Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Od dłuższego czasu fillery kompletnie sobie daruję, ale odcinki zgodne z mangą jak najbardziej oglądam - od czasu walki z Painem chyba niczego jakoś dobitnie nie spartolili.

Spoiler

Aktywacja Mangekyou u Obito i Kakashiego

wyszła im zacnie 3 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czyli sprawa sposobu uratowania Naruto się wyjaśniła. Nie żeby to było jakieś zaskoczenie. Gorzej wygląda sprawa Saskacza bo Madara chce jego oka i kto do cholery do niego podchodził na końcu. Wracając do Madary to wygląda dziwnie ale kozacko to ja już nie wiem jak go chcą pokonać. Znowu tylko senjutsu by wchodziło w grę. Ale akcja teamu Oro mi się podobała. Szczególnie Karin mi zainponowała. Znowu tydzień czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeden z lepszych chapterów. Wydaje mi się, że przy Sasuke na końcu był Kabuto. Jest na pewno zdolny uratować Sasuke. No i widać jeszcze, że w spiralnym gościu też ktoś siedzi. Stawiam na Yamato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 10:17, Varo napisał:

Spoiler

Jeden z lepszych chapterów. Wydaje mi się, że przy Sasuke na końcu był Kabuto. Jest
na pewno zdolny uratować Sasuke. No i widać jeszcze, że w spiralnym gościu też ktoś siedzi.
Stawiam na Yamato.



Spoiler

Jeśli to on to Wow. Zapomniałem zupełnie o nim, być może zaakceptował siebie i wyszedł z Izanami. Do tego pasowało by to do tego że nie ma butów:) Bo sprawdzałem. To musi być Yamato ale kiedy,jak i po co? Za łatwo zrezygnował z pościgu za Oro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wydaje mi się, że spiralny po prostu więzi Yamato w środku pożyczając przy tym jego moc. To by wyjaśniało techniki spiralnego na tak wysokim poziomie (np. ta dziwna statua). No i jeszcze na samym końcu mamy napisane, że Madara prawdopodobnie stanie naprzeciwko Kakashiemu. Oby następny chapter również trzymał poziom :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 12:20, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Spoiler

Troche ta akcja z trzymaniem serca to mumbo-jumbo (abstrakcja). Po dostaniu mocy mędrca
Madara otrzymał także nowe lompy, nie wiedziałem że takie też się otrzymuje.


Naruto też dostaje stylowy płaszyk jak przechodzi(ł) w ostateczną formę Kyuubi mode. Standard.
Co do serca to nie ma co się czepiać na siłę, Sakura to najwyższej rangi medyczny ninja. Bardziej mnie ciekawi fakt, że niby "nie ma juz niemalże czakry" a jednak symbol na jej czole zostaje - a w tym punkcie właśnie powinna mieć ogromne pokłady czakry, z tego co pamiętam, bo taka była idea tego jutsu od Tsunade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 15:56, Piciambeer napisał:

Co do serca to nie ma co się czepiać na siłę, Sakura to najwyższej rangi medyczny ninja.


Zawsze można to odczytać tak, że Sakura jako pierwsza dotarła do serca Naruto xD

Dnia 05.02.2014 o 15:56, Piciambeer napisał:

Bardziej mnie ciekawi fakt, że niby "nie ma juz niemalże czakry" a jednak symbol na jej
czole zostaje - a w tym punkcie właśnie powinna mieć ogromne pokłady czakry, z tego co
pamiętam, bo taka była idea tego jutsu od Tsunade.


Pewnie tradycyjna ewolucja jutsu - uczennica rozwinęła je i teraz nie musi tam kumulować czakry w takiej ilości jak mistrzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 16:07, Daronn_Darker napisał:

Jak trzeci walczył z ori to przyzwał ''małpę''. Więc był takim ''małpim pustelnikiem''?

Sasuke przyzywa węże i sokoły, a żadnym mędrcem nie jest. Przyzwania to kwestia paktów pomiędzy stronami, niekoniecznie senjutsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A jednak, Madara stał się sakryfikantem Dziesięcioogoniastego. Jestem wielce ciekaw, jak go sojusz pokona. Wyczuwam tu mega naciąganą akcję.

Sakura pokazuje ciekawy sposób utrzymania życia głównego bohatera. Za to plus. Swoją drogą, dobrze że Hinata nie widzi, jak Sakura robi usta-usta Naruto, bo by się biedaczka załamała :)

Wszystko jasne, Naruto i spółka lecą po drugą część Kuramy. Nie wiedzą, że Madara zmierza w tą samą stronę :)

Starcie Spiralnego Zetsu z drużyną "Jastrzębia"(plus Oro). Jestem niemal pewny, że w środku Spiralnego jest Yamato. Tak samo jestem niemal pewny, że do prawie martwego Sasuke podszedł Kabuto.

W sumie jest nawet nieźle. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kubo ty trollu. Tydzień czekania a tu kolejne zwycięstwo teamu Madary. Wkurza mnie już to przeciąganie wydarzeń. Czarny Zetsu kradnie drugą połowę chakry lisa. Jak się okazuje sytuacjee może uratwać Ten-Ten bo w tych broniach co wyrzucił Madara jest kawałek chakry Kyubiego. Kinkaku i Ginkaku jeżeli pamiętam cos mieli z tym wspólnego. Nie dowiedzielismy się kto stoi przy Sasuke a chyba chakrę Kabuto wykryła by Karin ale kto go wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 11:32, LastOrder napisał:

Spoiler

Kubo ty trollu. Tydzień czekania a tu kolejne zwycięstwo teamu Madary. Wkurza mnie
już to przeciąganie wydarzeń. Czarny Zetsu kradnie drugą połowę chakry lisa. Jak się
okazuje sytuacjee może uratwać Ten-Ten bo w tych broniach co wyrzucił Madara jest kawałek
chakry Kyubiego. Kinkaku i Ginkaku jeżeli pamiętam cos mieli z tym wspólnego. Nie dowiedzielismy
się kto stoi przy Sasuke a chyba chakrę Kabuto wykryła by Karin ale kto go wie...


Chyba Kishi ty Trollu XD Kubo troluje w innej mandze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 11:48, Hubi_Koshi napisał:

Chyba Kishi ty Trollu XD Kubo troluje w innej mandze.


Realnie zrobiłem facepalm. A tak chciałem zabłysnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 11:54, LastOrder napisał:

Realnie zrobiłem facepalm. A tak chciałem zabłysnąć...

Nie przejmuj się, Kubo trolluje już od tak dawna że w umysłach ludzi stał się synonimem trolla XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 12:46, Piciambeer napisał:

Na pewno wziął całą czakre? A czy abu Czwarty nie skapnął się wcześniej? Bo chyba transfer
tylko kilka sekund by nie trwał.


W sumie to czego by nie?? Myślę że tu już po ptakach . Autor nie marnował by stron żeby pokazać nam Guy sensei a Madara by z tyłka nie wyrzucał by tych narzędzi ninja bo już każdy normalny czytelnik zapomniał że coś takiego było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie poznaliśmy tajemniczego jegomościa stojącego koło Sasuke. Do tego, Karin nie rozpoznaje czakry bijącej od tego typa. Nie powiem, przez moment zwątpiłem, że to jest Kabuto. Z drugiej strony to kto to może być? Nowa postać? Nadal sądzę, że to Kabuciak, tylko że w tym swoim trybie mędrca wydziela inną czakrę :)

Wstawka z drużyną Gaia niepotrzebna(tak wiem. Kishi daje nam sygnał, ze ta drużyna będzie miała swoje 5 minut). Zamiast tego autor mógł oficjalnie pokazać martwego Bee.

Madara pozbywa się przedmiotów Mędrca Sześciu Ścieżek informując, że nie są mu potrzebne. Oj, będziesz żałował tych słów, oj będziesz.

Czarny Zetsu kradnie drugą połowę Lisa, do tego Madara dociera do swego kompana. Teoretycznie zapowiada się ciekawie, w praktyce zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy najnowsze odcinki od 347 do obecnego to fillery? Wiadomo kiedy akcja ma wrócić do teraźniejszości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak fillery, jednak według mnie najlepsze w tym anime, niektóre sceny powinny normalnie w mandze się pojawić, a do materiału z mangi wrócimy pewnie coś pod koniec marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować