Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Heh, na ja się muszę przyznać, że na początku byłem do Naruto nastawiony mocno sceptycznie. Obejrzałem kilka odcinków na Jetixie z ciekawości, ale po usłyszeniu dubbingu i po opowieściach kolegów, że wycięli tam 3/4 wszystkiego, postanowiłem odstąpić. Aż pewnego dnia, postanowiłem obadać wersję prawdziwą, nie okrojoną, z japońskim dubbingiem, jedynym, który trawię przy anime. I co? :D No, totalna zmiana :) Bardzo przyjemnie się ogląda, jest intensywniejsze niż Bleach, którego jestem wielkim fanem, i potrafi wzruszyć. Aktualnie jestem na 21 epie, więc jeszcze trochę mam przed sobą ;) A z tego co słyszałem, potem fabuła rozwija się bardzo fajnie i intrygująco... :) To lubię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 21:31, Harvenar napisał:

Heh, na ja się muszę przyznać, że na początku byłem do Naruto nastawiony mocno sceptycznie.
Obejrzałem kilka odcinków na Jetixie z ciekawości, ale po usłyszeniu dubbingu i po opowieściach
kolegów, że wycięli tam 3/4 wszystkiego, postanowiłem odstąpić.


Farciarz. Ja chyba jestem jedyną osobą w okolicy, która na serio ogląda Naruto i jeszcze się do tego przyznaje, więc nie miałem kumpli, którzy nawróciliby mnie na oryginalną wersję :/. A co do polskiego dubbingu - głoś Shikamaru jest całkiem podobny do japońskiego, a głos Kakashiego jest całkiem dobry. Reszta (w szczególności Choji) już poniżej oczekiwań.

Dnia 17.02.2008 o 21:31, Harvenar napisał:

Bardzo przyjemnie się ogląda, jest intensywniejsze
niż Bleach, którego jestem wielkim fanem, i potrafi wzruszyć.


Blecha jeszcze nie próbowałem, ale rzeczywiście Naruto jest momentami intensywny jak diabli. No i potrafi wzruszyć (końcówka walki na moście w Krainie Fal był pod tym względem wspaniały). Normalnie Naruto jest niczym proszek do prania albo inne chemiczne świństwo, które reklamowane jest jako trzy w jednym. I to anime (kończą mi się już synonimy) ma to wszystko.

Dnia 17.02.2008 o 21:31, Harvenar napisał:

Aktualnie jestem na 21
epie, więc jeszcze trochę mam przed sobą ;) A z tego co słyszałem, potem fabuła rozwija
się bardzo fajnie i intrygująco... :) To lubię! :D


Nie tak źle u mnie, bo właśnie kończę pierwszą serię (tzn. 139 odcinek) :). I po za tym: witaj wśród nolife''ów (chyba dobrze to napisałem; jeśli nie to proszę o schowanie tych pochodni i wideł). :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na odcinku, gdzie Neji walczy z Kidomaru. Muszę przeznać, że walka fajna jest, jednak to, co najbardziej mi utkwiło w pamięci to widok ciężko rannego Neji ;] Zawsze pewny, wydawało się, że nietykalny ten chłopina, a tu takie rozległe rany. Niezłe ;] No i wcześniejsza walka Choijego, chłopak jest dobry ;]

Z tego co słyszałem, to w Shippuuden większość towarzyszy Naruto awansowała na wyższe rangi, a Naruto dalej jest geninem. Szkoda trochę chłopaka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2008 o 11:04, Flash606 napisał:


Nie tak źle u mnie, bo właśnie kończę pierwszą serię (tzn. 139 odcinek) :). I po za tym:
witaj wśród nolife''ów (chyba dobrze to napisałem; jeśli nie to proszę o schowanie tych
pochodni i wideł). :-]

Nolifowcy to raczej ci , co oglądają One Piece :-) 340 odcinków , a ja jestem na 97...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:46, Asthariel napisał:


>
> Nie tak źle u mnie, bo właśnie kończę pierwszą serię (tzn. 139 odcinek) :). I po
za tym:
> witaj wśród nolife''ów (chyba dobrze to napisałem; jeśli nie to proszę o schowanie
tych
> pochodni i wideł). :-]
Nolifowcy to raczej ci , co oglądają One Piece :-) 340 odcinków , a ja jestem na 97...

Pfff jest jakaś manga co ma ponad 800 chapterów (ma nagahelpers czytałem) to jest dopiero no life ... jeżeli chapter wychodzi co tydzień to ta manga musi mieć prawie 17 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:50, Sand Wraith napisał:

>
> >
> > Nie tak źle u mnie, bo właśnie kończę pierwszą serię (tzn. 139 odcinek) :).
I po
> za tym:
> > witaj wśród nolife''ów (chyba dobrze to napisałem; jeśli nie to proszę o schowanie

> tych
> > pochodni i wideł). :-]
> Nolifowcy to raczej ci , co oglądają One Piece :-) 340 odcinków , a ja jestem na
97...
Pfff jest jakaś manga co ma ponad 800 chapterów (ma nagahelpers czytałem) to jest dopiero
no life ... jeżeli chapter wychodzi co tydzień to ta manga musi mieć prawie 17 lat!

Pewnie Detektyw Conan? On chyba miał mnóstwo chapterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko...może mi ktoś powiedzieć skąd mogę pobrać rozdziały mangi(shippuuden) zaczynając od tego na czym skończyło się anime Shippuuden...czyli tzw. fillery bo to ciągłe tygodniowe czekanie mnie zabija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:46, Asthariel napisał:

Nolifowcy to raczej ci , co oglądają One Piece :-) 340 odcinków , a ja jestem na 97...

Eeee tam, obejrzałem już wszystkie (a przynajmniej te co wyszły) odcinki One Piece i jakoś jeszcze nie skończyłem zamknięty na cztery spusty w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:53, askorti napisał:

mam pytanko...może mi ktoś powiedzieć skąd mogę pobrać rozdziały mangi(shippuuden) zaczynając
od tego na czym skończyło się anime Shippuuden...czyli tzw. fillery bo to ciągłe tygodniowe
czekanie mnie zabija...

jak znasz angielski => Tu masz od kakashi gaidena, który nie został zekranizowany...
http://manga.bleachexile.com/naruto-chapter-239-page-2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż...niby trochę znam anglika ale...dopiero na poziomie II gim. ... więc jeśli ktoś znajdzie polską wersję to byłbym naprawdę wdzięczny...a tobie tez dzięki,Wraith...
(przypominam że szukam Mangi Shippuuden)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:59, askorti napisał:

cóż...niby trochę znam anglika ale...dopiero na poziomie II gim. ... więc jeśli ktoś
znajdzie polską wersję to byłbym naprawdę wdzięczny...a tobie tez dzięki,Wraith...
(przypominam że szukam Mangi Shippuuden)

No tu masz CAŁĄ mangę ;] wystarczy kliknąć next ;]
A po polsku masz tutaj, ale z racji tego że część chapterów jest na jakiś radziecko-rumuńskich serwerach, to za chiny ludowe nie potrafię ich ściągnąć ... w każdym razie powodzenia http://narutofan.mangadome.info/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak Tobie, ale mi wszystkie linki na SendSpace wysyłało. A od którego chaptera zaczyna się manga Shippuuden (wliczając w to Kakashi Gaiden? Od 239, czy może wcześniej/później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Naruto ale z przyczyn że pewien serwis zakończył chwilowo swą działalność nie mam jak oglądać dalsze odcinki, ale jedna rzecz mi nie daje spokoju. Widziałem na youtube teledysk na którym Naruto i (ta dziewczyna co już na początku się w nim zadużyła - sory ale dawno nie oglądałem więc nie pamietam jak sie nazywa) to czy ona i Naruto będą razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy po raz pierwszy Naruto dowiedział się (chodzi mi o odcinek lub zdarzenie) że ma w sobie moc demona/ma w sobie zapieczętowanego demona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:40, Kraju92 napisał:

Kiedy po raz pierwszy Naruto dowiedział się (chodzi mi o odcinek lub zdarzenie) że ma
w sobie moc demona/ma w sobie zapieczętowanego demona?

Pierwszy odcinek? Akcja z Mizukim i zwojem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Kishimoto skończy tę bzdurną walkę Sasuke i Itachiego. No przecież można czegoś dostać, jak od tylu rozdziałów ze sobą "walczą" _^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować