Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2009 o 17:26, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą czy Kakashiego przypadkiem tak nie nazywali ?? Pamiętam że było coś o Skopiowaniu
tysiąca jutsu... a może mi się tylko wydaje...


Hmmm, coś było, lae hyba tylko w wersji Kopiujący Ninja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Naruto - Jak dojrzeć szybko i efektowanie oraz Naruto Shippuuden - Od zera do main uber plazma bohatera ;) Już teraz, czytaj mange i oglądaj anime" - Prawie jak reklama.

Dnia 10.11.2009 o 16:46, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą czy Kakashiego przypadkiem tak nie nazywali ??

Na Niego wołali właśnie coś tam tysiąc no i stąd przydomek "Copy Ninja Kakashi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:27, Infes napisał:

"Naruto - Jak dojrzeć szybko i efektowanie oraz Naruto Shippuuden - Od zera do main uber
plazma bohatera ;) Już teraz, czytaj mange i oglądaj anime" - Prawie jak reklama.

Haha, fakt, chociaż jeśli mam być szczery to podoba mi się to jak Naruto się zmienia i dojrzewa, chociaż Odrobinkę mi podziałał na nerwy ten jego Pacyfizm z Zaskoczenia. Jak teraz zacznie wyskakiwać na wszystkich i prosić wszystkich "Make Love, Not War" to ja chyba znowu zacznę na Kishiego kląć (a dopiero przestałem po tym co odstawił Pein)

Dnia 10.11.2009 o 19:27, Infes napisał:

Na Niego wołali właśnie coś tam tysiąc no i stąd przydomek "Copy Ninja Kakashi"

Nom, że skopiował tysiąc technik. W sumie to trochę na wyrost bo później już aż tak bardzo nie widać żeby wykorzystywał najróżniejsze techniki. Parę nowych technik owszem, ale tylko parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 16:46, Hubi_Koshi napisał:

Pomyślałem że pora na zmianę i szerzenie Sławy i Chwały Najbardziej Zboczonego Super
Bohatera w Historii, czyli Hentai Kamena :-3

Mały offtop, ale... Zawsze sobie myślałem jak to jest za nauczyciela mieć Najbardziej Zboczonego Animowo-Mangowego Super Forumowicza, Czyli Hubi Koshiego. Musi to być głupie uczucie dla ucznia, jeśli wie, kto przed nim stoi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:02, Piciambeer napisał:

Mały offtop, ale... Zawsze sobie myślałem jak to jest za nauczyciela mieć Najbardziej
Zboczonego Animowo-Mangowego Super Forumowicza, Czyli Hubi Koshiego. Musi to być głupie
uczucie dla ucznia, jeśli wie, kto przed nim stoi :]

To akurat pikuś, dużo gorsze jest to przeczucie gdzieś w żołądku, że te trzęsące się ręce i to podskakujące oko u Najmniej Cierpliwego Nauczyciela w Historii jest bardzo złym znakiem dla upierdliwych uczniów i że jeśli zaraz nie zacznie się uciekać to życie może się okazać niezwykle krótkim, ale pełnym wrażeń i bólu okresem w egzystencji. Najprawdopodobniej ostatnim okresem w egzystencji, zależy jeszcze kto w co wierzy. Jakby to powiedział Belgarath "Jestem temperamentnie nieprzystosowany do bycia nauczycielem bandy upierdliwych bachorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:07, Hubi_Koshi napisał:

"Jestem temperamentnie nieprzystosowany do bycia nauczycielem bandy upierdliwych bachorów"

Nie bądź zołzą, przestań uczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:11, Piciambeer napisał:

Nie bądź zołzą, przestań uczyć ;p

Nawet jeszcze nie zacząłem :-P Nie mam najmniejszego zamiaru zostawać nauczycielem, celuje raczej w translatorykę... ale to spory offtop więc przestańmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:44, Hubi_Koshi napisał:

Jak teraz zacznie wyskakiwać na wszystkich i prosić wszystkich "Make Love, Not War" to

Masz racje. Ja rozumiem że dojrzał ale nie da się każdemu przemówić że "Go to Light side". On myśli że każdego da się zmienić ale to niestety nie prawda. Zresztą na siłę też nie powinno się.

Dnia 10.11.2009 o 19:44, Hubi_Koshi napisał:

nie widać żeby wykorzystywał najróżniejsze techniki. Parę nowych technik owszem, ale

Daj mu spokój. Załamał się gdyż twórca książek które tak uwielbiał zginął, co on teraz pocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To dlaczego do cholery, KillerBee nie nosi ze sobą na przykład takich igiełek jak Haku?

Dnia 06.11.2009 o 22:12, soshman napisał:

Rzuca 50 sztuk i nie ma szans, musi trafić choć jedną...


Bardzo logiczne. Killerbee rzucił tylko jedną, i to z zaskoczenia i mimo to nie trafił Kisame. Po prostu rzucenie nawet 50 kolejno po sobie nie miałoby już takiego efektu. Pomijając już fakt że rzucenie 50 naraz w jego przypadku nie chodzi w rachube, nawet dodając macki Hachibiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 19:44, Hubi_Koshi napisał:

Nom, że skopiował tysiąc technik. W sumie to trochę na wyrost bo później już aż tak bardzo
nie widać żeby wykorzystywał najróżniejsze techniki. Parę nowych technik owszem, ale
tylko parę.

Ilość technik to jest to co mnie właśnie wkurza u różnych bohaterów. Saskacz zamiata katonami, Jiraiya i Kakashi technik od groma, no każdy coś ma. A Naruto? Rasengan #1, #2, #3... I tak to n różnych odmian + kage bunshin, który w walce raczej jest mierny. Czemu Kishi nie może dać mu np. kilka fuutonów? Ile można robić Rasengany? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro to taka groźna broń, to czemu tego nie wykorzysta? Wiem, że subtelność to raczej słaba strona KillerBee, ale jeżeli potrafi zabić kogoś takiego jak Kisame ołówkiem, to coś tu jest nie tak... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:12, Infes napisał:

Masz racje. Ja rozumiem że dojrzał ale nie da się każdemu przemówić że "Go to Light side".
On myśli że każdego da się zmienić ale to niestety nie prawda. Zresztą na siłę też nie
powinno się.

Cóż ma fiksację na punkcie Sasuke i ciężko mu nie próbować go ratować, a teraz jeszcze dorzucili mu na barki odpowiedzialność za bycie "Mesjaszem" świata shinobi. Nie ma nasz Naruciak lekko.

Dnia 10.11.2009 o 23:12, Infes napisał:

Daj mu spokój. Załamał się gdyż twórca książek które tak uwielbiał zginął, co on teraz
pocznie ;)

Podejmie pióro i sam zacznie pisać Ero-Novelki... ewentualnie Naruto się za to zabierze, w końcu jest uczniem Jirayi i sam z siebie niezłym pervertem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:18, soshman napisał:

Ilość technik to jest to co mnie właśnie wkurza u różnych bohaterów. Saskacz zamiata
katonami, Jiraiya i Kakashi technik od groma, no każdy coś ma. A Naruto? Rasengan #1,
#2, #3... I tak to n różnych odmian + kage bunshin, który w walce raczej jest mierny.
Czemu Kishi nie może dać mu np. kilka fuutonów? Ile można robić Rasengany? oO

Cóż, Naruto to niestety tzw. Idiot Hero (przynajmniej na początku) który walczy bardziej za pomocą "GUTS!!" niż technik, no i sprytu. Sasuke i Naruto tak właśnie zostali zaprojektowani, geniusz o ogromnych zdolnościach przeciwko beztalenciu mające udowodnić że nawet jak nie masz za wiele w głowie to nadal możesz coś osiągnąć prąc przed siebie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:25, Hubi_Koshi napisał:

Cóż, Naruto to niestety tzw. Idiot Hero (przynajmniej na początku) który walczy bardziej
za pomocą "GUTS!!" niż technik, no i sprytu. Sasuke i Naruto tak właśnie zostali zaprojektowani,
geniusz o ogromnych zdolnościach przeciwko beztalenciu mające udowodnić że nawet jak
nie masz za wiele w głowie to nadal możesz coś osiągnąć prąc przed siebie do przodu.


Ale przydałoby się urozmaicenie, nieprawdaż? Przecież jak Naruto się zaparł to wszystkiego się nauczył... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:29, soshman napisał:

Ale przydałoby się urozmaicenie, nieprawdaż? Przecież jak Naruto się zaparł to wszystkiego
się nauczył... :P

Ale wtedy nie byłby już "Idiot Hero" i cała zabawa przestała by mieć sens :-) Ale zgodzę się, fajnie by było gdyby Naruto miał większy zestaw zabawek. Teraz stał się prawdziwym badassem więc przydałby mu się badasski arsenał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:32, Hubi_Koshi napisał:

Ale wtedy nie byłby już "Idiot Hero"

A jest jeszcze? Nawet jeżeli jest głupi, jak but to coś tam umie... ;P

>Teraz stał się prawdziwym badassem więc przydałby mu się badasski arsenał.
Ucieszył bym się chociaż z jakiegoś fuutona. Bo wszyscy, którzy dobrze znają naturę swojej czakry, to rzucają na lewo i prawo technikami. ;] Ktoś z ogniem już praktycznie pewne, że zna Goukakyu, a może jeszcze Housenkę i Ryuukę... To już są trzy. Naruto do tej oszałamiającej liczby nie dojdzie nigdy nie licząc odmian tej samej techniki... :P
Z fuutona co on umie, to Fuuton: Rasengan i Fuuton: Rasenshuriken... Troszkę podobne? Zwłaszcza, że ta druga wynika z pierwszej... :P
Ja chcę, żeby Naruciak miał kompleksowy zakres technik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:43, soshman napisał:

A jest jeszcze? Nawet jeżeli jest głupi, jak but to coś tam umie... ;P

Teraz już w sumie nie, więc może się rozwinie (w sumie dwa spore Upgrade''y zaliczył, Rasen Shuriken i Sage Mode więc można uznać że się rozwija... ale że Sasuke to ulubieniec Kishiego...

Dnia 10.11.2009 o 23:43, soshman napisał:

Ja chcę, żeby Naruciak miał kompleksowy zakres technik!

W sumie fajnie by było gdyby poznał jakieś inne techniki swojego ojca np. tą "teleportacje" między tymi pieczęciami którą Yondaime pokazał w Gaidenie. Poza tym jeśli dobrze pamiętam jego matka pochodziła z "Whirpool" country więc możliwe że Naruto ma też jakieś predyspozycje w stronę technik opartych na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Kishi nie jest w stanie zakończyć mangi przed 1000 odcinkiem... :P Jeżeli będzie chciał jeszcze power-upa mu dać i rozwinąć wątki, a zapewne jeszcze nowe dojdą...
Ale szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko temu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować