.Orochimaru nie powiedział jeszcze ostatniego słowa ;]
2.Hidan nie był cienki ... był głupi - a trafił na drugiego najmądrzejszego shinobi konohy (a pierwszym jest jego ojciec ;D )
3.Kakuzu vs Kakashi/Chouji/ Ino nie liczę ;]/ a potem cała paczka z Konohy z Futon Rasenganem na czele, mało sprawiedliwe to było ;p
4.Jakie szczęście z Sasorim?! On im dał wygrać ...
5. Sasuke nie ma MS - Itachi to powiedział w najnowszym chapterze (385)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:00, Kyuubis napisał:

A z jakiej strony, tak żeby były wszytkie odcinki mangi od 1 do podajże 390 około?? To może
sie wkręcę w rozmowę.


http://www.narutofan.mangadome.info/news.php

tu masz polską stronkę z mangą ( narazie 385 chapter ... ) - przetłumaczoną na język polski ;) ...
( poszukaj w lewej kolumnie -->>> Manga PL )
hm, miłego czytania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:40, Sand Wraith napisał:

1.Orochimaru nie powiedział jeszcze ostatniego słowa ;]

Nie wiemy, nie wiemy XD Kto wie może Kabuto jednak zwycięży... chociaż nie zdziwiłbym się gdyby się skończyło tak jak z Revolver Ocelotem z Metal Gear Solid po tym gdy przyczepiono mu rękę Liquid Snakea

Dnia 18.01.2008 o 23:40, Sand Wraith napisał:

2.Hidan nie był cienki ... był głupi - a trafił na drugiego najmądrzejszego shinobi konohy
(a pierwszym jest jego ojciec ;D )

Któremu jego żona ciągle zmywa głowę XD Z drugiej strony może dlatego jest mądry że nie próbuje się rzucać bo by wałkiem oberwał i do widzenia. Co do Hidana to on był... ograniczony bardzo, koncentrował się na swojej nieśmiertelności i zadawaniu przeciwnikom bólu co znacznie go ograniczało i osłabiało

Dnia 18.01.2008 o 23:40, Sand Wraith napisał:

3.Kakuzu vs Kakashi/Chouji/ Ino nie liczę ;]/ a potem cała paczka z Konohy z Futon Rasenganem
na czele, mało sprawiedliwe to było ;p

Owszem tu się jednak nieco przetegesiłem, Kakuzu taki słaby nie był... z drugiej strony jak na kogoś kto walczył jeszcze z Shodai Hokage i NIBY miał ogrom doświadczenia bojowego to jakiś taki słaby był. Gdyby naprawdę był taki doświadczony nie miał by problemu z wymieceniem Konohowców

Dnia 18.01.2008 o 23:40, Sand Wraith napisał:

4.Jakie szczęście z Sasorim?! On im dał wygrać ...

No o tym właśnie mówię :-) Mieli farta że im się Sasori dał pokonać.

Dnia 18.01.2008 o 23:40, Sand Wraith napisał:

5. Sasuke nie ma MS - Itachi to powiedział w najnowszym chapterze (385)

Co do najnowszego chaptera to ja parę komentarzy mam XD
http://fiori-party.deviantart.com/art/Blind-Itachi-46530564
http://fiori-party.deviantart.com/art/Blind-Itachi-and-Crispy-73215102
http://mskydragons.deviantart.com/art/Dramatic-Confrontation-Itachi-52077243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 21:15, Hubi Koshi napisał:

> Ucipa Sasók nie ma MSa. Ktoś Ci kit wciska ;P
Ja tam go wolę Saskacz, albo Sasquacz nazywać, a poza tym <look w górę listy postów na pewnego
michu> Oj ja też komuś kit wcisnę tak że się liczba otworów w ciele drastycznie zmniejszy.


Oj sorry coś mi się pomyliło ;p
Zapomniałem wygląd MS-a i to dlatego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować