Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Spoilery Nowego Chaptera

Spoiler

Ach nowy chapterek jest naprawdę miodny, Naruto zdobył kolejnego levela w byciu Badass, ach interakcje między Naruto i Bee są genialne, ale i tak powaliła mnie końcówka z Mighto Gaiem XD Co jak co, ale po koszmarnej końcówce Pain arca i pościgu za Saskłaczem Kishi w końcu wrócił do porządnej formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoilery Nowego Chaptera


Przynajmniej przy upgradzie nie urosły Naruto skrzydła motyla :D
Chapterek miodny :) Dawno nie było tak dobrego ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko trochę nie rozumiem tej całej "energii życia". Pewnie znowu kolejny pomysł do rozwinięcia "mechaniki" (jak wcześniej żywioły chakry)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to ja rozumiem! Bardzo fajnie wyglądająca forma, nie jakiś pedalski motylek -.-
Yellow flash FTW!
Ten chapter naprawdę mnie nakręcił na następny, czego w żadnym przypadku nie da się powiedzieć o wybielaczu :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoilery Nowego Chaptera

Spoiler

Ach nowy chapterek jest naprawdę miodny, Naruto zdobył kolejnego levela w byciu Badass,
ach interakcje między Naruto i Bee są genialne, ale i tak powaliła mnie końcówka z Mighto
Gaiem XD Co jak co, ale po koszmarnej końcówce Pain arca i pościgu za Saskłaczem Kishi
w końcu wrócił do porządnej formy



Kishi wyznaje zasadę "Nowa setka, nowe możliwości" ^^ Chapter zaiste genialny. Mam tylko nadzieję, że Gai nie weźmie do siebie swojego wewnętrznego "ja".
Problem jest teraz z Emoboyem - nie jest teraz dość silny, by choćby spojrzeć na Naruto bez złamania większości kości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 09:46, McFlash napisał:

Problem jest teraz z Emoboyem - nie jest teraz dość silny, by choćby spojrzeć na Naruto
bez złamania większości kości xD

To może jak to zrozumie to w końcu sie potnie:P Chyba że nagle znowu dostanie power up niewiadomo skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 09:46, McFlash napisał:

Kishi wyznaje zasadę "Nowa setka, nowe możliwości" ^^ Chapter zaiste genialny. Mam tylko
nadzieję, że Gai nie weźmie do siebie swojego wewnętrznego "ja".
Problem jest teraz z Emoboyem - nie jest teraz dość silny, by choćby spojrzeć na Naruto
bez złamania większości kości xD


No jak nie? A Elternal Saskaczka :]? Co do chapa. Miałem nadzieję, że Naruto zmieni się całkiem w Kyuubiego i będzie wypróbowywał nowe możliwości. Ta forma pół lisek, pół człowiek kiepsko wypada w tym chapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2010 o 09:46, McFlash napisał:

Problem jest teraz z Emoboyem - nie jest teraz dość silny, by choćby spojrzeć na Naruto
bez złamania większości kości xD


Kishi co do Sasjełopa wyznaje zasadę podobną do tej, jaką wyznaje Kubo do Truskawy. Za każdym razem, gdy się uleczy to dostaje niewiadomego pochodzenia power-up. Ponieważ Sasjełop dostał ostatnio dość tęgie lanie (chociaż nadal był w stanie się poruszać), co więcej nawet jego wbudowany Photoshop zaczął mu się rypać, to zapewne dostanie odpowiednio wielkiego Super Health Power Upa i będzie w stanie dorównać Naruciakowi.

BTW: Zaraz tu pewnie Hubi wyskoczy z tą swoją stroną opisującą zjawiska w komiksach, książkach i produkcjach filmowch oraz poda "łoficyjalnom" nazwę takiej sytuacji oraz zarzuci linkiem do odpowiedniego tekściora ;)

Wracając do mojego wielkiego wywodu: Mam przynajmniej nadzieję, że Kishi zastosuje tego Health Upa i oszczędzi nam kilkunastu (dziesięciu?) chapterów treningu jaki miałby domniemanie odbywać Emopajac, żeby dorównać tytułowemu bohaterowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 12:21, Infes napisał:

Chapterek znów na świetny poziomie a nie jakieś pokemonowe ewolucje ^^ Nic dodać, nic
ująć : >


Mi tam Naruto wyglądał jak Pikachu. ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 13:17, Arry napisał:

BTW: Zaraz tu pewnie Hubi wyskoczy z tą swoją stroną opisującą zjawiska w komiksach,
książkach i produkcjach filmowch oraz poda "łoficyjalnom" nazwę takiej sytuacji oraz
zarzuci linkiem do odpowiedniego tekściora ;)

Oj już nie musisz tak Aronizować swoich tekstów :-P A zjawisko to zwyczajny Ass Pull i tyle XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz jedno zastanawia. Naruto, mega żółty flesh jak to pięknie Pszczółka zarapowała, mega silny i potężny. Okej, kolejny power-up. Zastanawia mnie tylko co się stanie z Sage Modem? Pewnie Kishi coś wymyśli że tych dwóch "mocy" połączyć się w jednym momencie nie da aczkolwiek jestem ciekaw jak z tego wybrnie bo jeśli on jest tak potężny przy tym nowym lvlup, bardziej niż przy sage to co by się stało gdyby mógł te dwie moce połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 09:46, McFlash napisał:

Problem jest teraz z Emoboyem - nie jest teraz dość silny, by choćby spojrzeć na Naruto
bez złamania większości kości xD



Przecież ultraemo ma Błogosławieństwo Kishimoto- dzięki temu nieważne jak oberwie to wyjdzie z tego góra z zadrapaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować