Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2014 o 18:59, lis_23 napisał:

Spoiler


Ale ja nie mówię, żeby ofiar nie było w ogóle ( sporo osób już padło, całe dowódctwo,
Nei, itp. ), chodzi o to, żeby nie zabijali, jak to ująłeś, kluczowych postaci - dla
mnie motyw; " wybijamy całe poprzednie pokolenie i nowe pokolenie musi stać się dorosłe
" jest już oklepany ...


Spoiler

tylko, że tu chodzi też o to, by nie robić takich szopek jak z Painem ponownie. Guy od kilku chapterów jest przygotowany na śmierć, tak samo czytelnicy, a tu nagle pojawia się Naruto i go ratuje. Jeszcze tylko przekona Madare, był stanął po ich stornie i wykorzystał swoją moc w imię dobra i wszystko zakończy się jak w bajkach dla małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2014 o 19:19, Mange napisał:

Spoiler

tylko, że tu chodzi też o to, by nie robić takich szopek jak z Painem ponownie. Guy
od kilku chapterów jest przygotowany na śmierć, tak samo czytelnicy, a tu nagle pojawia
się Naruto i go ratuje. Jeszcze tylko przekona Madare, był stanął po ich stornie i wykorzystał
swoją moc w imię dobra i wszystko zakończy się jak w bajkach dla małych dzieci.



Spoiler

Wydaje mi się, iż ważne są tu ostatnie słowa Naruto, które wypowiedział do Mędrca, czyli że będzie za wszelką cenę bronić swoich przyjaciół, czy jakoś tak
przynajmniej jest konsekwentny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 19:19, Mange napisał:

Spoiler

tylko, że tu chodzi też o to, by nie robić takich szopek jak z Painem ponownie. Guy
od kilku chapterów jest przygotowany na śmierć, tak samo czytelnicy, a tu nagle pojawia
się Naruto i go ratuje.


Spoiler

Moje 3 grosze:
- Kazdy się spodziewał, że Naruto będzie OP. A nawet że pozyska moc MSS. A za tym idzie także umiejętność respawnu.
- Co do Guya... No to było słabe, ale głównie dlatego, że tu nie chodzi tylko o czakre - całe jego ciało powinno być teraz w stanie takim jak lewa strona Lee po walce z Gaarą. He should be deathed already, guise.
- Geny Pierwszego trzymają Madare przy życiu, ale jak on teraz taki osłabiony ma walczyć z Naruto i Sasuke? Ciemność widzę, bo następny powerup Madary na pewno nie bedzie logiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Spoiler

- Geny Pierwszego trzymają Madare przy życiu, ale jak on teraz taki osłabiony ma walczyć

Dnia 10.04.2014 o 18:16, Piciambeer napisał:

z Naruto i Sasuke? Ciemność widzę, bo następny powerup Madary na pewno nie bedzie logiczny...


Spoiler

Madara szybko odpadnie i na nowo antagonistą zostanie Saskacz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.04.2014 o 22:26, nightfaler napisał:

Spoiler

Madara szybko odpadnie i na nowo antagonistą zostanie Saskacz ;]



Spoiler

Już bardziej prawdopodobny jest Oro, niż Sasuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2014 o 22:54, Piciambeer napisał:

>

Spoiler

Madara szybko odpadnie i na nowo antagonistą zostanie Saskacz ;]


Ale on jusz dobry jezd D:


I tak nie zaszkodzi go uciszyć. Mówimy NIE! emo-boyowi w wiosce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyknąć 672 chaptery Naruto w dzień easy. W każdym razie wyszedłem trochę z prawy, bo powinienem to przeczytać istotnie szybciej, ale to chyba ze względu na to, że jestem chory.

Musze powiedzieć, że arki ładnie się przeplatają. Fabuła troche rozwlekła, ale ładnie napisana.
W każdym razie winszuje autorowi wymyślania op skilli.
Dodam, że wcześniej czytałem naruto od końca i nie wiedziałem anime. Tak sobie stwierdziłem, że z nudów przeczytam.

Spoiler

Co do jakości, to niestety końcówka Naruta idzie w dół ostro i tak jest lepsza sporo od końcówki Bleacha.
W każdym razie brakuje mi takiego utrzymania poziomu jak w One Piece.
Jakby porównać początki, to Bleach>One Piece=Naruto, ale końcówki to One Piece > Naruto > Bleach.
Moim zdaniem końcówka Naruto, to takie na sile przedłużanie już.
Konkretniej brakuje mi świeżości i nowych pomysłów. Bo te ostatnie chaptery schodzą powoli do poziomu Bleacha. W każdym razie liczę, że coś się zmieni :). Gwoli ścisłości zaznaczę, że One Piece też miało sporo spadki czasem Fishman arc, to była tragedia. Tylko chciałem podzielić się moją obserwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ech... Wszystko jasne. Już nikt z dobrych nie zginie. Ale na szczęście chap nie taki zły :)

1. Wspomnienia wyszły całkiem fajnie. Mały Kakashi czy pozytywne nastawienie Gaia to mocne punkty tych wspominek.
2. Ostateczny atak Gaia - wyszło efektownie tylko... to zdarzenie pokazało mi, jak ten tytuł poszedł w stronę Dragon Balla. Uświadomiło mnie też w tym, że w tej wojnie zanikły walki w stylu "ninja".
3. Naruto ratuje Gaia przed śmiercią. W sumie było to przewidzenia, ale mimo wszystko owe poświecenie dobrze by wpłynęło na poziom rozdziału. A tak autor dał nam do zrozumienia, że nikt z dobrych nie zginie :)

Chyba zbliżamy się do finału pojedynku z Madarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 10:37, Mange napisał:

Spoiler

w następnym odcinku finałowe starcie. mam nadzieję, że będzie stało na wysokim poziomie.


Spoiler

Nope. Zawsze zostaje mama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Całkiem przyjemny chap. W każdym razie, w końcu akcja rusza do przodu.

1. Madara obrywa aż miło :)
2. Nowy Rasenshuriken - początkowo traktowałem to jako minus(znów rasenshuriken?!) ale fajny wygląd plus moc powoduje, że zaliczam to plusów :)
3. Przecięcie drzewa wyszło fajnie.
4. Madara wchłonął drzewo i czuje się pewnie - szkoda tylko, że nie wykorzysta pewnie z 90 % mocy z tego faktu.
5. Sasuke dociera do Naruciaka i chwali się, że w lewym oku ma oko podobne do oka Juubiego. Pytanie tylko, czemu tylko w jednym?

Szykuje nam się ostateczny pojedynek. Ze względu na to, że walczą "bogowie", spodziewam się epickiego rozmachu, wybuchów itp. :)

Aha, Gai nie umrze. Za to minus(nie, żebym tej postaci nie lubił. Po prostu zielona bestia zrobiła wszystko, by mieć epicką śmierć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Pytanie tylko, czemu tylko w jednym?
no właśnie...

Dnia 17.04.2014 o 18:14, Andrzej15 napisał:

Aha, Gai nie umrze. Za to minus(nie, żebym tej postaci nie lubił. Po prostu zielona bestia
zrobiła wszystko, by mieć epicką śmierć).

https://www.youtube.com/watch?v=EGAAS5DQRUU

pierwsze co mi do głowy przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 18:14, Andrzej15 napisał:

Spoiler


5. Sasuke dociera do Naruciaka i chwali się, że w lewym oku ma oko podobne do oka Juubiego.
Pytanie tylko, czemu tylko w jednym?



Spoiler

Zbieg okoliczności, że Saskacz ma Rinnegana w lewym oku, zaś Madarze właśnie lewego oczka brakuje? ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 23:51, KuroNeko napisał:


Spoiler

Zbieg okoliczności, że Saskacz ma Rinnegana w lewym oku, zaś Madarze właśnie lewego
oczka brakuje? ;)



Spoiler

Ale to jest hybryda Rinnengana z Sharinganem, a Madara ma zwykłe "boskie oko".



>
> https://www.youtube.com/watch?v=EGAAS5DQRUU
>
>pierwsze co mi do głowy przyszło :) ]
>
Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 23:51, KuroNeko napisał:

Spoiler

Zbieg okoliczności, że Saskacz ma Rinnegana w lewym oku, zaś Madarze właśnie lewego
oczka brakuje? ;)


Spoiler

Nie wiemy czy te oko jeszcze nie jest u Obito... Ale nie zapominajmy o jakiejś obietnicy pomiędzy nim a Sakurą. Coś czuję, że Sakura komuś wszczepi tego drugiego Madarowego Rinnegana. Hint: pewnie Naruto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zamiast podziwiać walkę Naruto i Sasuke z Madarą to zastanawiałem się po co legendarnemu Uchihowi jakiś cień. Nie mogłem zajarzyć co ten twór robił. Gdy przeczytałem drugi raz chapter to już jakoś pojąłem o co biega. Zrzucam to na niewyspanie i późną porę :)

Sama walka jest nawet ok. Współpraca Naruto z Sasuke wypada nawet fajnie, Madara standardowo jakoś niespecjalnie się angażuje(choć pokazał nam nowe techniki). Niewątpliwie autor zaskoczył mnie rozwojem biegu wydarzeń - ukradnięcie sharingana Kakashiemu i teleportowanie się do wymiaru Obito, tego się nie spodziewałem. I teraz jestem ciekaw, kto uratuje Obito? Z jednej strony Madara jest przecięty, z drugiej jest tylko biedna Sakura. Jestem ciekaw rozwoju sytuacji.

Rozdział ogólnie jest nawet nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 18:10, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Zajefajnie by było jakby

Spoiler

pręt trafił Sakurę

. Choć niby już nie jest jak kiedyś
ale za przeszłe czyny to "Kara Mustafa!" ;)

Spoiler

Jeślli Kishi anulował śmierć Gaia, a zabiłby Sakurę, to bym go normalnie zagryzł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować