Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 20:00, kowboj3 napisał:

Ale NAruto taki głupi nie jest. Jak się skoncentruje, to potrafi nieźle dać w kość, np.
Naruto vs. Neji.

Owszem, ale i tak daleko mu do Shikamaru, poza tym Naruto to niemalże Berserk, atakuje aż wygra, albo zginie, on nie zna słów "wycofać się" a to bardzo paskudna cecha u przywódcy, na dobrą sprawę pozabijałby swoich ludzi próbując osiągnąć cel... w sumie troszkę podoby do.. yy... zapomniałem jak się ten ziom nazywał... AAAA już pamiętam, Kamina z Tengen Toppa Gurren Lagann (hehe już słyszę ostrzących noże fanów Kaminy XD.

Dnia 20.02.2008 o 20:00, kowboj3 napisał:

Jeżeli zginie w najbliższym czasie to wątpię, aby Naruto tak szybko został następnym
Hokage.

W wywiadzie była mowa że Kakashiego czeka jakieś wielkie wydarzenie więc...

Dnia 20.02.2008 o 20:00, kowboj3 napisał:

Na pewno filler? Przecież to jest wiele odcinków przed odcinkiem 135. Możliwe, że wcześniej
też został wsadzony filler?

Jeśli to nie były fillery to możecie mi łepetynę uciąć :-P To co było po 135 to były MEGA-fillery, coś dość... niespotykanego kalibru, ale nie możemy zapominać że przedtem też były fillery, jedno, lub paru odcinkowe. Np. ten odcinek gdzie próbowali zdjąć Kakashiemu maskę, filler.

Dnia 20.02.2008 o 20:00, kowboj3 napisał:

Kwestia czasu ;p;p

Pewnie tak, ostatecznie musi pomścić swojego mistrza :-)

Dnia 20.02.2008 o 20:00, kowboj3 napisał:

Mam jeszcze pytanie: ta którym mniej więcej chapterze jest obecny odcinek Shippuudena?

Hyhyhyhy XD Szykuj się na mały szok. Naruto ma w tej chwili 389 chapterów, anime jest na... 302 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

iż jego następny krokiem będzie zostanie Hokage.

Pożyjemy zobaczymy :-) To że Naruto zostanie w końcu Hokage jest pewne, ale jak to osiągnie to już inna para butów. Co do walki w Dolinie Końca to faktycznie walka była niezłego kalibru

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

Ale swoim zwyczajem nie zadbał o obronę i przez to była bardzo bliski śmierci (Kabuto
chyba zatrzymał jego serce, na co nawet samoregeneracja nie działa). Swoją drogą Kabuto
bardzo się pomylił twierdząc, że Naruto nigdy nie zostanie prawdziwym ninja.

Hehe potem w mandze Kabuto zaczyna nawet szanować Naruto :-) Zobaczysz kiedy i jak, niezły szok przeżyjesz

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

A co będzie jak awansuje, a? ;p

To pewnie od razu na Hokage jak go znam XD

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

Leżałem na ziemi jak to oglądałem :).

Ty to sobie poczekaj na najbliższy trening Naruto, a jeśli o Shikamaru chodzi to na walkę z Kakuzu i Hidanem, to dopiero będzie jazda :-) Shikamaru zostanie Bogiem XD

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

W Naruto jest coś z matematyki <zgiń przepadnij, paskudo!> - otóż im ktoś jest silniejszy, tym większe jest
prawdopodobieństwo śmierci, np. Jiraya, cała czwórka Hokage.

Czyli już wiesz o Jirayi ?? Nom to prawda, ale to ma sens. Im ktoś jest potężniejszy tym ma większe obowiązki i porywa się na potężniejszych przeciwników, więc prawdopodobieństwo zgonu wzrasta. Jeśli o Naruto chodzi to on już parę razy był bliski śmierci, raz nawet praktycznie zginął (Dolina Końca) ale "uratowała" go chakra Kyuubi

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

A myślałem, że fillery zaczęły się od 136 odcinka. Kurka, szkoda, bo to całkiem fajna walka była, chociaż miecz
Drugiego został zniszczony.

Ano filler, tak to już w anime bywa, to po 135 to mega filler, ale przedtem były i mniejsze. Mogę się mylić, ale nadludzka siła Sakury w anime PRZED Shippudenem to ściema, ona ją zdobyła dopiero po treningu u Tsunade

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

Jak to się nie liczą?! To jawne nieposłuszeństwo <jego oddech staje się jeszcze donośniejszy (durna maska) i
podnosi rękę>.

Ano nie liczy bo nie pokonał ich tradycyjnymi zagrywkami, w prawdziwej walce, to w sumie jak z Nami i Fist of Love... ach racja ty One Piece nie oglądałeś ^^; Cóż nie sądzę by Sexy no Jutsu zadziałało na Kakashiego, ostatecznie nie wykazywał zbytnich zapędów perwerckich... chociaż kto wie, trzeba będzie poczekać. Zresztą looknij sobie, takie Sexy no Jutsu i Kakashi nawet nie ruszony
http://www.onemanga.com/Naruto/347/008/
Mhm... być może gdyby Konohamaru zastosował Yaoi no Jutsu z Kakashim i Gaiem w rolach głównych XD

Dnia 20.02.2008 o 19:02, Flash606 napisał:

Niech tylko facet zrobi coś Sakurze, a jego sześc ciał nie ma szans ^^.

Mnie osobiście ciekawi czy dojdzie do sytuacji w której Naruto wykorzysta więcej niż 4 ogonki... oj było by ciekawie
Tak poza tym powiedz gdzie w tej chwili jesteś, bo nie wiem o czym mogę a o czym nie mogę spoilerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:39, Sand Wraith napisał:

>. Np. ten odcinek gdzie próbowali zdjąć Kakashiemu maskę, filler.
Błąd ;]

A tu masz dowód (w PL :] )


Z jakiej strony masz te skany po Polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 20:21, Hubi Koshi napisał:

Owszem, ale i tak daleko mu do Shikamaru, poza tym Naruto to niemalże Berserk, atakuje
aż wygra, albo zginie, on nie zna słów "wycofać się" a to bardzo paskudna cecha u przywódcy,
na dobrą sprawę pozabijałby swoich ludzi próbując osiągnąć cel...


Myślę, że już nie. Jako młodziak z pewnością, jednak teraz dbałby o kompanów. Dam sobie uciąć rękę za to ;p;p

Dnia 20.02.2008 o 20:21, Hubi Koshi napisał:

W wywiadzie była mowa że Kakashiego czeka jakieś wielkie wydarzenie więc...


Tu obstawiam dwa wydarzenia - albo zostaje Hokage, albo okazuje się, że Tobi to Obito i spotyka się z nim. Ale to byłby szok ;p Natomiast jeżeli wypali pierwsza możliwość, to Naruto z pewnością awansuje na chuunina lub wyżej. Kakashi mu to ułatwi ;p

Dnia 20.02.2008 o 20:21, Hubi Koshi napisał:

Pewnie tak, ostatecznie musi pomścić swojego mistrza :-)

Nie zdziwiłbym się, gdyby to Kakashi się mścił ;p Pewnie wiesz, dlaczego ;p

Dnia 20.02.2008 o 20:21, Hubi Koshi napisał:

Hyhyhyhy XD Szykuj się na mały szok. Naruto ma w tej chwili 389 chapterów, anime jest
na... 302 XD


No rzeczywiście jest daleko ;p Spodziewałem się różnicy około 40 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:41, Kraju92 napisał:

> >. Np. ten odcinek gdzie próbowali zdjąć Kakashiemu maskę, filler.
> Błąd ;]
>
> A tu masz dowód (w PL :] )

Z jakiej strony masz te skany po Polsku?

Pfff już nie pamiętam skąd je wziąłem, ale i tak nie ma więcej niż 3 stron ;] reszta tego odcinka to rzeczywiście filler ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:43, Sand Wraith napisał:

> > >. Np. ten odcinek gdzie próbowali zdjąć Kakashiemu maskę, filler.
> > Błąd ;]
> >
> > A tu masz dowód (w PL :] )
>
> Z jakiej strony masz te skany po Polsku?
Pfff już nie pamiętam skąd je wziąłem, ale i tak nie ma więcej niż 3 stron ;] reszta
tego odcinka to rzeczywiście filler ...


Szkoda, a tak ogólnie to gdzie czytasz mangę po Polsku, bardzo mi zależy na jakiejś dobrej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:39, Sand Wraith napisał:

A tu masz dowód (w PL :] )

Na tym właśnie polega problem bo ja sobie tego chaptera nie mogę przypomnieć... Masz gdzieś angielską lub japońską wersję ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że w oglądaniu anime jestem już baaaaardzo daleko (34ep xP) to wypowiem się na temat bohaterów. Zanim stałem się fanem Naruto, zrażali mnie w nim bohaterowie. Banda gówniarzy bawiących się w ninja. Śmierdziało mi to Pokemonami, i innymi anime dla dzieciaków. Tak myślałem kiedyś. Teraz, kiedy byłem świadkiem wielu wydarzeń w anime, mogę stwierdzić, że te dzieciaki są bardzo dojrzałe. Rozumieją co to jest przyjaźń, lojalność, braterstwo, wierność. Takie uczucia są im nie obce. To na razie tyle, wracam do oglądania, bo Naruto zasysa niczym olbrzymi odkurzacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:21, Hubi Koshi napisał:

AAAA już pamiętam, Kamina z Tengen
Toppa Gurren Lagann (hehe już słyszę ostrzących noże fanów Kaminy XD.


Fani Kaminy są wszędzie i mówią że za taką obrazę naszego Boga zostaniesz zlikwidowany w przeciągu 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:51, kowboj3 napisał:

Powiem Ci, że j. angielski użyty w mandze to trudnych nie należy. Łatwo zrozumieć o co
chodzi.


Ale ja niestety nie znam angielskiego, więc mało co zrozumiem, dlatego wolę po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:55, Taikun napisał:

Fani Kaminy są wszędzie i mówią że za taką obrazę naszego Boga zostaniesz zlikwidowany
w przeciągu 3 dni.

Trzech dni ?? Powolni jesteście, moi wrogowie giną zanim jeszcze zdążą wypowiedzieć obrazę ^^ Nie ma to jak około światowy podsłuch myśli i orbitalna wyrzutnia naddźwiękowych żelazek. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../


Teraz, to jeszcze pół biedy ;p Jak dojdzie to kilku późniejszych wydarzeń, to dopiero wtedy uchwycisz, że te dzieciaki są inteligentne ponad swój wiek. Często myślę,że ci 13-latkowie są mądrzejsi ode mnie ;p Dzielnie znoszą ból itp., al więcej nie mówię, bo przez przypadek zacznę spojlerować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Hubi Koshi

> Owszem, ale i tak daleko mu do Shikamaru, poza tym Naruto to niemalże Berserk, atakuje
> aż wygra, albo zginie, on nie zna słów "wycofać się" a to bardzo paskudna cecha u przywódcy,

A kto powiedział, że on chce zostac dowódcą. Nawet jeśli zostanie chuninem to w pobliżu zawsze będzie inny, "ciut" mądrzejszy od niego. Ciekawie by było, gdyby Naruto nie miał Kyuubiego w sobie - każda jego szarża zakończyłaby się klęską.

> na dobrą sprawę pozabijałby swoich ludzi próbując osiągnąć cel... w sumie troszkę podoby
> do.. yy... zapomniałem jak się ten ziom nazywał... AAAA już pamiętam, Kamina z Tengen
> Toppa Gurren Lagann (hehe już słyszę ostrzących noże fanów Kaminy XD.

Od mojej strony nic ci nie grozi, chociaż co mi szkodzi... IDAHOOO!!! <bierze gumowego kurczaka i atakuje>

> W wywiadzie była mowa że Kakashiego czeka jakieś wielkie wydarzenie więc...

Czyli pewnie zostanie Hokage...

> Jeśli to nie były fillery to możecie mi łepetynę uciąć :-P

Nie szkoda ci, co? W końcu masz te dwie... nie, trzy głowy po tym, jak wpadłeś w radioaktywną kałużę na ulicy ;].

> Hehe potem w mandze Kabuto zaczyna nawet szanować Naruto :-) Zobaczysz kiedy i jak, niezły szok
> przeżyjesz

O_o No to rzeczywiście szok.

> To pewnie od razu na Hokage jak go znam XD

Chciałbym zobaczyć jego reakcję na wybór rady. Pewnikiem chłopak musiałby zostać uspokojony przez Sakurę. xD

> Shikamaru zostanie Bogiem XD

< ironia mod on> Shikamaru bogiem? Biedny Orochimaru, na nic jego zbieranie jutsu, bo wystarczy byc diablenie inteligentnym. <ironia mod off> Przy okazji - całe to zbieranie jutsu przez Mr.O przypomina mi kolekcjonowanie pokemonów, czyli złap je wszystkie. :-)

> Ano filler, tak to już w anime bywa, to po 135 to mega filler, ale przedtem były i mniejsze. Mogę się mylić, ale
> nadludzka siła Sakury w anime PRZED Shippudenem to ściema, ona ją zdobyła dopiero po treningu u Tsunade

Czyli nieświadomy zagrożenia obejrzałeś fillery mając je prawdziwe odcinki? Może nie mam aż tak wielkiego pecha jak myślałem ;P.

> Mhm... być może gdyby Konohamaru zastosował Yaoi no Jutsu z Kakashim i Gaiem w rolach głównych XD

Kakashi to podwójny cheater XD. Nie dość że ma Sharingan to jeszcze maskę i przez to nie widać jego rumieńców. Ot co. Ale gdzieś widziałem komiks, w którym to Gai po zastosowaniu Sexy no Jutsu ganiał Kakashiego po całym mieście.

> Mnie osobiście ciekawi czy dojdzie do sytuacji w której Naruto wykorzysta więcej niż 4 ogonki... oj było by
> ciekawie

No rzeczywiście, podczas walki w Dolinie Końca miał tylko jeden ogon, chociaż miał jeszcze osiem w zapasie. Czyli Naruto nie pokazał w trakcie tamtej walki na co go stac. Oj, chciałbym to zobaczyc - Naruto z dziewięcioma ogonkami robiący ekstremalny masaż Saskaczowi, heh :-].

>Tak poza tym powiedz gdzie w tej chwili jesteś, bo nie wiem o czym mogę a o czym nie mogę spoilerować

Na ten moment ładuje mi się ósmy i dziewiąty Shippuuden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Orochimaru zaatakował kiedyś Konohę i znowu próbuje ją zniszczyć? Jakoś wyjaśnienie tego musiało mi umknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 20:42, kowboj3 napisał:

Myślę, że już nie. Jako młodziak z pewnością, jednak teraz dbałby o kompanów. Dam sobie
uciąć rękę za to ;p;p


Nawet jako młodziak nie doprowadziłby do śmierci towarzyszy - w razie czego zrobiłby "łubudu" przeciwnikom ;). A po za tym darujcie sobie to całe odcinanie rąk/nóg/włosów (niepotrzebne skreślić), bo niedługo będziecie wyglądać niczym Czarny Rycerz ze skeczu Monty Pythona o królu Arturze ;P.

Dnia 20.02.2008 o 20:42, kowboj3 napisał:

Tu obstawiam dwa wydarzenia - albo zostaje Hokage, albo okazuje się, że Tobi to Obito
i spotyka się z nim. Ale to byłby szok ;p


W końcu Tobi ma tylko jeden otwór w masce, może więc rzeczywiście ma jedno oko? Nie no, to raczej nie to. Najprawdopodobniej do Madara albo Królik Wielkanocny XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobi to na 100% Madara...w końcu ma Sharingana i na pewno też tylko jedno oko...a ja akurat jestem na tym jak Naruto spotyka Itachi''ego...będzie się działo czuję to w kościach(nie nie odetnę se niczego za to...:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 11:48, Flash606 napisał:


> Tu obstawiam dwa wydarzenia - albo zostaje Hokage, albo okazuje się, że Tobi to
Obito
> i spotyka się z nim. Ale to byłby szok ;p

W końcu Tobi ma tylko jeden otwór w masce, może więc rzeczywiście ma jedno oko? Nie no,
to raczej nie to. Najprawdopodobniej do Madara albo Królik Wielkanocny XD.


W sposób satyryczny obstawiałem jeszcze jedno wydarzenie - Jiray''a zostawił Kakashiemu w spadku swoje nieopublikowane dotąd dzieła ;p Dla Kakashiego to jeszcze lepsze niż bycie Hokage ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować