Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2010 o 18:30, Jakli napisał:

O w dupę.
Jeśli to jest prawda to nie mogę się doczekać chaptera.

510

Spoiler

Dobra przeczytałem czap na narutocentral.com i powiem tak. Łaaaał. Chociaż dalej nie widać całej twarzy Tobiasa/Madary to chociaż jest dowód na to, że badass ma dwoje oczu ;). Teraz mnie zastanawia ujęcie z tej strony
http://media1.narutocentral.com/manga/naruto/510/10.png Czy Madara przypadkiem nie zamienił Sharingana na Rinnengan? To by tłumaczyło jak niby użył Izanagi (pełnej formy bez zamykania oczek) miejąc moc Senju i Uchicha.
Z drugiej strony przy przymrużeniu oka łezki mogły być zasłonięte i dalej to jest Sharingan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chapter 510

Spoiler

Trzeba przyznać, że Naruto ma bardzo pokręconą rodzinę :) (Uzumaki Nagato ?) Kishi wie, jak zaskoczyć czytelnika.
Izanagi w wykonaniu Madary jest imba - przekształcenie iluzji w rzeczywistość. Trochę szkoda mi Konan naprawdę ją polubiłem, no ale efekt końcowy był do przewidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto chapter 510

Spoiler

Wygląda na to że również Naruto posiada moc i Senju i Uchihy. Daleki jestem od stwierdzenia że mógłby nauczyć sie Izanagi.
Co do oka, to wydaje mi się że po prostu Madara je przymknął. Kishi musiałby coś jeszcze wymyślić żeby się dało stosować naprzemiennie oko Rinnegana i Sharingana, jakiś umiejscowienie fabularne co do tego nakreślić, a o ile się nie mylę jeszcze tego nie zrobił.

No i mamy jeszcze więcej Madary (<3) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Raczej nie liczył bym na moc Uchichy u Naruto. Sasek ma symbolizować perfekcyjnego przedstawiciela mocy Uchichy a Naruto Senju. Pewno obydwoje są potrzebni Madarze do swojego planu osiągnięcia pełni mocy(rinnegan, jubi,moce uchichy i senju=mędrzec sześciu ścieżek. Tak przynajmniej wynika z tego chaptera). Po co by się z nimi tak cackał w końcu.



Spoiler

Chapter spoko. Zobaczyliśmy drugie oko Tobiego ( a i tak w zasadzie nic więcej nie wiemy ) . Pewno jeszcze długo poczekamy na odkrycie jego pełnej tożsamości.Pozostaje jak zwykle czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 00:16, Piciambeer napisał:

Spoiler

Po użyciu Izanagi lewe oczko powinno umarnąć...



A w czapterku wszystko było ładnie wyjaśnione.

Spoiler

Madara dzięki połączeniu mocy klanu Senju (prawdopodobnie umożliwiła mu to walka z Hashiramą) i Uchiha jest w stanie użyć Izanagi w perfekcyjnej formie, oznacza to, że oczka mu się nie zamykają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

a mi się wydaje ze jednak oko się zamknęło bo po scenie w której mówi Konan o Izanagi to przymyka oko a później widać tylko czarną plamę w tym miejscu
Najbardziej mnie ciekawią słowa o trzech z sześciu ścieżek na samym końcu jakie są pozostałe trzy?
Ps Co do mojego poprzedniego spoilera widocznie były jakieś błędy w pierwszych tłumaczeniach dlatego tam pisałem że Madara jest drugim a Nagato trzecim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:40, qrex napisał:

Spoiler

Raczej nie liczył bym na moc Uchichy u Naruto.



Spoiler

Cóż, ja też na to nie licze, ale coś Itachi przekazał Naruto. Może część mocy Uchiha by powstrzymał w przyszłości Sasuke? Nie można tego wykluczyć.



Spoiler

Co do oka - myślę że ono jednak się zmarnowało czy coś. Bo popatrzcie na ten "sfx" wydobywający się z oka: "sssss". Normalnie żadne oko nie wydaje z siebie dźwiękow, coś więc powinno być na rzeczy.



Spoiler

Myślałem nad kolejną ściezką jako o Hyuuga i nawet z początku myślałem że Hinata została uprowadzona przez kogoś z Mgły, ale okazało się że był to ktoś z kraju Chmury. Tak więc dla mnie to chyba nie Hyuuga, ale kto wie czy na świecie Naruto nie ma jakichś innych, potężnych klanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 14:28, Wintesun napisał:

Spoiler

Cóż, ja też na to nie licze, ale coś Itachi przekazał Naruto. Może część mocy Uchiha
by powstrzymał w przyszłości Sasuke? Nie można tego wykluczyć.



To jest raczej wręcz pewne. Wiedział że w końcu będą musieli się ostatecznie zmierzyć. Itachi akurat był mądrym shinobi jeśli tak można powiedzieć i przewidział że takie coś nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 22:50, Buhahahahaha napisał:

Możecie mi podać numerki epków od

Spoiler

wkroczenia Peina do Konohy do super revive al

l?


Od 157 do 175.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mamy Flashbacki, mamy nową maskę Tobiego i zapowiedz złapania Nine Tails. Czyżby jedna z finałowych walk miała niedługo się pojawić? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 511

Spoiler

Pierwsza połowa chapterka mnie zdezorientowała. Myślałem, że pomyliłem mangi xD
Madara ma nową maskę, która nawet ciekawie wygląda :) i w końcu postanowił wyruszyć po Nine Tails. Oj będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

511:

Spoiler

Bardzo mi się podoba nowa maska Madary, aż wsadziłem sobie ją w Avek. Można powiedzieć, że "Tobi is dead", Madek wygląda wreszcie jak poważny bad ass i ninja :). To chyba już koniec z udawaniem niewiniątka. Szykuje się chyba jakaś mocna walka, bo lider Akatsuki zapowiedział pójście po Naruto.
Co do retrospekcji. Wątek "loff" Yahiko i Konan był do przewidzenia, trening w "żabich" strojach zupełnie w stylu EroSannina więc na plus, szkoda tylko, że zajęło to ponad 3/4 chapteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to zakończył się mocnym kopnięciem czyż nie :D Aaa przecież jak zacznie się jedna z głównych walk to non stop będzie big kick: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2010 o 17:57, Infes napisał:

Ale za to zakończył się mocnym kopnięciem czyż nie :D Aaa przecież jak zacznie się jedna
z głównych walk to non stop będzie big kick: D

I gadanie, dlaczego wg Madary rozumienie Naruto jest złe, oraz dlaczego wg Naruto myślenie Madary jest złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo a myslisz że jak będzie final battle of Naruto czyli Naruto vs Sasuke to non stop będą się nawalać? Technik już mają sporo a jeszcze ich walka się nie zbliża więc combo będą szły ostre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować