Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2008 o 13:06, Sand Wraith napisał:

> Kiedy po raz pierwszy Naruto dowiedział się (chodzi mi o odcinek lub zdarzenie)
że ma
> w sobie moc demona/ma w sobie zapieczętowanego demona?
Pierwszy odcinek? Akcja z Mizukim i zwojem ...


Chyba będę musiał jeszcze raz zobaczyć ten odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:12, Lukas Unspoken napisał:

Tak. A mocy użył do walki przeciwko Zabuzie na moście jak walczył z jego pomocnicą (sory
ale mam skneroze do imion)

Haku. To był chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:19, Shini napisał:

> Tak. A mocy użył do walki przeciwko Zabuzie na moście jak walczył z jego pomocnicą
(sory
> ale mam skneroze do imion)
Haku. To był chłopak.


Tak właśnie to o Haku mi chodziło. Ale Haku to była dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:20, Lukas Unspoken napisał:

Tak właśnie to o Haku mi chodziło. Ale Haku to była dziewczyna

Chcesz się założyć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:20, Lukas Unspoken napisał:

> > Tak. A mocy użył do walki przeciwko Zabuzie na moście jak walczył z jego pomocnicą

> (sory
> > ale mam skneroze do imion)
> Haku. To był chłopak.

Tak właśnie to o Haku mi chodziło. Ale Haku to była dziewczyna

Taaa, zamiast wszystko o Miriam można by nakręcić wszystko o Haku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:11, Shini napisał:

Ciekawe kiedy Kishimoto skończy tę bzdurną walkę Sasuke i Itachiego. No przecież można
czegoś dostać, jak od tylu rozdziałów ze sobą "walczą" _^_

O ile Itachi nie ma w rękawie jeszcze jakiejś bardziej wypasionej techniki to raczej będzie końcówka. Po użyciu Amaterasu będzie tak wykończony że się do walki nie będzie pewnie nadawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:22, Shini napisał:

> Tak właśnie to o Haku mi chodziło. Ale Haku to była dziewczyna
Chcesz się założyć? ;]


A pamietasz odcinek w którym podszas treningu Naruto spotkał dziewczynę w lesie, która zbierała kwiaty i zioła zdaje sie. Albo jak osłoniła Zabuzę sam ginąc - wtedy Zabuza wspominał jak ją poznał i nauczał ją.
Mogę się mylić ale zawsze uważałem że Haku to dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:42, Lukas Unspoken napisał:

> > Tak właśnie to o Haku mi chodziło. Ale Haku to była dziewczyna
> Chcesz się założyć? ;]

A pamietasz odcinek w którym podszas treningu Naruto spotkał dziewczynę w lesie, która
zbierała kwiaty i zioła zdaje sie. Albo jak osłoniła Zabuzę sam ginąc - wtedy Zabuza
wspominał jak ją poznał i nauczał ją.
Mogę się mylić ale zawsze uważałem że Haku to dziewczyna


Niestety Haku to chłopak, jest to wyraźnie powiedziane. Wiem że wygląda jak dziewczyna, sam tak na początku uważałem, bardzo się zdziwiłem jak okazało się że to chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:42, Lukas Unspoken napisał:

A pamietasz odcinek w którym podszas treningu Naruto spotkał dziewczynę w lesie, która
zbierała kwiaty i zioła zdaje sie. Albo jak osłoniła Zabuzę sam ginąc - wtedy Zabuza
wspominał jak ją poznał i nauczał ją.
Mogę się mylić ale zawsze uważałem że Haku to dziewczyna

W takim razie się myliłeś, bo Haku to poważnie chłopak ;)
>O ile Itachi nie ma w rękawie jeszcze jakiejś bardziej wypasionej techniki to raczej będzie końcówka. Po użyciu >Amaterasu będzie tak wykończony że się do walki nie będzie pewnie nadawał.
Mam nadzieje, bo mnie osobiście już to znudziło. Tak bardzo jeszcze Kishimoto akcji nie rozwlekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:49, Shini napisał:

Mam nadzieje, bo mnie osobiście już to znudziło. Tak bardzo jeszcze Kishimoto akcji nie
rozwlekał.

No wiesz, ostatecznie to walka na którą czekaliśmy od pierwszych chapterów, finał jednego z głównych wątków, więc Kishimoto chciał się trochę popisać i ją rozwlec, jakby przeleciała szybciutko w ciągu paru chapterów to z kolei ludzie by zrzędzili że za szybko i za łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale powiedz, że nie zdąrzyły Cię już znudzić te ciągłe walki genjutsu i dojście do normalnych argumentów dopiero po kilku długich tygodniach? Jeśli miałbym to przeczytać pierwszy raz gdyby już wszystko było narysowane zapewne podobałoby mi się o wiele bardziej, bo walka dynamiczna jest. Ale z pozycji człowieka czytającego mangę na bierząco jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:06, Shini napisał:

No niby tak, ale powiedz, że nie zdąrzyły Cię już znudzić te ciągłe walki genjutsu i
dojście do normalnych argumentów dopiero po kilku długich tygodniach?

Cóż na początku to było nawet fajne, taka wymiana genjutsu że człowiek nie wiedział co jest jutsu a co real, ale po jakimś czasie faktycznie zaczęło to irytować :-/ Niby już już końcówka... a tu nie, i tak w kółko, szczególnie żal mi tego że Itachi jednak nie wyłupił Sasuke jednego z jego ślicznych ślepek, trochę dramatyzmu by było, a tak wygląda na to że nasz Emo-Prince nakopie swojemu braciszkowi i taki będzie koniec piosenki... mam nadzieję że Kishimoto jakoś doprowadzi do chociaż remisu, albo np. Kisame czy Zetsu uratują Itachiego. Swoją drogą ciekawi mnie na jakim poziomie stoi Zetsu, sądząc po tym że jeszcze ani razu nie walczył należy pewnie do Totalnej Elity Akatsuki. Kishimoto zostawia go nam na koniec... a może się po prostu nie zna za bardzo na walce i robi tylko za obserwatora... no nic przekonamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie najważniejsze informacje powinienem znać abym mógł spokojnie oglądać 3 sezon, prawie nie pamiętając pierwszego a znając wydarzenia z drugiego?

Jaka jest najlepsza Polska strona o Naruto? Chodzi mi o stronę na której znajduję się jak najwięcej przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:52, Kraju92 napisał:

Jakie najważniejsze informacje powinienem znać abym mógł spokojnie oglądać 3 sezon, prawie
nie pamiętając pierwszego a znając wydarzenia z drugiego?

Yyy co rozumiesz przez 3 Sezon ?? Z tego co ja się orientuję to Naruto miał tylko dwie serie, zwykłe Naruto i Shipuudena

Dnia 19.02.2008 o 15:52, Kraju92 napisał:

Jaka jest najlepsza Polska strona o Naruto? Chodzi mi o stronę na której znajduję się
jak najwięcej przydatnych informacji.

Polska ?? Przykro mi, tu ci pomóc nie mogę. Mógłbyś spróbować Polską Wikipedię, chociaż odradzam, korzystałem z niej parę razy i zawsze się to kończyło chęcią zamordowania autorów. Najlepsze źródło to chyba angielska Wikipedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:56, Hubi Koshi napisał:

> Jakie najważniejsze informacje powinienem znać abym mógł spokojnie oglądać 3 sezon,
prawie
> nie pamiętając pierwszego a znając wydarzenia z drugiego?
Yyy co rozumiesz przez 3 Sezon ?? Z tego co ja się orientuję to Naruto miał tylko dwie
serie, zwykłe Naruto i Shipuudena


Chodzi mi o wydarzenia po eliminacjach do 3 rundy testu na chunina. Określenie 3 sezon jest tu zły, ale tan się określa sezony, gdy jest nowy opening i ending, przynajmniej tak mi się wydaje.

Dnia 19.02.2008 o 15:56, Hubi Koshi napisał:

> Jaka jest najlepsza Polska strona o Naruto? Chodzi mi o stronę na której znajduję
się
> jak najwięcej przydatnych informacji.
Polska ?? Przykro mi, tu ci pomóc nie mogę. Mógłbyś spróbować Polską Wikipedię, chociaż
odradzam, korzystałem z niej parę razy i zawsze się to kończyło chęcią zamordowania autorów.
Najlepsze źródło to chyba angielska Wikipedia.


Byłem na Polskiej Wikipedii i dowiedziałem się paru interesujących rzeczy, ale wolał bym jakąś konkretną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh muszę stanąć w obronę Sasuke ... Emo to on był do Shippuudena, a potem to już zupełnie inna postać. nie użala się nad swoim losem, tylko prosto zmierza do celu.
Kraju92
Kraju dobrze ci się wydaje- Sezon (nie tylko w anime) liczy zazwyczaj 25 odcinków, więc w ciągu roku mamy dwa sezony ... a endingi zmieniają się częściej niż openingi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:24, Sand Wraith napisał:

Kraju dobrze ci się wydaje- Sezon (nie tylko w anime) liczy zazwyczaj 25 odcinków, więc
w ciągu roku mamy dwa sezony ... a endingi zmieniają się częściej niż openingi ...


Tylko dwa? Myślałem że w roku robi się co najmniej cztery sezony, ale to nic. A jak dzieli się Naruto, też na sezony, czy od razu na serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUAHAHAHAHAHA!!! Zgasiłem światła, zapaliłem świece, przygotowałem chipsy, umieściłem zdjęcie chomika Alfreda duszącego gumowego kurczaka na moim małym ołtarzyku i zacząłem. <opis dalszych czynności jest bardzo brutalny i nie dla dzieci, więc NIELETNI ZAMNKĄC OCZY, ale już ( a przynajmniej młodsi ode mnie ;]). Zacząłem oglądać Naruto Shippuudena. Po tylu godzinach spędzonych na pierwszej serii wreszcie doszedłem do drugiej. Wrażenia? Leżę na ziemi i szukam właśnie górnej trójki :). Wejście z gorączkowym biegiem po lochach i spotkaniem Sasuke było świetne. A potem chyba najlepszy opening w Naruto, bardzo energiczny. No, ogólnie muzyka zmieniła się na lepsze (nie wiem jakim cudem). Do tego już czuć mroczniejszy klimat, który odpowiada mi jak diabli. Kurka, kończę i zaczynam oglądać trzeci odcinek. Może to jakoś przeżyję ;].

PS. To całkowity przypadek, że piszę o Naruto Shippuuden w moim 666 poscie na tym forum ]:->.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:03, Kraju92 napisał:

> Kraju dobrze ci się wydaje- Sezon (nie tylko w anime) liczy zazwyczaj 25 odcinków,
więc
> w ciągu roku mamy dwa sezony ... a endingi zmieniają się częściej niż openingi ...


Tylko dwa? Myślałem że w roku robi się co najmniej cztery sezony, ale to nic. A jak dzieli
się Naruto, też na sezony, czy od razu na serie?

No tylko dwa, bo nie wiem jak na innych planetach, ale na ziemi rok ma 52 tygodnie i nie wiem jakbym mocno się starał, więcej niż dwóch sezonów z tego nie zrobi ;]
Serie? ... Znam podział na chaptery/episody/sezony/arci/ ... serie to poszczególne anime chyba ;P No i mamy jeszcze podział na Naruto i Naruto Shippuuden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 17:42, Sand Wraith napisał:

No tylko dwa, bo nie wiem jak na innych planetach, ale na ziemi rok ma 52 tygodnie i
nie wiem jakbym mocno się starał, więcej niż dwóch sezonów z tego nie zrobi ;]


Prawdę mówiąc myślałem że Bleach robili szybciej niż 2 sezony na rok, ale widocznie to było moje wrażenie.

Dnia 19.02.2008 o 17:42, Sand Wraith napisał:

Serie? ... Znam podział na chaptery/episody/sezony/arci/ ... serie to poszczególne anime
chyba ;P No i mamy jeszcze podział na Naruto i Naruto Shippuuden


A te arci to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować