Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2015 o 20:16, Rick napisał:

Daj sobie spokój. :P Fillery rzadko co wyjaśniają, a jeśli nawet to o tym samym dowiesz
się z innych, oficjalnych odcinków lub z pierwszej-lepszej strony o naruto. :P


Dokładnie tak samo sobie myślałem :) Jak tak sobie oglądałem listę odcinków to bez filterów to zejdzie chyba z połowa wydanych do tej pory :o

@Piciambeer - nawet na podstawie mangi niektóre są zabawne wręcz. Rozumiem, że to anime a Japończycy mają dużą zdolność do przesady, ale zauważyłem więcej bezsensu i absurdu niż w Dragon Ballu. Dzięki za info dot. Mandary. Pewnie gdzieś w połowie o nim zaczną gadać ? W ogóle on walczył z lisem, że ten demon go zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 21:40, vegost napisał:

W ogóle on walczył z lisem, że ten demon go zna ?

Nie musiał z nim walczyć. Potrafił go kontrolować. Mówiłem, że to legendarny koleś ;)

Nie proś się o spojlery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 21:43, Piciambeer napisał:

Nie musiał z nim walczyć. Potrafił go kontrolować. Mówiłem, że to legendarny koleś ;)

Nie proś się o spojlery :P


Ogólnie brzydko mi to pachnie. Chociażby to, że przecież czwarty zamknął lisa w Naruto, więc skoro Madara go kontrolował to jak on mu uciekł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 22:19, vegost napisał:

Ogólnie brzydko mi to pachnie. Chociażby to, że przecież czwarty zamknął lisa w Naruto,
więc skoro Madara go kontrolował to jak on mu uciekł ?

Nikt nikomu nie uciekł, Czwarty zapieczętował lisa, gdy Madara już nie kontrolował Kyuubiego.

Nie mówię już o tym, kto akurat wtedy był Madarą. To dość skomplikowane i pełne spoilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2015 o 22:34, Piciambeer napisał:

Nikt nikomu nie uciekł, Czwarty zapieczętował lisa, gdy Madara już nie kontrolował Kyuubiego.

Nie mówię już o tym, kto akurat wtedy był Madarą. To dość skomplikowane i pełne spoilerów.


No dobra, więc trzeba będzie dojść do tego oglądając :) Mam nadzieję, że niedługo zacznie się coś dziać porządnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2015 o 10:47, Rick napisał:

Wszystko o co pytasz będzie wyjaśnione :D Nawet sie popłakałem przy tych odcinkach...
:( :D


Już się powolutku wyjaśnia. Już wiem, który to jest Tobi.. On był pokazany już na początku prawie drugiej serii, gdy była walka z Sasorim :) Imo dziwny koleś, który ma dziwną maskę. Deidara go kocha :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:19, Piciambeer napisał:

Poooowooooluuuutkuuuuu...

I jak, zdecydowałeś się na fillery?


Taa wczoraj właśnie skończyłem oglądać z Guren. Połowa była beznadziejna, ale potem trochę się coś działo. Ważne jest to, że w końcu będą odcinki związane fabularnie już. Ah... Ile to było.. 15 odcinków fillerów ? Kosmos. Dziwne, że dotrwałem. Wygląda na to, że Tobi wszedł do Aktuski a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, bo nosi już tą szatę. Musieli go przyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:47, vegost napisał:

Wygląda na to, że Tobi wszedł do Aktuski a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, bo nosi już tą szatę. Musieli
go przyjąć.


Tobi to taka maskotka Akatsuki. Deidara pałą do niego mocnymi uczuciami, jak już zresztą widziałeś, ale ogólnie przekonasz się, że to spoko koleś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 00:53, Alamut napisał:

Tobi to taka maskotka Akatsuki. Deidara pałą do niego mocnymi uczuciami, jak już zresztą
widziałeś, ale ogólnie przekonasz się, że to spoko koleś ;]

Osobiście nie mogłem zdzierżyć tego romansu DeidaraxTobi

20150117020246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2015 o 15:47, vegost napisał:

Ile to było.. 15 odcinków fillerów ? Kosmos. Dziwne, że dotrwałem. Wygląda na to, że
Tobi wszedł do Aktuski a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, bo nosi już tą szatę. Musieli
go przyjąć.

Pod koniec serii przedshippuudenowej jest 80 fillerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 02:04, Piciambeer napisał:

> Ile to było.. 15 odcinków fillerów ? Kosmos. Dziwne, że dotrwałem. Wygląda na to,
że
> Tobi wszedł do Aktuski a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, bo nosi już tą szatę.
Musieli
> go przyjąć.
Pod koniec serii przedshippuudenowej jest 80 fillerów...


Jeszcze nie jest tak źle ;) Poza tym gdybym nie obejrzał fillerów to bym nie dowiedział się o Guren :p Odcinek oparty na mandze zaraz po fillerze o tym nawet nie wspomina, chociaż tylko wymieniają ich imiona.. Widocznie to nic nie znaczyło dla fabuły. Jestem juz trochę dalej i... Orochimaru is death? Rzeczywiście padł od genjutsu Sasuke? Czy może żyję a on tylko korzysta z jego mocy? To by było trochę za proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 13:26, vegost napisał:

Orochimaru is death? Rzeczywiście padł od genjutsu Sasuke? Czy może żyję a
on tylko korzysta z jego mocy? To by było trochę za proste...

Oro to również człowiek(?)-zagadka. Nieraz się przez niego zdziwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2015 o 13:26, vegost napisał:

Jestem juz trochę dalej i... Orochimaru is death? Rzeczywiście padł od genjutsu Sasuke? Czy może żyję a
on tylko korzysta z jego mocy? To by było trochę za proste...

Sugeruję nie zadawać takich pytań, po prostu oglądaj, a prędzej lub później będziesz miał odpowiedź na wszystkie pytania. ;)
Aha i nie "is death" tylko "is dead" jeśli już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś namiary na sklep, który oferuje odzież Naruto ? Chodzi mi o ten strój w którym np był Czwarty taka peleryna biała i na niej napisy lub peleryna naruto kiedy po raz pierwszy walczył z Painem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuję co z dalszymi odcinkami walk Sojuszu vs Madara ?

Spoiler

Bo teraz przerwali w momencie zranienia Sasuke i unieruchomieniu drugiego Hokage. A on sobie gdzieś poszedł w dym..

Emitują jakieś fillery teraz.. W ogóle dużo się mówi o następnej generacji anime (dzieci naruto) a przecież nie dokończyli drugiej serii.. wtf? O co tu chodzi i skąd ludzie o tym wiedzą ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:34, vegost napisał:

Ktoś się orientuję co z dalszymi odcinkami walk Sojuszu vs Madara ?

Spoiler

Bo teraz przerwali
w momencie zranienia Sasuke i unieruchomieniu drugiego Hokage. A on sobie gdzieś poszedł
w dym..

Emitują jakieś fillery teraz.. W ogóle dużo się mówi o następnej generacji
anime (dzieci naruto) a przecież nie dokończyli drugiej serii.. wtf? O co tu chodzi i
skąd ludzie o tym wiedzą ? ;/

Anime jest nieco z tyłu. Manga Naruto już została zakończona, walka z Madarą dobiegła końca, a ostatni rozdział mangi opisuje historie bohaterów kilka (niecałe 10) lat po walce Madara vs shinobi. Każdy tam już ma dziecko, stąd ta wiedza kto z kim jakie dziecko ma :)

Jak chcesz znać dalsze losy bohaterów, zacznij czytać mangę od 660 rozdziału. Seria kończy się na rozdziale numer 700. Niestety na końcu John Snow umiera.

A co do tej następnej generacji anime, to chyba pomyliłeś z mangą, bo to manga nowa miała sie zacząć (na miejsce Naruto) i opowiadać o dzieciach bohaterów, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 23:59, Piciambeer napisał:

A co do tej następnej generacji anime, to chyba pomyliłeś z mangą, bo to manga nowa miała
sie zacząć (na miejsce Naruto) i opowiadać o dzieciach bohaterów, ale mogę się mylić.


A nie chodziło przypadkiem o jakieś krótkie filmy o każdym/kilku dziecku? Wydawało mi się, że to będą takie mini-series, a nie pełnoprawna manga. Chyba że to jeszcze coś innego i faktycznie będzie jakaś manga o dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować