Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2014 o 16:30, KuroNeko napisał:

W tym tygodniu nie ma mangi? :<

Nie ma. Tradycyjnie na początku maja jest przerwa.

Spoiler

Osobiście wolałbym żeby Guy zginął, inaczej cały ten buildup i flashbacki były jedynie zapychaczem, co niestety jest bardzo prawdopodobne. Tak samo kilka razy w tym arcu już odgrzewano motyw przyjaźni, byle tylko zapchać strony panelami pokazującymi twarze ważnych dla Naruto osób. Niestety, pewnie on przeżyje. I tak największym zniszczeniem klimatu był finał walki z Painem oraz coraz większe opieranie się na spamowaniu samą mocą (podczas gdy na początku serii, nawet silni ninja łączyli techniki oparte na chakrze z normalnymi technikami walki, np. łączyli je z używaniem konkretnej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chap675

Spoiler

No i proszę, śmierć Rin również zaplanował Madara. Nie powiało wam tu trochę Gwiezdnymi Wojnami? :P
Z głupich rzeczy, naruto potrafi czynić cuda, great! :P Jeszcze niech tylko wskrzesi wszystkich poległych w wojnie... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 09:12, Rick napisał:

chap675

Spoiler

No i proszę, śmierć Rin również zaplanował Madara. Nie powiało wam tu trochę Gwiezdnymi
Wojnami? :P
Z głupich rzeczy, naruto potrafi czynić cuda, great! :P Jeszcze niech tylko wskrzesi
wszystkich poległych w wojnie... -.-


To akurat było oczywiste. Co do części dotyczącej naruto to wtf xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 09:12, Rick napisał:

chap675

Spoiler

No i proszę, śmierć Rin również zaplanował Madara. Nie powiało wam tu trochę Gwiezdnymi
Wojnami? :P
Z głupich rzeczy, naruto potrafi czynić cuda, great! :P Jeszcze niech tylko wskrzesi
wszystkich poległych w wojnie... -.-


Spoiler

Ja teraz w Madarze widzę Aizena.. Wszystko zaplanował wcześniej. Może jeszcze przed narodzinami Obito? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

1. Obito ratuje Sakurę - miała prostą fuchę(zniszczyć oko Madary) ale to zawaliła.
2. Lewitujący Madara - lekka beka z tego :P
3. Tak czułem, że legendarny Uchiha maczał palce w śmierci Rin. Mimo wszystko, przedstawienie Madary jako tego, który wszystko wiedział i zaaranżował, wyglądało tak... sztucznie. Poza tym, ta jego pewność siebie go zgubi :)
4. Naruto przywraca oko Kakashiemu. Autor daje nam kolejny dowód, że nikt z dobrych już nie zginie...
5. Mina, jaką strzela Kakashi podczas słuchania kłótni swej drużyny, mnie rozbawiła.
6. Retrospekcja z pierwszego spotkania była spoko i na miejscu.
7. Wątek z Sasuke jest jednym z dwóch, może trzech wątków, które mnie interesują. Czekam na jego dalszy rozwój.
8. Madara wraca(zapewne z Obito). Ciekawe, jak Sakura może się przydać drużynie "bogów".

Ogólnie spodziewałem się czegoś więcej po dwóch tygodniach czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2014 o 22:26, Andrzej15 napisał:

Spoiler


8. Madara wraca(zapewne z Obito). Ciekawe, jak Sakura może się przydać drużynie "bogów".



Ramen sam się nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 19:05, McFlash napisał:

Ramen sam się nie zrobi.

Ej, spadaj, po tym jak aktywowała tą swoją kropke na czole jestem pewien, że zrobi niezły rozpier*** :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:26, Piciambeer napisał:

Ej, spadaj, po tym jak aktywowała tą swoją kropke na czole jestem pewien, że zrobi niezły
rozpier*** :P

Bądźmy szczerzy Kishi rozwala Sakurę za każdym razem gdy ma okazję zrobić coś świetnego. Ostatni chapter praktycznie

Spoiler

pozbawił ją znaczenia jako medyka. No bo po co komu lekarz jak GodModeRuto potrafi zatrzymać śmierć i regenerować ludziom oczy! Na drzewo małpy molestować Kishi a nie mangę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:03, Piciambeer napisał:

Przesadzasz, przecież Naruto nie może być na całym polu bitwy. Się nie rozdwoi.


... wait ...

Widzisz!? WIDZISZ!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:25, Hubi_Koshi napisał:

Widzisz!? WIDZISZ!?

Z drugiej strony, jak na razie tylko w trybie Kyuubiego mógł spamowac klonami [mimo że teoretycznie nie powinien, bo czakra by cała poszła do liska czy coś, więc ciiii], w frog sage maksymalnie 2 albo 3 klony zrobił. Nie wiemy jak jest z sage 6p jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:30, Piciambeer napisał:

Z drugiej strony, jak na razie tylko w trybie Kyuubiego mógł spamowac klonami [mimo że
teoretycznie nie powinien, bo czakra by cała poszła do liska czy coś, więc ciiii], w
frog sage maksymalnie 2 albo 3 klony zrobił. Nie wiemy jak jest z sage 6p jeszcze.

Tu nie chodzi że Mógł ale że powinien. Cały myk polega na tym że chakra jest dzielona równo na klony więc cała armia klonów to słabiutcy jednostrzałowy, ale dwóch czy trzech będzie dość potężnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 22:50, Piciambeer napisał:

Każdy klon to jednostrzałowiec. Wydaje mi się, że nie masz racji.

Klony które stworzył i rozesłał podczas wojny miały jednak dość sporego powera i walczyły dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 21:26, Piciambeer napisał:

Ej, spadaj, po tym jak aktywowała tą swoją kropke na czole jestem pewien, że zrobi niezły
rozpier*** :P


W sumie masz rację, bo jak się wkurzy w kuchni, to nici z ramenu :P Mam tylko nadzieję, że Kishi łaskawie określi kogo w końcu chce Sakura, bo ten wątek ciągnie już od prawie samego początku mangi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 23:05, McFlash napisał:

W sumie masz rację, bo jak się wkurzy w kuchni, to nici z ramenu :P Mam tylko nadzieję,
że Kishi łaskawie określi kogo w końcu chce Sakura, bo ten wątek ciągnie już od prawie
samego początku mangi...

Pewnie Sasuke o ile Kishi się nagle nie wypnie na Hinatę (co by mnie nie zaskoczyło, nie mam do gościa zaufania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 23:14, Hubi_Koshi napisał:

Pewnie Sasuke o ile Kishi się nagle nie wypnie na Hinatę (co by mnie nie zaskoczyło,
nie mam do gościa zaufania).


Dzieci z tego związku - to będzie pełna patologia >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 19:05, McFlash napisał:

>

Spoiler


> 8. Madara wraca(zapewne z Obito). Ciekawe, jak Sakura może się przydać drużynie
"bogów".



Ramen sam się nie zrobi.


No w sumie, po walce na pewno będą głodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować