Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 22:16, qrex napisał:

Niewątpliwie Sasuke stał się żałosną postacią jako człowiek. Sęk w tym że on jak na razie
to jedynie chciał coś zrobić. Kishi ratował mu skórę dając przeciwniku, którzy sami się
zabijają. Szansa na jego śmierć jest, tyle że i tak odejdzie jako ostatecznie dobra osoba.
Motyw przewodni mangi i... Naruto failuje? Ostatecznie nie udaje mu się spełnić obietnicy
a Sasuke mówi ''dobrze mi z tym że jestem zły i won?'' Cały ten wątek poszedł by na odstrzał.
Kishi zresztą udowadnia nam na każdym kroku możliwości firend no jutsu Naruciaka, żebyśmy
się przypadkiem na końcu nie zdziwili. Taa... Los już i tak przesądzony.

Cóż w sumie i tak czytam z przyzwyczajenia i dla fajnych walk i Przede Wszystkim dla Raikage i Bee, szkoda że to nie oni są bohaterami... No nic co tam zrobią z Saskaczem to już mnie w sumie nie obchodzi, żeby było epicko to będę zadowolony.

Dnia 29.07.2011 o 22:16, qrex napisał:

Nie sądzisz że to swoista hipokryzja nazywać w sumie niewinnego Sasa złym na tle innych,
mordujących postaci?

Bycie hipokrytą jest wbudowane w bycie człowiekiem ^^ Poza tym te inne mordujące postacie są często fajniejsze od Saskacza więc pozostanę w swej ślepej niechęci do niego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 22:10, Hubi_Koshi napisał:

No niestety, a nawet jeśli zabije to i tak można nawrócić [wzdycha] Dla mnie jednak to
z Karin było ostatecznym upadkiem Saska, zaatakował członka własnego teamu, zdradził
i spróbował zabić osobę która w niego wierzyła i chciała pomóc. Nie zasługuje na nic
poza śmiercią... ale pewnie Kishi go nawróci... nie ma to jak fanboyować własną postać
XD

Sasuke albo zostanie nawrócony i wszystko skończy się dobrze lub się poświęci w "słusznej" obronie i pomoże w zabiciu kogoś ważnego. Inne wersje wydają mi się mało prawdopodobne. Jak Naruto mógł przekonać Paina do zmiany światopoglądu to uda mu się w końcu też z Sasuke. Motyw z poświęceniem wydałby mi się już lepszym rozwiązaniem niż całkowity happy end.
Zależy też czy okaże się, że np. Sasuke od dłuższego czasu planował zdradzić Madarę przy pierwszej lepszej okazji. Niby ma na celu zabicie tych starszych z Konohy, ale jeśli okaże się potem, że wcale tego nie planował... Przy okazji nie wiadomo jeszcze co tak naprawdę kombinuje Kabuto.

Dnia 29.07.2011 o 22:10, Hubi_Koshi napisał:

> P.S. Kakshi zabił kilka osób. Mimo to nikt z nas nie uważa go za złego.
They were Bad People XD

Z drugiej strony nie zabił nikogo "dobrego", więc nie skazuje to jego postaci na potępienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 22:25, Hubi_Koshi napisał:

Cóż w sumie i tak czytam z przyzwyczajenia i dla fajnych walk i Przede Wszystkim dla
Raikage i Bee, szkoda że to nie oni są bohaterami... No nic co tam zrobią z Saskaczem
to już mnie w sumie nie obchodzi, żeby było epicko to będę zadowolony.

Ze wszystkich trzech wielkich shoenów walki są tu najfajniejsze , a przynajmniej były do tej pory . Szkoda tylko żę Kishi zapomina ostatnio za co ludzie pokochali Naruto i rzuca w nas bezsensownymi armagedonowymi jutsu. Acz pewnie ostateczne pojedynki wyjdą świetnie tak jak do tej pory. O ile nie zacznie wciskać Naruto rinnegana czy tam jakieś inne nieznane mi udziwnienia. Bo wtedy wyjdzie nam farsa.

Dnia 29.07.2011 o 22:25, Hubi_Koshi napisał:

Bycie hipokrytą jest wbudowane w bycie człowiekiem ^^ Poza tym te inne mordujące postacie
są często fajniejsze od Saskacza więc pozostanę w swej ślepej niechęci do niego ^^

Dokładnie tak :D Bo w ich działaniach widać sens, i odpowiednią motywację.
Sasuke jest szczerze przeze mnie nie lubianą postacią. Źle i niekonsekwentnie kreowaną. Niech
ginie i nie zapycha czasu na antenie. Tylko Naruto trochę żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D A ja właśnie winnię Kishiego za śmierć Asumy.....ale dam mu spokój :P bo Asuma powrócił jako Zombiak(Tak nazywam marionetki w Naruto) hehehe to przynajmniej coś żeby znów go zobaczyć (NIE)żywego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 14:01, qrex napisał:

Wiemy że ma, przynajmniej teoretycznie PMS. Nawet jeśli dysponuje innymi technikami to
i tak będzie się opierał głównie na tych sharinganowych, tak jak do tej pory. Bez tego
stanie się całkiem zwyczajnym ninja i osoby typu Kakshi mogły by go bez problemu zdjąć.
Zresztą byłby to idiotyczny zabieg fabularny. Potężny Sas dostaje PMS ale... nie może
go w żadne sposób użyć na Naruto. Taa już widzę miliony zachwyconych fanów.

Wiesz, teoretycznie Naruto już ma ochronę przed Amaterasu -> jego superszybkość. Jeśli Raikage zdołał usunąć się z toru lotu Amaterasu, to i tym bardziej potrafi to Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 11:37, Piciambeer napisał:

Wiesz, teoretycznie Naruto już ma ochronę przed Amaterasu -> jego superszybkość. Jeśli
Raikage zdołał usunąć się z toru lotu Amaterasu, to i tym bardziej potrafi to Naruto.

Zostaje jeszcze, paskudne genjutsu Tsukiyomi, Susanoo + prawdopodobnie jeszcze coś do tego zestawu dojdzie dzięki PMS (szczerze wątpię żeby to mogło być tylko wieczne światło). Jedno Tsukiyomi jeszcze o niczym nie świadczy . Jedna technika odeszła, ale zostało kilka innych. Problem pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 12:25, qrex napisał:

Zostaje jeszcze, paskudne genjutsu Tsukiyomi, Susanoo + prawdopodobnie jeszcze coś do
tego zestawu dojdzie dzięki PMS (szczerze wątpię żeby to mogło być tylko wieczne światło).
Jedno Tsukiyomi jeszcze o niczym nie świadczy . Jedna technika odeszła, ale zostało kilka
innych. Problem pozostał.

Tsukuyomi też odpada -> to właśnie teraz testuje Itachi.

Takoż zostaje Susanoo i jakiś bonusik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2011 o 16:59, Piciambeer napisał:

Tsukuyomi też odpada -> to właśnie teraz testuje Itachi.

Ano, to bardzo prawdopodobne. Odpadnie w takim wypadku największa słabość Naruciaka.

Dnia 01.08.2011 o 16:59, Piciambeer napisał:

Takoż zostaje Susanoo i jakiś bonusik.

Który powinien być spory, ewentualnie kilka bonusików. Walka tylko przeciwko Susanoo była by bardzo nudna. Kishi będzie się starał czymś zaskoczyć. No i taki arsenał wypada blado przy obecnych umiejętnościach Naruto. Tak że Sasuke musi dostać coś mocnego po walka z założenia powinna być wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no nowy chap już dzisiaj na mangastream i Itachi nawet zza grobu może nas zaskoczyć.

Spoiler

Uwaga Uwaga,
Starszy z braci Uchiha, uwalnia się z Edo Tensei kosztem MSa przy pomocy oka Shisuiego w kruku, którego dał Naruto. Teraz pytanie czy to oznacza, że zostaje wśród żywych, czy może wraz ze złamaniem Edo Tensei zaraz rozleci się w pył? Nagato zaś wraca do formy, używając różnych "ścieżek" swoich oczu odzyskuje dawną witalność pobierając chakrę od Bee I Naruciaka. Co to właściwie oznacza? Miejmy nadzieję na epicką walkę, a jeśli Itaś wróci na stałe to się nie pogniewam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się bardzo ucieszył, gdyby

Spoiler

Itachi wrócił do grona żywych na stałe, jest to jedna z najciekawszych postaci tej mangi i ponowne spotkanie Itachiego z Saskiem na pewno byłoby bardzo ciekawe. :D
Ale na to zapewne nie mamy co liczyć, tak, jak mówiłeś, Itachi pewnie za parę chapterów się pokruszy czy w jakiś inny sposób zniknie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 20:21, sirdoom napisał:

Weekly Shonen Jum jest na dwutygodniowym hiatusie? Myślałem, że tyko tydzień wakacji
mają :/


No ja trochę poirytowany jestem, to muszę powiedzieć. Wyjeżdzam za tydzień, a wracam dopiero pod koniec wakacji (30 sierpnia), więc zanim przeczytam nowego Naruciaka to miną "wieki". Pozostaje liczyć na jakiś wyciek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie szczerze, spodziewaliście się, że Naruto

Spoiler

użyje reki III Raikage by sam się zabił?

Ja jestem mile zaskoczony tym zagraniem. W końcu coś związanego z myśleniem, a nie OP jutsu, które zabijają dziesiątki wrogów na raz/robią krater na kilkadziesiąt metrów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 16:26, KuroNeko napisał:

Powiedzcie szczerze, spodziewaliście się, że Naruto

Spoiler

użyje reki III Raikage by sam
się zabił?

Ja jestem mile zaskoczony tym zagraniem. W końcu coś związanego z myśleniem,
a nie OP jutsu, które zabijają dziesiątki wrogów na raz/robią krater na kilkadziesiąt
metrów. :)

Ale zwróć uwagę jak szybko zebrał czakrę natury. Spory progres, a przecież prawie wcale od walki z Painem nie korzystał z Sage Mode. No i co mnie zastanawia, jak on przechytrzył tego Raikage, skoro to najszybszy [nooo...] shinobi w historii. Ten atak z rasenganem powinien być wykonany w Kyuubi mode, żeby być szybszym... Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 22:21, Daronn_Darker napisał:

/.../
Przecie jako mędrzec jest szybszy i chyba nawet tam to powiedział.

Owszem, ale nie tak szybki jak w Kyuubi mode, w tórym to dopiero Raikage przewyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 22:41, Piciambeer napisał:

> /.../
> Przecie jako mędrzec jest szybszy i chyba nawet tam to powiedział.
Owszem, ale nie tak szybki jak w Kyuubi mode, w tórym to dopiero Raikage przewyższa.

Tu nie chodziło o prędkość samą w sobie, a o "szybkość wykrywania niebezpieczeństwa" czyli krótko mówiąc, o zmysły. widocznie do bardziej precyzyjnych ataków sage mode nadaje się bardziej, niż kyuubi mode. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować