Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

SPOJLERY

Dnia 22.01.2013 o 21:47, Damianuss1 napisał:

Ostatnio tzn? W jakimś ostatnim czapterze mangi/anime?

W przedostatnim tak konkretnie. Naruto romantycznie chwyta Hinate w samym środu walki z Juubim. Niestety później okazuje się, że robi to z wieloma innymi ninja, bo ma to na celu przekazanie chakry Kyuubiego.

A co do

Dnia 22.01.2013 o 21:47, Damianuss1 napisał:

jest jakiś moment, w którym Naruto lub ktoś inny dostrzega uczucia Hinaty?

To Sakura stwierdza, że "Hinata... She loves Naruto" właśnie podczas walki z Painem. Bodajże. Sesja nie pozwala mi sprawdzić, szkoda czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:39, Damianuss1 napisał:

To prawda, że seria zbliża się już ku końcowi?


Nie posiadam na ten temat żadnej oficjalnej informacji, ale patrząc na to, co się dzieje obecnie w mandze, to przecież wszystkie główne wątki zmierzają ku końcowi. Myślę, że autor zakończy Naruto po wielkiej wojnie, pokonaniu Madary i historii z Sasuke.

Edit: Myślę, że z obecnej "Wielkiej trójcy" najdłuższą perspektywę życia ma i tak najdłuższy OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 19:39, Damianuss1 napisał:

To prawda, że seria zbliża się już ku końcowi?

Jakoś rok jeszcze pociągnie. Manga miała być krótsza, ale hajs się musi zgadzać, to Kishi pociągnął parę miesięcy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Najnowszy chap w końcu przynosi jakieś zmiany(na plus):
1. Obito i Madara zostają strąceni z Juubiego. Mam nadzieję, że to zwiastuje zagładę sojuszu przez legendarnego Uchichę(nie kontroluje bestii to może poszaleć) lub bestii(uwolnił się spod władzy Uchichów).
2. Ostatnia strona zwiastująca, co czeka nas w następnym chapterze.

W sumie najnowszym rozdziale nie mam do czego się przyczepić. Plusy wymieniłem, na minus poleci: ciągłe gadanie o Nejim oraz rozmyślanie Kuramy(nie pasuje to do niego).

Nie wiem co chciałbym zobaczyć za tydzień - kontynuację bitwy sojuszu czy Orochimaru z drużyną Sasuke. Oba wątki są teraz dość interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że ktoś tutaj czyta mangę. Ciekawi mnie jednak czy posiadacie w swojej kolekcji naszą mangę od wydawnictwa JPF? Na alledrogo właśnie wyrwałem [pomimo, że mam już kilka tomów] 55 tomików za jedyne cztery banieczki, myślę, że to był dobry deal, a mieć na półce to co innego niż czytać elektroniczną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 618.....
No... Tego... Jest po prostu super. Spodziewałem się czegoś mniej subtelnego ze strony "drużyny" Saskacza, ale jestem bardzo mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 20:26, Damianuss1 napisał:

Nie da się ukryć, że ktoś tutaj czyta mangę. Ciekawi mnie jednak czy posiadacie w swojej
kolekcji naszą mangę od wydawnictwa JPF? Na alledrogo właśnie wyrwałem [pomimo, że mam
już kilka tomów] 55 tomików za jedyne cztery banieczki, myślę, że to był dobry deal,
a mieć na półce to co innego niż czytać elektroniczną wersję.

Ja mam prawie wszystkie, od jakis 2-3 kupują na bieżąco. 2 albo 3 tomy przegapiłem, ale zamówię je na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ho ho ho... Bardzo pozytywne zaskoczenie zafundował nam autor mangi. W tym chapie widzę same plusy - czuć klimat, Oro pokazuje klasę, Hokage zostali przywołani a to zapowiada ciekawy rozwój fabuły(1 Hokage vs Madara - to może być interesujące). Powiem krótko, nie mogę doczekać się następnego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 21:05, Piciambeer napisał:

Jakoś rok jeszcze pociągnie. Manga miała być krótsza, ale hajs się musi zgadzać, to Kishi
pociągnął parę miesięcy dalej :)


Naprawdę ?... Ehh... szkoda, że dowiaduję się o tym teraz jak jestem w połowie Shippudena i na fali człowiek jest :/ Ja myślałem, że to jeszcze z 10 lat pociągną... można tyle wątków zrobić, a co z marzeniem Naruto by zostać Hokage ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 21:47, Chlorofil napisał:

Naprawdę ?... Ehh... szkoda, że dowiaduję się o tym teraz jak jestem w połowie Shippudena
i na fali człowiek jest :/ Ja myślałem, że to jeszcze z 10 lat pociągną... można tyle
wątków zrobić, a co z marzeniem Naruto by zostać Hokage ?

10 lat? to już by było przeciąganie. Nawet +2 lata mogłoby być failem. IMO Naruto nie zostanie Hokage, a podąży ścieżką swego mentora. Na Hokage mi nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie została wiele rzeczy do przedstawienia (bo mamy już jedynie poza walką Naruto z Madarą i Obito wątek z Orochimaru i Sasuke), ale to wszystko jednak dzieje się dość wolno. W takim tempie to ta manga może pociągnąć dłużej niż rok-dwa.

Na marginesie - szkoda, że tak mało antagonistów zostało. Większość sił wroga jest zwyczajnie bezosobowa - klony Zetsu. Jak przynajmniej część Akatsuki jeszcze żyła, to było ciekawiej. Zwłaszcza, że autor całkowicie pominął Amegakure i Otogakure, których dalszy los pozostał nieznany, a przecież mogły wziąć udział w wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś jeszcze wyskoczy, jak " królik z kapelusza "?
na początku był tylko Orochimaru, a jak jest teraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2013 o 22:35, lis_23 napisał:

A może ktoś jeszcze wyskoczy, jak " królik z kapelusza "?
na początku był tylko Orochimaru, a jak jest teraz? ;)


Dokładnie i niech ta myśl trwa we mnie, póki jest nadzieja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przegadany ale fajny i klimatyczny chapter. Na plus leci:
1. Pierwszy Hokage - za postawę, teksty i charakter. Spodziewałem się poważnego gościa a tu(o dziwo miłe) zaskoczenie. Reakcja Pierwszego jak się dowiedział, że Tsunade jest Piątą - bezcenne :)
2. Sasuke - ostatnie spotkanie z Itachim sporo go zmieniło. Wcześniej pewnie od razu by zaatakował Drugiego, gdy ten źle gadał o jego klanie. Teraz przyjmuje to ze stoickim spokojem.
3. Informacje na temat klanu Uchicha - niby nic specjalnego, ale wiemy np. skąd Madara jest tak potężny.

Na minus nie leci nic. No dobra, Minato mało rozgadany był ale na niego przyjdzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:54, Chlorofil napisał:

Pytanko. Jaka jest chronologia gier Naruto na X360 ?

rise of ninja(bardzo fajne początki naruto do walki z Garą, polecam), broken bond(ta częśc juz mi się mniej podobała kończy się na walce z Saskaczem przy wodospadzie). Później gra całkiem innego studia Storm 2 (tam historia Naruto zaczyna się od Naruto Shippuudena a kończy ma walce z Painem. Gerations to zbiór główniejszych pojedynków w uniwersum Naruto (ale strasznie suabo pokazane i nudne jak flaki z olejem nie polecam tej serii )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować