Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Najnowszy chapter tak mi się spodobał, że aż sobie 2 razy zobaczyłem. Czeka nas teraz tylko akcja, akcja i jeszcze raz akcja, bez zbędnego biadolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ten motyw z zazdrosnym Sasuke przywiał klimatem z czasów walki z Naruto na dachu szpitalu. Zastanawiam się, czy to będzie miało głębsze odbicie w fabule. W każdym razie ten wątek idzie na plus.
Końcówka chapa również daje nadzieje na ciekawy rozwój historii. Obito przestaje się obijać i zaczyna realizować plan rzucenia nieskończonej iluzji. Nasuwają się przy tym dwa pytania: czy mu się uda oraz czy Madara mu w tym przeszkodzi(odnoszę wrażenie, że nie jest skory do szybkiego zrealizowania swojego planu). Zatem koniec rozdziału też idzie na plus.

Nie mogę strawić tych wstawek humorystycznych. Wydają mi się nieco wstawione na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w anime ze skrajności w skrajnosć: Po dwuodcinkowym serialu, gdzie było 5 minut wartego obejrzenia materiału dostaliśmy odcinek, w którym dzieje się mnóstwo, ale na przykład konfrontacja bijuudamów [?] to były sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Lol z nowego wyglądu Juubiego. Ale trzeba przyznać, że ta forma ładnie kosi randomów.
Historia o początkach Shinobi zalatuje Bilbią ale to akurat dobrze na nią wpływa. A i poznaliśmy imię Mędrca :)
No i pojawił się 3 Hokage. Co on robił, gdy reszta tłukła się z Obito
Następny chap będzie miał 21 stron? Czyżby szykowała się jakaś gruba akcja?

Jestem wielce ciekaw, w jakim kierunku pójdzie teraz fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 20:48, Andrzej15 napisał:

No i pojawił się 3 Hokage. Co on robił, gdy reszta tłukła się z Obito

Respawnował się, bo dostał wcześniej po mordzie od Obito właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Respawnował się, bo dostał wcześniej po mordzie od Obito właśnie :)
No właśnie, oberwał od Obito więc powinien nie żyć :) Ręka Czwartego przecież się nie zregenerowała.




@Karol44
Spoiler

Oby nie kosmicznie failowo :D



Spoiler

Taka mnie myśl naszła - co może zrobić piątka Kage(plus Oro) przeciw finalnej wersji Juubiego? Teoretycznie Oroś może mieć coś w zanadrzu, ale to już by zalatywało failem. No chyba że po prostu podpalą Dziesięcioogoniastego(w końcu stał się rośliną, nie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Minato dostał dopiero po tym, jak Obito odzyskał swiadomość! Wczesniej uderzył 1-2 i 3 gdy przejął nad nim władze Juubi! Okaże się, że jedynym celem Orochimaru było zjedzenie owocu z tego drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Atmosfera się zagęszcza, akcja się rozpędza, a czasu coraz mniej. Naruto i Sasuke w następnym odcinku będą walczyć ramię w ramię i będzie to walka jakiej świat nie widział coś czuje :) IMO obejdzie się bez większej pomocy od reszty równie potężnych sojuszników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:38, Mange napisał:

Spoiler

Atmosfera się zagęszcza, akcja się rozpędza, a czasu coraz mniej. Naruto i Sasuke
w następnym odcinku będą walczyć ramię w ramię i będzie to walka jakiej świat nie widział
coś czuje :) IMO obejdzie się bez większej pomocy od reszty równie potężnych sojuszników.


Tylko trochę szkoda, ze Naruto dostal nic więcej tylko emotional power up...

Spoiler

No i co z Shikamaru??? D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2013 o 12:21, Piciambeer napisał:

Tylko trochę szkoda, ze Naruto dostal nic więcej tylko emotional power up...

powiem szczerze, że ja się tych power upów boję najbardziej.

Dnia 18.09.2013 o 12:21, Piciambeer napisał:

Spoiler

No i co z Shikamaru??? D:


Spoiler

IMO jako kandydat na Hokage (imo Naruto nie będzie się ubiegał o to stanowisko) ma szansę przeżyć, choć liczę, że zginie kilku ważnych bohaterów i nie będzie respawnu jak podczas Pain Saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O rany... Obito się waha czy ma się nawrócić. Niby spodziewałem się, że tak się to skończy ale niesmak pozostaje. Z drugiej strony brawa mu się należą za to, że długo się opierał poglądom Naruto.

Od kilku chapów mamy niesamowite podlizywanie się głównemu bohaterowi. Naprawdę, to się źle czyta.

Minął miesiąc od mojego ostatniego postu a akcja niewiele się ruszyła do przodu. Przez ten okres to ważniejszymi wydarzeniami były tylko finalna wersja Juubiego oraz dotarcie Kage na pole bitwy.

Jeśli studio tworzące anime przy tym okresie wojny będzie wyznawała zasadę 1 rozdział = 1 odcinek to zrezygnuję z oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

651:

Spoiler

Friendship no Jutsu wzniesione na jeszcze wyższy level, haha.

Teraz tylko czekać jak Madara zareaguje.

No i chciałbym zobaczyć jeszcze Sakurę na pełnej k****e naparzającą w tej wojnie... You know, Byakugō no Jutsu just looks ultra powerful.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

651

Spoiler

Jestem w szoku - nowy rozdział nie był tragiczny :) Znaczy, nadal to niski poziom ale porównując do poprzednich chapów to mamy jakiś drobny skok w górę.

Na plus trzeba zaliczyć:
1. "Co by było, gdyby Obito nie przeszedł na stronę zła" - to akurat fanie wyszło. Przez chwilę myślałem, że Jinchuuriki Juubiego zaczyna odczuwać rzucaną nieskończona iluzję ale śmierć Rin to wyklucza. Nie pozostaje nic innego jak to, że jest to objaw nawracania. Ale jak pisałem, to było ciekawe.
2. Niektóre kadrochy były fajne.

Co do tych rasenganów rzucanych przez rocznik Naruto to nie mam zdania. Jakoś mnie to nie poruszyło. To samo tyczy się tego, jak Kakashi widzi to samo co Obito.

Mam nadzieję, że ten atak Naruto i Sasuke ostatecznie położy pseudo mędrca. Niech w końcu fabuła ruszy do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

652

Spoiler

Nawet wróg #1 zostanie nawrócony przez Naruto? RLY RLY RLY!? tak to wszystko ma się zakończyć, czy Kishi szykuje jeszcze jakiś zwrot akcji z Madarą/Oro/Sasuke? zapowiadało się nieźle, a skończy się jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2013 o 12:44, Mange napisał:

652

Spoiler

Nawet wróg #1 zostanie nawrócony przez Naruto? RLY RLY RLY!? tak to wszystko ma się
zakończyć, czy Kishi szykuje jeszcze jakiś zwrot akcji z Madarą/Oro/Sasuke? zapowiadało
się nieźle, a skończy się jak zawsze.


Madara sam mowił, że główny plan jest taki, że tuż przed aktywacją to on obejmuje stery.

Także osobiście przygotowuje się na http://www.youtube.com/watch?v=PDOZ_hyu7Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kolorowa strona fajnie wyszła - czuć jakąś tam epickość.

I to by było tyle z planu Księżycowego Oka - ZSS wyciągają wszystkie demony z biednego Obito. Gdyby pseudo mędrzec się nie z nimi nie cacka,ł to był już żył w tej swojej wymarzonej iluzji.

Zdecydowanie jednak boli ostatnia strona - Naruto odpala swoje przepotężną, zabójczą i nie znającą litości technikę: nawrócenie. Widzę, że nasz główny bohater zapomniał, że Obito zabił sporą ilość ludzi + Nejiego.

Ech... Szykują się chaptery o nawróceniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 6xx
Trzeba mieć nadzieję, że nawet najokrutniejsza osoba zmądrzeje i dojdzie do wniosku, że to co robiła do tej pory było najzwyczajniej w świecie złe.

Spoiler

ALE NIE TUTAJ! Obito błagam cię nie podawaj mu ręki, a zamiast tego zacznij walczyć. Nie chcę już czytać o wspaniałych nawróceniach. Nawet jeśli Naruto będzie musiał się zmierzyć z kilkoma silnymi przeciwnikami, to Obito wydawał się tym main bossem. Tajemnica otrzymywane od kilkuset odcinków, masa teorii i wszystko zostanie zaprzepaszczone prze friendship no jutsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować