Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

Zatem nie słuchaj Hubiego i czytaj mangę zamiast oglądać anime, żadna muzyka nie jest
tego warta ^^

Mów za siebie :-P Poza tym anime warto oglądać jeszcze dla jednej rzeczy. Dla Seiyuu ^^ Lee albo Gai nie byli by kim są gdyby nie mięli takich Seiyuu jakich mają. To samo dla np. Roronoa Zoro z One Piece, jego Seiyuu po prostu zamiast cholewki powiewem powietrza z wystrzelonych pocisków z miniguna.

Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

Przecież też gość jest urodzonym geniuszem ciężkiej pracy, który może osiągnąć cokolwiek
związanego z Taijutsu, co nie jest Techniką Ograniczonych Więzów Krwi xP

A nie można powiedzieć Kekkei Genkai ?? I krótsze i nie brzmi jak kotłowaniec-łamaniec językowy. Ale co do Geniusza Cieżkiej Pracy to się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 22:28, Valentino S.A. napisał:

ja jestem za żeby saskuś stracił oko :P

Biorąc pod uwagę, że Sasuke to ulubieniec Kishimoto to chyba niemożliwe. Wszyscy wiedzą że Itachi wymiata, ale pióro/ołówek Kishiego chyba ma jednak większą moc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 22:48, Sand Wraith napisał:

> ja jestem za żeby saskuś stracił oko :P
Biorąc pod uwagę, że Sasuke to ulubieniec Kishimoto to chyba niemożliwe. Wszyscy wiedzą
że Itachi wymiata, ale pióro/ołówek Kishiego chyba ma jednak większą moc ;]


może i ma większa siłę, ale ja i tak mam nadzieję że jednak saskus sie z oczkiem rozstanie i pote będzie płacz i jęczenie naszej czarnej grzywki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 22:17, Hubi Koshi napisał:

Mów za siebie :-P


Zawsze generalizuję na podstawie własnych myśli ^^

Dnia 03.02.2008 o 22:17, Hubi Koshi napisał:

A nie można powiedzieć Kekkei Genkai ?? I krótsze i nie brzmi jak kotłowaniec-łamaniec


Wyleciało mi słowko z głowy, ale miaęłm je na końcu języka -.- A co do czy lepiej? powołam się na słowa Nikodema Dyzmy wypowiedziane do hrabiny Koniecpolskiej: w Polsce należy mówić po Polsku!

(Wiem, że argument durny jak dziurawa podeszwa zeszłorocznego kapcia, ale co na to poradzę? xP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pomysł itachi zabierze sasuke jedno oko i źeby je włożyć wyjmie stare drugiego wyjąc nie zdąrzy i ucieknie a sasek weźmie oko wyrzucone przez itachiego i se wsadzi w dziurkę po tamtym oku i będzie bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszedłem dzisiaj do empiku w nadziei ze kupie sobie naruto ale nie było możecie mi podać stronę z sprzedażą wysyłkowa albo powiedzieć gdzie można kupić? Kraków-Nowy Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:46, Lukas1992 napisał:

poszedłem dzisiaj do empiku w nadziei ze kupie sobie naruto ale nie było możecie mi podać
stronę z sprzedażą wysyłkowa albo powiedzieć gdzie można kupić? Kraków-Nowy Sącz

Najprościej chyba na stronie wydawcy, czyli JP Fantastica
http://www.jpf.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:48, Hubi Koshi napisał:

> poszedłem dzisiaj do empiku w nadziei ze kupie sobie naruto ale nie było możecie
mi podać
> stronę z sprzedażą wysyłkowa albo powiedzieć gdzie można kupić? Kraków-Nowy Sącz

Najprościej chyba na stronie wydawcy, czyli JP Fantastica
http://www.jpf.com.pl/

thx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:57, Lukas1992 napisał:

czy w naruto z tych dobrych jest ktoś z 2 mieczami jak tak to prosiłbym o obrazek z podpisem^^

Ke? Chodzi ci czy ktoś w Naruto posiada 2 miecze? Tam się do broni (z drobnymi wyjątkami ;]) nie przywiązują zanadto ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 23:57, Lukas1992 napisał:

czy w naruto z tych dobrych jest ktoś z 2 mieczami jak tak to prosiłbym o obrazek z podpisem^^

Jedyna postać która mi przychodzi do głowy to Asuma.
http://juromaru.deviantart.com/art/Asuma-36468466
Tyle że on używa raczej dwóch nożo-kastetów, którym może wydłużyć ostra wlewając w nie swoją chakrę wiatru. Ogólnie to w Naruto mało kto używa mieczy. Sasuke, Momochi Zabuza, Hoshigaki Kisame... i to w sumie chyba wszyscy, ale żaden nie używa dwóch mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 06:24, Hubi Koshi napisał:

> czy w naruto z tych dobrych jest ktoś z 2 mieczami jak tak to prosiłbym o obrazek
z podpisem^^
Jedyna postać która mi przychodzi do głowy to Asuma.
http://juromaru.deviantart.com/art/Asuma-36468466
Tyle że on używa raczej dwóch nożo-kastetów, którym może wydłużyć ostra wlewając w nie
swoją chakrę wiatru. Ogólnie to w Naruto mało kto używa mieczy. Sasuke, Momochi Zabuza,
Hoshigaki Kisame... i to w sumie chyba wszyscy, ale żaden nie używa dwóch mieczy.


Był taki jeden koleś w jednym z filerów-Kurosuki Raiga :P Jeden z siedmiu mistrzów miecza tak jak Zabuza, tworzył z tych mieczy pioruny.

Lukas1992

Tak jak mówiłem to był filler więc nie wiem czy takie zdjęcie będzie ci pasowało:

Edit.Technika Ikadzuchi no kiba :)


20080206094657

20080206094729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 09:47, mikolajmix napisał:

> > czy w naruto z tych dobrych jest ktoś z 2 mieczami jak tak to prosiłbym o obrazek

> z podpisem^^
> Jedyna postać która mi przychodzi do głowy to Asuma.
> http://juromaru.deviantart.com/art/Asuma-36468466
> Tyle że on używa raczej dwóch nożo-kastetów, którym może wydłużyć ostra wlewając
w nie
> swoją chakrę wiatru. Ogólnie to w Naruto mało kto używa mieczy. Sasuke, Momochi
Zabuza,
> Hoshigaki Kisame... i to w sumie chyba wszyscy, ale żaden nie używa dwóch mieczy.


Był taki jeden koleś w jednym z filerów-Kurosuki Raiga :P Jeden z siedmiu mistrzów miecza
tak jak Zabuza, tworzył z tych mieczy pioruny.

Lukas1992

Tak jak mówiłem to był filler więc nie wiem czy takie zdjęcie będzie ci pasowało:

Edit.Technika Ikadzuchi no kiba :)



thx za odpowiedzi^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 09:47, mikolajmix napisał:

Był taki jeden koleś w jednym z filerów-Kurosuki Raiga :P Jeden z siedmiu mistrzów miecza
tak jak Zabuza, tworzył z tych mieczy pioruny.

To tłumaczy dlaczego ziomka nie pamiętałem, fillery to ja szerokim łukiem ominąłem. Poza tym ta postać może się okazać strzałem w stopę twórców anime. Bo co jeśli Kishimoto-sensei przedstawi wszystkich Mistrzów miecza z Wioski Ukrytej Mgły ?? Biedni twórcy anime będą się mieli z pyszna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:29, Hubi Koshi napisał:

> Był taki jeden koleś w jednym z filerów-Kurosuki Raiga :P Jeden z siedmiu mistrzów
miecza
> tak jak Zabuza, tworzył z tych mieczy pioruny.
To tłumaczy dlaczego ziomka nie pamiętałem, fillery to ja szerokim łukiem ominąłem. Poza
tym ta postać może się okazać strzałem w stopę twórców anime. Bo co jeśli Kishimoto-sensei
przedstawi wszystkich Mistrzów miecza z Wioski Ukrytej Mgły ?? Biedni twórcy anime będą
się mieli z pyszna XD

Heh dokładnie to samo pomyślałem jak obejrzałem ten epizod, a potem się dowiedziałem że go w mandze nie było ... zresztą o tego epizodu (mniej więcej) zacząłem mangę czytać ;] Jezuuu, "curry of life" kto mógł wpaść na taki debilny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 11:18, Lukas1992 napisał:

powiedzcie mi jeszcze gdzie kupić wszystkie docinki naruto żeby nie było piractwem?


Anime z tego co wiem nie ma wydania na dvd,mange w polsce wydaje JPF.

Hubi Koshi

Naruto było jedno z pierwszych animców jakie oglądałem,więc byłem w tym wszystkim na tyle zielony że nie wiedziałem że oglądam coś z mangą ma tyle wspólnego co koń z koniakiem :P I tak oto przebrnąłem przez wszystkie fillery(niektóry były nawet niezłe :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

W końcu jakiś talent ?? Na miłość boską on jest w stanie otworzyć bodaj... 3 czy 4 Bramy,
nawet Kakashi był w głębokim szoku kiedy to zobaczył.


A to do tych bram potrzeba geniuszu? Myślałem, że wystarczy diabelnie dużo pracy i poświęcenia.

Dnia 03.02.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Poza tym walczył całkiem nieźle
z Kimimaro najpotężniejszym z Piątki Dźwięku. Ten facet JEST geniuszem XD


Ciekawe, kiedy ja do tego dojdę? Ale pewnie jakby Lee usłyszał te wszystkie komplementy...

Dnia 03.02.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Nie tak do końca, i nie wszystkie ataki
Komiks 1
Komiks 2


Wszechmocna spacja atakuje ;). Trochę musiałem się namęczyć z tymi linkami, ale było warto. Kakashi pokonany przez swoje odwiecznego rywala za pomocą techniki Naruto (ale ten miał jednak najlepsze Sexy Jutsu). Ech, szkoda, że raczej nie zadziała na tych naprawdę złych.

Dnia 03.02.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Zrozum Alamuta anime zżarło mu pół życia więc (chociaż oderwać się nie może) próbuje
się chociaż psychicznie jakoś bronić, obrona kiepska, ale cóż, lepsza niż żadna


A manga drugie pół. Hmm, to co mu zostało?

Dnia 03.02.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Mój mail jest na gramsajcie ;-) Odezwij się


Kusząca propozycja ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

E... Jest podstawowa różnica: Ja tego nie oglądam, ja to czytam ^^


Pewnie w oryginale, skoro pożarło ci to już połowę życia ;-].

Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

Czyli mój światopogląd jest bardzo prosty, dzięki czemu umilam życie bandzie znajomych
Otaku spojlerując im wydarzeniami, których jeszcze nie zekranizowali xP


Ciekawe, jaka była reakcja na email ze scenariuszem na następne 5 serii? :)

Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

Zatem nie słuchaj Hubiego i czytaj mangę zamiast oglądać anime, żadna muzyka nie jest
tego warta ^^


Czytam, ale nie mangę lecz "Faraona" i wybitnie nie mam na to czasu, bo Naruto sam się nie obejrzy ^^.

Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

A co do Lee...
Przecież też gość jest urodzonym geniuszem ciężkiej pracy, który może osiągnąć cokolwiek
związanego z Taijutsu, co nie jest Techniką Ograniczonych Więzów Krwi xP


Rozumiem, że KAŻDY ninja (poza epizodycznymi) jest geniuszem, ale do czasu tego nie wie. Na przykład Chuji jest geniuszem w jedzeniu (dopiero po prawie całym miesiącu dostał boleści żołądka). Jasna sprawa ;).

Dnia 03.02.2008 o 20:28, Alamut napisał:

A właściwie... Na czym teraz stanąłeś?


W Naruto? Jak na razie ładuje mi się 97 odcinek.

I takie pytanie raczej ogólne: z czego są wykonane ochraniacze ninja? Z metalu? Chyba nie, bo przecież Itachi & spółka mają przekreślone znaki swoich wiosek i po za tym widziałem kilka pękniętych ochraniaczy. Ale przy uderzeniu wydają dźwięk jak metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować