Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 23:40, Sand Wraith napisał:

5. Sasuke nie ma MS - Itachi to powiedział w najnowszym chapterze (385)

Nie opierajmy się całkiem na tym , co mówią postacie ;-) . Itachi powiedział, że Kakashi nigdy nie będzie miał Mangyekyou Sharingana , a tu co ? Ma , i szpanuje ;P . Chociaż ja uważam że Sasquacz nie ma MSa, to jednak nie jestem w 100% pewien :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:59, Adamido napisał:

Sasquacz nie ma MSa, to jednak nie jestem w 100% pewien :-).

Ciężko tu cokolwiek przewidzieć, ale ja sądzę że jednak nie ma. Walka z Deidarą była dla niego dość dramatyczna i mało nie zginął, gdyby miał MS to na pewno by go w tej walce użył CHYBA że Kishimoto-sensei wymyśli jakiś sensowny powód dla którego Sasquacz (hyhy widzę że ci się to spodobało XD) wolał zginąć niż pokazać że ma MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 20:59, Adamido napisał:

> 5. Sasuke nie ma MS - Itachi to powiedział w najnowszym chapterze (385)
Nie opierajmy się całkiem na tym , co mówią postacie ;-) . Itachi powiedział, że Kakashi nigdy
nie będzie miał Mangyekyou Sharingana , a tu co ? Ma , i szpanuje ;P . Chociaż ja uważam że
Sasquacz nie ma MSa, to jednak nie jestem w 100% pewien :-).

To co ma Kakashi to nie MS, nawet jeżeli się tak samo nazywa to nie MS. Dlaczego?! Użytkownik MS ma dostęp do trzech specjalnych jutsu - Tsukuyomi, Amaterasu i trzeciego którego jeszcze nie widzieliśmy (pewnie o tym mówił Itachi, mając na myśli prawdziwą moc MS). Natomiast Kakashi potrafi wysyłać rzeczy do innych wymiarów - coś mi tu nie pasuje ;]

I być może TOM to jednak Obito pod wpływem Madary -> Po wieloletnim użytkowania MS stracił wzrok i potrzebował nowych oczu (tak jak Orochimaru ciał) Leżało sobie nikomu nieprzydatne ciało, więc je sobie zabrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 21:30, Sand Wraith napisał:

To co ma Kakashi to nie MS, nawet jeżeli się tak samo nazywa to nie MS. Dlaczego?! Użytkownik
MS ma dostęp do trzech specjalnych jutsu - Tsukuyomi, Amaterasu i trzeciego którego jeszcze
nie widzieliśmy (pewnie o tym mówił Itachi, mając na myśli prawdziwą moc MS). Natomiast Kakashi
potrafi wysyłać rzeczy do innych wymiarów - coś mi tu nie pasuje ;]

Jak na razie widzieliśmy dwie osoby z MSem : Itachiego I Kakashiego. To , że Itachi ma Amateratsu i Tsukuyomi to nie znaczy że Kakashi go nie ma. Kakashi pewnie coś podobnego wypracuje, jednak zajmie mu to czas. Kakashi potrafi wysyłać rzeczy do innych wymiarów, więc ma już Tsukuyomi (co prawda zubożałe, ale jednak). Na Amateratsu pewnie nie ma wystarczającej ilości Chakry i czasu, aby je opracować. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 10:36, Adamido napisał:

> To co ma Kakashi to nie MS, nawet jeżeli się tak samo nazywa to nie MS. Dlaczego?! Użytkownik
> MS ma dostęp do trzech specjalnych jutsu - Tsukuyomi, Amaterasu i trzeciego którego jeszcze
> nie widzieliśmy (pewnie o tym mówił Itachi, mając na myśli prawdziwą moc MS). Natomiast
Kakashi
> potrafi wysyłać rzeczy do innych wymiarów - coś mi tu nie pasuje ;]
Jak na razie widzieliśmy dwie osoby z MSem : Itachiego I Kakashiego. To , że Itachi ma Amateratsu
i Tsukuyomi to nie znaczy że Kakashi go nie ma. Kakashi pewnie coś podobnego wypracuje, jednak
zajmie mu to czas. Kakashi potrafi wysyłać rzeczy do innych wymiarów, więc ma już Tsukuyomi
(co prawda zubożałe, ale jednak). Na Amateratsu pewnie nie ma wystarczającej ilości Chakry
i czasu, aby je opracować. To tyle ode mnie.


Ktoś się domyśla lub wie skąd Kakashi ma Sharingan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>. Itachi powiedział, że Kakashi nigdy

Dnia 19.01.2008 o 20:59, Adamido napisał:

nie będzie miał Mangyekyou Sharingana , a tu co ? Ma , i szpanuje ;P . Chociaż ja uważam że
Sasquacz nie ma MSa, to jednak nie jestem w 100% pewien :-).



Kakashi nazywał to "nowym sharinganem" , a więc sądze , że to nie prawdziwy MS tylko jakaś udoskonalona wersja sharingana , shinobi nie posiadającego krwi rodu Uchihy. ;P

>I być może TOM to jednak Obito pod wpływem Madary -> Po wieloletnim użytkowania MS stracił wzrok i >>potrzebował nowych oczu (tak jak Orochimaru ciał) Leżało sobie nikomu nieprzydatne ciało, więc je sobie >zabrał :P

Hmmm.. na tej teorii , może opierać się też następny powód dla , którego Itachi zostawił Sasuke.
Załóżmy Madara opowiedział wszystko Itachiemu. Przestraszony Itachi obawia się ,że może stracić
kiedyś wzrok , a więc co robi ? Pozostawia sobie przy życiu jaki następny ośrodek swojej duszy swojego małego barciszka , który może okazać bardzo silny. :>


@Hubi Koshi

>Któremu jego żona ciągle zmywa głowę XD Z drugiej strony może dlatego jest mądry że nie próbuje się rzucać >bo by wałkiem oberwał i do widzenia. Co do Hidana to on był... ograniczony bardzo, koncentrował się na >swojej nieśmiertelności i zadawaniu przeciwnikom bólu co znacznie go ograniczało i osłabiało

Oj nie mów "był" , bo Hidan jeszcze żyje. Co prawda w glebie , ale nie mamy pewności czy jego ciało zdążyło
się rozłożyć. ;p
Ciekawe co teraz robi w tej ziemi ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 10:49, Kizibono napisał:

Ktoś się domyśla lub wie skąd Kakashi ma Sharingan ??

W sensie. Skąd ma ten Mangeyou Sharingan jak Itachi czy Sharingan w ogóle ?? W pierwszym przypadku, nie wiemy, musiał pewnie ostro pracować by go sobie wykształcić. Jeśli o drugie chodzi to... oglądasz tylko anime prawda ?? Powinieneś poczytać mangę, jest tam kilka rozdziałów zatytułowanych Kakashi Gaiden, które opowiadają o młodym Kakashim i jego teamie z czasów dzieciństwa, tam właśnie jest wyjaśnione skąd dorwał się do Sharingana.

=========>michu96
Niby fakt Jest w ziemi i pewnie szybko z niej nie wyjdzie, wątpię by Pein czy ktokolwiek inny miał czas na wyciąganie go stamtąd (najpierw musieli by wiedzieć gdzie dokładnie jest), a poza tym bez Kakuzu mogą mieć poważne problemy z poskładaniem go do kupy.
Jeśli o teorię dania przeżycia Sasuke by móc go potem wykorzystać... ma to sens, ale z drugiej strony pomyślcie, jeśli używanie MS stopniowo niszczy wzrok używającego to czy wyniszczenie całego klanu nie było trochę... głupie ?? Ostatecznie bez innych Uchiha Itachi i Madara nie mają już dostępu do nowych "zamiennych ciał" chyba że jednorazowa zmiana ciała wystarcza by stać się nieśmiertelnym... oj już słyszę sapanie i ślinienie się Orochiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:10, Sand Wraith napisał:

heh, Let''s what i found!


heh, niezłe :D - oto jak wygląda poranek Orochimaru ;DD

btw. na deviancie można full śmiesznych artów albo komiksów o Naruto znaleźć :)

a propo .. słyszał ktoś jakieś pogłoski ile odcinków będzie miał N Shippuuden ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:10, Sand Wraith napisał:

heh, Let''s what i found!

Jedyne co można na ten temat powiedzieć to: Kukukukuku XD Oraz podać pewnego małego linka
Galeria
http://fiori-party.deviantart.com/
Konkretny filmik który mnie interesuje
http://uploads.ungrounded.net/418000/418640_narutorandomness6.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:18, lisek93 napisał:

a propo .. słyszał ktoś jakieś pogłoski ile odcinków będzie miał N Shippuuden ? ;>

Skoro nie wiemy ile chapterów będzie miał Naruto to nie mamy zielonego pojęcia, Kishimoto-sensei mówił że już cały ten rok w mandze ma rozplanowany więc licząc po cztery chaptery miesięcznie będzie tego jeszcze Ponad 48 chapterów, a na pewno DUUUŻO więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:22, Hubi Koshi napisał:

> a propo .. słyszał ktoś jakieś pogłoski ile odcinków będzie miał N Shippuuden ?
;>
Skoro nie wiemy ile chapterów będzie miał Naruto to nie mamy zielonego pojęcia, Kishimoto-sensei
mówił że już cały ten rok w mandze ma rozplanowany więc licząc po cztery chaptery miesięcznie
będzie tego jeszcze Ponad 48 chapterów, a na pewno DUUUŻO więcej.


o! dzięki za odpowiedź ;)
szkoda, że trzeba jeszcze czekać cały tydzień na 1 odcinek ... no ale wszystkiego przecież mieć nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:20, Hubi Koshi napisał:

> heh, Let''s what i found!
Jedyne co można na ten temat powiedzieć to: Kukukukuku XD Oraz podać pewnego małego linka
Galeria
http://fiori-party.deviantart.com/
Konkretny filmik który mnie interesuje
http://uploads.ungrounded.net/418000/418640_narutorandomness6.swf

Heh fioriego & snowa każdy szanujący się fan naruto powinien już dawno znać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:38, Sand Wraith napisał:

Heh fioriego & snowa każdy szanujący się fan naruto powinien już dawno znać ^^

Chyba raczej fiori, to dziewczyna w końcu jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:45, Hubi Koshi napisał:

> Heh fioriego & snowa każdy szanujący się fan naruto powinien już dawno znać ^^
Chyba raczej fiori, to dziewczyna w końcu jest :-)

http://fiori-party.deviantart.com/art/Naruto-Flash-artists-64436140
Jeżeli taka jest prawda, to to jest moje usprawiedliwienie ;]
edit:pora spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:47, Sand Wraith napisał:

http://fiori-party.deviantart.com/art/Naruto-Flash-artists-64436140
Jeżeli taka jest prawda, to to jest moje usprawiedliwienie ;]

Cóż na swojej stronie ma napisane female, więc o ile coś się ostro nie zmieniło od kiedy zaglądałem ostatnio do słownika to jest dziewczyną :-) Hmm Snow to też dziewczyna tam pisze "and Snowdragon is always making cosplay so she dyes her hair often

Dnia 21.01.2008 o 00:47, Sand Wraith napisał:

edit:pora spać ...

Branocka i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 00:54, Hubi Koshi napisał:

> http://fiori-party.deviantart.com/art/Naruto-Flash-artists-64436140
> Jeżeli taka jest prawda, to to jest moje usprawiedliwienie ;]
Cóż na swojej stronie ma napisane female, więc o ile coś się ostro nie zmieniło od kiedy zaglądałem
ostatnio do słownika to jest dziewczyną :-) Hmm Snow to też dziewczyna tam pisze "and Snowdragon
is always making cosplay so she dyes her hair often
> edit:pora spać ...
Branocka i miłych snów.

Te "guys" mnie zmyliło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem na 100% kto to powiedział ale chyba Hubi Koshi
ty mi tu nie obrażaj deidary :P
saske go nie pokonał
tylko on popełnił samobójstwo
chyba nie zaprzeczysz? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:59, Harasisi napisał:

nie jestem na 100% kto to powiedział ale chyba Hubi Koshi

To teraz będziesz miał 100% pewności że tego nie powiedziałem, bo sobie nie przypominam żebym coś takiego mówił. Poza tym skąd pomysł że to JA to powiedziałem ??

Dnia 21.01.2008 o 19:59, Harasisi napisał:

chyba nie zaprzeczysz? :]

Hmm wiesz, zależy jak widzisz zwycięstwo, jeśli w stylu 11th division, gdzie wygrywa ten kto przeżywa, no to Deidara faktycznie przegrał. Również... Deidara został zmuszony do wykorzystania swojej ostatecznej techniki, swojego Kamikadze, podczas gdy Sasquacz nadal miał pewnie jakieś asy w rękawie których nie użył. Więc jednak Sasquacz wygrał tą walkę bo nie musiał używać swojego Ostatecznego ataku. Chociaż było to zwycięstwo dość desperackie i ostatnim tchem. Deidara autentycznie prawie Saskacz pokonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować