Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Spoiler

Jest Zabuza i Haku no i pojawia się Kakashi oraz Sakura. Mógł już powiedzieć Kabuto to jest "ta" technika no ale mniejsza... Ciekawe co tam teraz znowu się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna scena, którą mogę opisać jako EPIC :D Wskrzeszeni Zabuza i Haku pytający Kakashiego o Naruto i wspominający walką na moście niczym szkolne wspomnienia ^^
Do tego ostatnia strona mnie zaskoczyła. TEGO się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epek:

Musze przyznać, że dawno się tak nie uśmiałem. Mimo że filler, to fajnie zrealizowany. Twórcy pokazali jak silną "więź" mają Saskacz z Naruciakiem :)

Chapter:

Pfe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, mistrzowie miecza kozaccy. Zwłaszcz wybuchowy [trochę przegięcie...] i ten co związywał ludzi w kłębki... Takie makabryczne rzeczy w Naruto, chyba jeszcze tego nie było. Dobre! No i nowe, nieznane właściwości miecza Zabuzy. Sympatisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz zastanawia mnie jakim cudem, w jaki sposób 7 Mistrzów Miecza zostanie pokonanych. Raz że są nieziemsko potężni to jeszcze na dodatek ta nieśmiertelnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:14, Infes napisał:

No i teraz zastanawia mnie jakim cudem, w jaki sposób 7 Mistrzów Miecza zostanie pokonanych.
Raz że są nieziemsko potężni to jeszcze na dodatek ta nieśmiertelnosc.


Zapewne każdy z nich porozmawia z Kakashim bądź innym równie wrażliwym żywcem i dostanie błogosłowieństwo swej przeklętej duszy, po czym się gustownie rozpadnie. Coś Kishi skopał ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie miecza na pewno są bardzo dobrymi wojownikami ale już raz zginęli. Więc można ich pokonać. Poza tym po stronie zjednoczonych sił shinobi jest na pewno wielu bardzo dobrych ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 14:14, Infes napisał:

No i teraz zastanawia mnie jakim cudem, w jaki sposób 7 Mistrzów Miecza zostanie pokonanych.
Raz że są nieziemsko potężni to jeszcze na dodatek ta nieśmiertelnosc.

Każde pokolenie jest coraz silniejsze. mamy przykład Minato=>Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:14, Peres00 napisał:

Ciekawe czy Kishi już podczas ''''walki na moście'''' wiedział o tym zawahaniu się Zabuzy
: P Całkiem przemyślany smaczek.

Na sto procent nie. To zapewne wymyślił całkiem niedawno. Nawet najlepsi szachiści nie planują na następne kilkanaście lat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 20:29, Piciambeer napisał:

Na sto procent nie. To zapewne wymyślił całkiem niedawno. Nawet najlepsi szachiści nie
planują na następne kilkanaście lat :]

Powiedz to Odzie i jego One Piecowi :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:18, Piciambeer napisał:

Nie znam gościa :>

[kiwa głową ze współczuciem] Poor you, a tak na serio to Oda potrafi wprowadzić jakiś motyw by wykorzystać go z pół dekady później. On myśli wyjątkowo Long Range

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 16:18, Piciambeer napisał:

Nie znam gościa :>

Jeszcze nic straconego, można to bez problemu nadrobić(no powiedzmy) A jeśli nie to twoja strata. Ominie cię jeden z cudów tego świata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 21:11, qrex napisał:

> Nie znam gościa :>
Jeszcze nic straconego, można to bez problemu nadrobić(no powiedzmy) A jeśli nie to
twoja strata. Ominie cię jeden z cudów tego świata. :P

612 chapterów... na pewno dużo tracę, ale czasu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2011 o 21:28, Piciambeer napisał:

612 chapterów... na pewno dużo tracę, ale czasu brak.

A ja cały czas myślałem, że to był żart (że One Piece''a nie widziałeś) ... kumpel obejrzał wszystkie odcinki w 2 tygodnie, jednocześnie prowadząc normalne życie towarzyskie, więc się da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 15:13, Sand_Wraith napisał:

> 612 chapterów... na pewno dużo tracę, ale czasu brak.
A ja cały czas myślałem, że to był żart (że One Piece''a nie widziałeś) ... kumpel obejrzał
wszystkie odcinki w 2 tygodnie, jednocześnie prowadząc normalne życie towarzyskie, więc
się da ;]

Życie towarzyskie swoją drogą, rozszerzona matura z matmy oraz fizyki i astronomii - swoją x.X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo bo musi być tak trochę płytko niestety. "O jest rozwiązanie, badzmy dla tych opanowanych psycholi dobrzy, serce ich poruszy i znikną se" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować