Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

c693

Spoiler

Eeee... Myślałem, że będą się już naparzać a tu rozmowy i rozmowy... W każdym razie jest plus tego chapka - Sasuke.

Można się skarżyć, że to co robi jest bez sensu, nielogiczne ale to jest jedyna postać, która nie została (jeszcze)skażona ideologią Naruciaka. Mówi wszytko bez ogródek, przebija Sakurkę(piękna scena, szkoda tylko że to było genjutsu)... Jeśli Sasek się nawróci to się załamię.

Sakura nadal kocha "rewolucjonistę" - ma kobieta cierpliwość do tego chłopaka.

Starcie Sasuke vs Naruto odbędzie się tam, gdzie był ich ostatni pojedynek przed timeskipem. Ale najpierw Uchicha wyjaśni nam motywy. To może być ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 09:55, Andrzej15 napisał:

Spoiler

Można się skarżyć, że to co robi jest bez sensu, nielogiczne ale to jest jedyna postać, która nie została (jeszcze)skażona ideologią Naruciaka.



Spoiler

Gada to samo co Madara. :D Od skrajności w skrajność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że cokolwiek się teraz stanie, będzie jedynie odgrzewaniem kotleta i przeciąganiem, byle seria możliwie jeszcze najdłużej się nie skończyła. Wiadomo co będzie na końcu, friendship no jutsu musi zwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa chaptery bardzo mi się spodobały. Jest częściowe wyjaśnienie idei Saskacza zanim zostanie zabity, poćwiartowany, ugotowany, zabity i wrzucony do piekła, gdzie znowu zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2014 o 16:24, McFlash napisał:

Ostatnie dwa chaptery bardzo mi się spodobały. Jest częściowe wyjaśnienie idei Saskacza
zanim zostanie zabity, poćwiartowany, ugotowany, zabity i wrzucony do piekła, gdzie znowu
zginie.

Hehe, dziwnie opisujesz "zrozumienie swojego błędu i przejście na stronę Naruto".

PS. Dzisejszy odcinek anime zwrócił mi uwagę, że od ponad 50 chapterów trwa jeden dzień w Naruto. Imponujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jedynie z czym mogę się zgodzić z Sasuke to to, że Itachi zrobił więcej niż Hokage. Reszta może też miałaby jakiś tam cień sensu, gdyby nie to, że ta wojna wyeliminowała wszelką nienawiść wśród ninja. Powstał jeden sojusz, wrogowie się nawrócili, bestie pokazały ludzką stronę, nie można też zapomnieć o poglądach Naruciaka które wszystkich(niestety) zaraziły... Z takim planem to "rewolucjonista" narobiłby sporo szkód.

Najciekawsza jest ostatnia strona - w końcu zaczynają się bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zapowiada się długa wymiana ciosów, technik i gadania. Wiadomo, że musi się to skończyć nawróceniem Sasuke. To co Sasuke planuje faktycznie tylko zniszczyłoby powstały sojusz i w sumie byłby powrót do dawnych walk pomiędzy wioskami/ich krajami. Sasuke stałby się w sumie takim nowym Danzo. Dlatego trudno zresztą ten jego plan traktować w pełni poważnie.

20141005194529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto ma się zakończyć w przeciągu 5 tygodni, co oczywiście daje tylko 5 chapterów do końca. Bardzo dobrze, bo lepsze to, niż gdyby ta walka z Sasuke miała jeszcze się ciągnąć przez kilkanaście/kilkadziesiąt chapterów. Pozostaje poczekać i przekonać się, czy powyższy obrazek będzie oddawać reakcję wielu osób na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak więc teoretycznie powinniśmy mieć pięć rozdziałów dotyczących walki Naruto z Sasuke. Tylko że jeden rozdział musi iść na zakończenie mangi, więc zostają cztery epki. Niewykluczone, że Naruto będzie dawał jakieś przemowy, co w najgorszym wypadku zajmie 50% zawartości chapów - zatem w skrajnych przypadkach zostają dwa rozdziały czystej walki. Mało.

Nie przypominam już o innych wątkach, które wypadało by wyjaśnić(Orochimaru, Spiralny Zetsu, komnata z sharinganami...). Wątków do zamknięcia jest bardzo dużo, te 5 rozdziałów może nie starczyć(gorzej, jak autor o nich zapomniał :P).



Mimo wszystko, kończy nam się pewna epoka wśród shoenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c695

Spoiler

Nie można tak było z trzydzieści chapterów temu? Naruto kontra Sasuke na full power, walka na śmierć i życie. Widać że Kishi bierze sztuczki z ksiązki Kubo i marną walką z Kaguyą stara się dodać tej obecnej więcej epickości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c695

Spoiler

A mi się podobało. Zero gadania, tylko czysta walka. Wspomnienia, według mnie, też pasują. Końcówka jest tylko niepokojąca - wskazuje że w następnym chapku może być "gadanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Plan Sasuke jest bardziej głupi niż myślałem. Oraz kolejna metamorfoza Susanoo i Bijudama Shuriken. Bardzo oryginalnie. Czyżby to było ostateczne zderzenie ataków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować