Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2010 o 18:41, Infes napisał:

Oni tam co chwilę cho... mają święta wtedy gdy wychodzi manga czy coś : XXX

Nie przesadzajmy, z cyklicznych to właśnie Obon Festival, czy Golden Week. Po tym jak kiedyś chapter wyszedł w wigilię to nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Nigdy nie liczyłem japońskich świąt, ale u nas jest chyba tego więcej (w sensie wolne i nie trzeba iść do pracy). Wiem, że jest dużo festiwali, ale czy pracownik ma wtedy wolne, jeżeli to nie jest święto państwowe? Nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo panowie najnowszy odcinek pierwsza klasa! Chodzi mi o techniczny aspekt odcinka. Tradycyjna sterylność kreski plus mimika tego "nowego animatora" który podczas wcześniejszej walki tak dała w kość. Teraz ta szczegółowość jest nienachalna i naprawdę bardzo ładnie pasuje (chodzi o moment gdzie Nagato zrobił Gedo Mazo).

Naprawdę miodne połączenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 00:55, Piciambeer napisał:

Naprawdę miodne połączenie!


Muszę przyznać, że mnie się również podobało. Mimo że nie przepadam za retrospekcją w anime, to historia Paina została dobrze opowiedziana :)
"That was my second Pain" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednej stronce znalazłem ciekawą teorie

-Tobi już publicznie mówił, że jest Madarą - no po prostu wszyscy wiedzą. A ten dalej chodzi w masce. Hmm...coś mi śmierdzi oszustem lub nieudaną próbą skrycia się.
-Itachi musiał go zabić aby mieć Ms''a?
Hmm...Czy Kakashi kogoś takiego zabił.
Czy Sasuke kogoś takiego zabił.
Hm.
-Jeśli założyć, że Madara po przegranej z Hashiramą zdedził...
-Shisui miał moc kontrolowania ludzi - słowa Ao. Jakoś dziwny dla mnie jest fakt, że jak Tobi pokazał swoją twarz Kisame to ten już milusi się zrobił. Poza tym atak lisa na konohe za czasów Czwartego również mógłby być tym spowodowany. Jeszcze jeden fakt - Yagura był kontrolowany przez Tobiego,a Mifune przez Danzela który ma sharingana Shisuia. Hm.
-Shisui miał przydomek Shushin no Shisui ze względu na swoją szybkość...teleport?
-Tobi ma otwór na jedno oko - IMO to nie przypadek. Danzel zabrał sobie jedno.
-Tak, wiem, że nielogiczny wydaję się fakt, żeby Shisui wiedział takie rzeczy o Itachim i Wiosce liścia, ale...Sekretny Pokój Klanu coś wam mówi? IMO możliwe.
-Tobiemu potrzebny jest Sasuke. Teraz wystawia go niczym pokemona naprzeciw Danzela, czyli tego, który pozbawił go gały i najprawdopodobniej ręki(to, co wylatuje Tobiemu z ręki to na pewno nie krew - to jakaś atrapa była)


Do kupy można dorzucić jeszcze argumenty takie jak:
Ręka Denzela nie wygląda jakby została wzięta z topielca, wygląda na rękę zdrowego człowieka (nie licząc szarych-gunów).
Itachi i Shisui, byli jak dwaj bracia, może to oni wykombinowali intrygę z "powrotem" wielkiego Madary, może to Itachi naprawdę chciał wymordować klan?
Niestety jest 1 argument obalający tą teorię.
-twarz Tobiego, cała poorana zmarszczkami. IMO nie wygląda mi na młodzika w wieku Łasicy.

No i jak danzel zginął madara/tobi/... chciał zabrać to oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to niespójne. Tobi/Madara w walce z IV miał rękę i maskę, a to było przed rzezią. Po co więc Shisuiemu byłaby maska i to z jednym otworem? (no oprócz chęci ukrycia swojej osoby). Druga rzecz, skoro Shisui i Itachi byli jak bracia, to prawdopodobnie byli w podobnym wieku.W walce z IV Madara nie wygląda mi na młodziaka, którym był niewątpliwie Itachi. No i to co Ty przytoczyłeś, zmarszczki Madary, po pokazaniu twarzy Saskaczowi. Ja osobiście uważam, że Madara to Madara, a sposób w jaki przeżył, to prawdopodobne użycie Izanagi, które zapieczętowało mu oko, więc ma tylko 1, a sposobem by mieć dwa jest usunięcie niedziałającego oka i wstawienie, któregoś z Sharinganów z kolekcji lub Rinnengana (było coś w mandze, choć skąd on ma mieć to oko skoro ciało Nagato zostało zabrane przez Konan to nie wiem ;P, a nie sądzę by Edo Tensei Kabuto wskrzeszało w raz z oczami ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter no i dzieje się : D

Spoiler

Choć szczerze mówiąc nie tego oczekiwałem a szybkiego znsizczenia go poprzez użycie Naruciaka siły i zarapowanie Bee ;) No ale dobrze bo Gai poszedł na ostro i koniec tejże walki już w następnym chapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c506

"Dlaczego wszyscy potężni faceci muszą być jednocześnie idiotami?" Buahahaha Jakie to prawdziwe i zarazem... smutne :)

Spoiler

Motyw jak Samehada skacze z radości na Bee mnie rozwalił :) Normalnie nic tylko ugłaskać. Bizzare Beast daje radę. Strach pomyśleć co się stanie jak otworzy wszystkie bramy chakralne. Mam nadzieję, że Kisame w końcu zdechnie. A potem, że go zjedzą - BLOWFISH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:44, Grzech napisał:

c506

"Dlaczego wszyscy potężni faceci muszą być jednocześnie idiotami?" Buahahaha Jakie to
prawdziwe i zarazem... smutne :)

Spoiler

Motyw jak Samehada skacze z radości na Bee mnie rozwalił
:) Normalnie nic tylko ugłaskać. Bizzare Beast daje radę. Strach pomyśleć co się stanie
jak otworzy wszystkie bramy chakralne. Mam nadzieję, że Kisame w końcu zdechnie. A potem,
że go zjedzą - BLOWFISH :D


Spoiler

Nie wolno mu otwierać wszystkich bo umrze, z tego co pamiętam wtedy kiedy Lee walczył z Gaarą podczas egzaminu było powiedziane że jeśli ktoś otworzy wszystkie 8 to zginie, oczywiście zawsze można liczyć na Cudowny Ratunek, ale biorąc pod uwagę że w Naruto w przeciwieństwie do Bleacha ludzie Naprawdę giną to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:48, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie wolno mu otwierać wszystkich bo umrze, z tego co pamiętam wtedy kiedy Lee walczył
z Gaarą podczas egzaminu było powiedziane że jeśli ktoś otworzy wszystkie 8 to zginie,
oczywiście zawsze można liczyć na Cudowny Ratunek, ale biorąc pod uwagę że w Naruto w
przeciwieństwie do Bleacha ludzie Naprawdę giną to...



Spoiler

A nie było ich czasem 9? Jest to zakazana technika o ile dobrze kojarzę. Ale nawet taką można chyba dokształcić? Może Mighty nauczył się już otwierać wszystkie? W końcu minęło już sporo latek, a nawet nie było pokazane jak przebiegał trening innych drużyn. No, ale po co wtedy komukolwiek potrzebny był Naruto, skoro Guy wszystkim dupy skopie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:58, Grzech napisał:

Spoiler

A nie było ich czasem 9? Jest to zakazana technika o ile dobrze kojarzę. Ale nawet
taką można chyba dokształcić? Może Mighty nauczył się już otwierać wszystkie? W końcu
minęło już sporo latek, a nawet nie było pokazane jak przebiegał trening innych drużyn.
No, ale po co wtedy komukolwiek potrzebny był Naruto, skoro Guy wszystkim dupy skopie?
:D


Spoiler

Nope, jest ich 8. Tu nie chodzi o to czy się nauczył czy nie, on już pewnie dawno potrafił je wszystkie otwierać. Problem polega na tym że jeśli otworzy ostatnią, Umrze. Bramy to z tego co się orientuję ograniczniki. Ludzki organizm sam ogranicza wydajność mięśni etc. bo zbyt duże natężenie "mocy" może wywołać uszkodzenia. Bramy chakra zdejmują te ograniczniki pozwalając shinobi osiągnąć nadludzkie możliwości ZA Pewną cenę. Ta technika jest zakazana bo jest duże ryzyko uszkodzenia organizmu. Otwarcie 8mej bramy oznacza przeciążenie organizmu do tego stopnia że człowiek ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 13:37, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

/.../ Otwarcie 8mej bramy oznacza przeciążenie organizmu do tego stopnia że człowiek ginie.



Spoiler

Czyli obecnie otworzył już siódmą. Jeżeli teraz nie pokona Kisame, to raczej zginie. Jednak w to wątpię :) A tak abstrahując od walki, to fajnie by było, gdyby Guy nauczył Naruciaka tej techniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 13:51, Grzech napisał:

Spoiler

Czyli obecnie otworzył już siódmą. Jeżeli teraz nie pokona Kisame, to raczej zginie.
Jednak w to wątpię :) A tak abstrahując od walki, to fajnie by było, gdyby Guy nauczył
Naruciaka tej techniki :)


Spoiler

Żartujesz XD Wtedy Naruto jednym palcem kładłby gości kalibru Paina czy Madary XD Cóż mnie właśnie to martwi, lubie tego zwariowanego gościa więc nie chciałbym żeby zginął, ale w Naruto postacie naprawdę giną, więc jeśli Guy otworzy ósmą, a Kishi nie odstawi kolejnego AssPulla jak ma niekiedy w zwyczaju to papa Guy-sensei T_T Z drugiej strony z tego co pamiętam to Kishi w jednym z wywiadów stwierdził że Rock Lee nie musi już "dorastać" czyli jego mistrz nie zginie... let''s hope so.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, ta walka przebiega strasznie szybko
power-up, jebudu - kolejny i wyglada na to, ze w nastepnym chapterze, max za 2 będzie koniec - miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:26, Jimmi napisał:

Spoiler

No i kisame nam się zabija sam ~_~ zonk!



Dowód, bo domyślam się, że chaptera jeszcze nie ma w sieci ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:32, Jakli napisał:

>

Spoiler

No i kisame nam się zabija sam ~_~ zonk!



Dowód, bo domyślam się, że chaptera jeszcze nie ma w sieci ;P.

No właśnie.. na M-stream nie ma :(
Pewnie RAWa "czytał" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:41, KuroNeko napisał:

> >

Spoiler

No i kisame nam się zabija sam ~_~ zonk!


>
> Dowód, bo domyślam się, że chaptera jeszcze nie ma w sieci ;P.
No właśnie.. na M-stream nie ma :(
Pewnie RAWa "czytał" :)


Albo spoilery. No nic czekamy do rana ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować