Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2015 o 14:43, ziptofaf napisał:


Spoiler

Co to ma być? Gdzie krew i zszokowany Dresiarz klęczący nad nieruchomym ciałkiem, podczas gdy Saskacz monologuje o swojej emo egzystencji, a Choco pyta się go czy jest jej ojcem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 14:54, Alamut napisał:

Spoiler

Co to ma być? Gdzie krew i zszokowany Naruti klęczący nad nieruchomym ciałkiem, podczas
gdy Saskacz monologuje o swojej emo egzystencji, a Choco pyta się go czy jest jej ojcem?
xD



Ah! Ktoś na reddicie wpadł też na taki pomysł, powinien ci bardziej pasować:

Spoiler

Misunderstanding Sarada, Sasuke will strike her. Moments later he''ll realize the truth and will Rinne tensei her back to life. The revived Sarada, upon seeing her father''s death will awaken the Mankekyo.

When Naruto arrives, "See? Totally unlike me"
"Sasuke you dipshit."

Naruto walks over to Sasuke and revives him like he did with Gai after using the 8th gate.

"Stop doing this, next time im just gonna leave you dead."

They both laugh and fistbump at their hilarious joke while Sarada sobs in the corner with two bleeding MS eyes, and severe trauma.

Inb4 Sasuke left for 12 years just to set up this prank for his daughter.

Sasuke is best dad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 14:56, ziptofaf napisał:

Ah! Ktoś na reddicie wpadł też na taki pomysł, powinien ci bardziej pasować:


Tak, to bardziej radosny scenariusz ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne Sprawy ch5

Spoiler

Coś gorszego od Kagui? Znaczy że jeszcze mocniej wyciągnięte z dupy niżli poprzednio.



Kishi waj ju do dis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne Sprawy ch5

Dnia 28.05.2015 o 08:53, luzac napisał:

Spoiler

Coś gorszego od Kagui? Znaczy że jeszcze mocniej wyciągnięte z dupy niżli poprzednio.


Kishi waj ju do dis?


Co to w ogóle ma być na koniec tego chaptera? Chędożony

Spoiler

Danzou

w wersji 2.0?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaiden 01 -05

Spoiler

Na razie to średnio wygląda. Głównym wątkiem jest poznanie prawdy o matce Sarady, ale w najnowszym chapie zaczął wybijać się wątek z zagrożeniem potężniejszym od samej Kaguyi(rany...). Dodatkowo jeszcze ten gość wzorujący się na Danzo(te sharingany już mi się przejadły). Z tego wszystkiego najbardziej interesuje mnie ten Juubiowy stworek :)

Zobaczymy, jak to autor zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 17:30, Andrzej15 napisał:

Gaiden 01 -05

Spoiler


Zobaczymy, jak to autor zakończy.



Spoiler

Szybko?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio - delikatnie żeś to ujął xD

dla mnie im dalej w las tym mocniej "wali głupota z pod pachy autora" ^^
A to całe "nowe zuo" - no iście genialne tłumaczenie - poprzedni zły, to był kozak, ale uważajcie, bo dostałem info, że gdzieś tam jest nawet większy kozak od tamtego - padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2015 o 15:36, Zekzt napisał:

A to całe "nowe zuo" - no iście genialne tłumaczenie - poprzedni zły, to był kozak,
ale uważajcie, bo dostałem info, że gdzieś tam jest nawet większy kozak od tamtego

- padłem.

No a jak niby mieli to wytłumaczyć? "Hej, słuchajcie, w mieście jest nowy zły, ale jest o niebo słabszy od Kaguyi, więc poradzimy sobie z nim z palcem w ...?" :P

Te sharingany też mi się przejadły. Ileż można. Uchiha potrafią być źli, rozumiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2015 o 15:48, Rick napisał:

No a jak niby mieli to wytłumaczyć? "Hej, słuchajcie, w mieście jest nowy zły, ale jest
o niebo słabszy od Kaguyi, więc poradzimy sobie z nim z palcem w ...?" :P

>

Nie, nie - nie czepiam się faktu, że nowy zły jest silniejszy niż poprzedni. Tak być musi i basta. Tylko sposób w jaki to zostało obwieszczone, szczyt tandety do kwadratu =P
Ogółem cała ta scena sprawia, że podwójny facepalm sam się maluje na twarzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, przy bardzo zwyczajnej czynności jaką jest czyszczenie okularów zdałem sobie sprawę jak CHOLERNIE IDIOTYCZNA jest logika Sałaty -.-

Już mówię o co chodzi:
W momencie gdy nasza mała protagonistka (swoją drogą dlaczego to coś ma w ogóle tytuł "Seventh Hokage Gaiden"?) znajduje zdjęcie z Sasuke i członkami jego grupy terrorystycznej w jej głowie rodzą się podejrzenia, że może być córką Karin, a nie swojej sprzątaczki, tj. Sakury. Jednakże skąd biorą się te podejrzenia? Czyżby były on ugruntowane niebywałym podobieństwem do kunoichi z klanu Uzumakich, które było powodem żartów co do roli Sakury w jej gospodarstwie domowym od zakończenia poprzedniej mangi?

NIE!

Jej podejrzenie biorą się z faktu, że ma takie same okulary co Karin! OKULARY! Czy to oznacza, że optyka jest w świecie Dresiarza tak słabo rozwinięta, że okulary stanowią bezcenne artefakty przekazywane z pokolenia na pokolenie?! Co to ma być?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2015 o 15:57, Zekzt napisał:

Ogółem cała ta scena sprawia, że podwójny facepalm sam się maluje na twarzy xD

Tu się zgodzę. ;) Poza tym, jak na klan, który teoretycznie został wymordowany, Uchiha nie chcą umrzeć. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2015 o 16:06, Rick napisał:

Tu się zgodzę. ;) Poza tym, jak na klan, który teoretycznie został wymordowany, Uchiha
nie chcą umrzeć. :p


No tak, niby przyrost naturalny ujemny a ci się jakoś dalej mnożną jak króliki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 16:02, Alamut napisał:

Jej podejrzenie biorą się z faktu, że ma takie same okulary co Karin! OKULARY! Czy to
oznacza, że optyka jest w świecie Dresiarza tak słabo rozwinięta, że okulary stanowią
bezcenne artefakty przekazywane z pokolenia na pokolenie?! Co to ma być?!

Wiesz sam fakt że Sarada w ogóle MA okulary mógłby wskazywać na Karin jako matkę. Zarówno Sakura jak i Sasuke mają najwidoczniej świetny wzrok bo okularów nie potrzebują, a wada Sarady jest najwidoczniej dziedziczna.
W sumie to mocno dziwna logika, czy kiepski wzrok nie eliminowałby ludzi jako kandydatów na ninja? Oberwiesz w okulary podczas walki i masz przewalone. No i czy Shinobi nie potrafią naprawiać oczu? Mają (a raczej mieli) gości którzy potrafili sobie kręgosłup wyrwać i zrobić z niego miecz, a nie potrafią naprawić małej wady wzroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sąd rodzinny 06

Serio...?

Spoiler


1. Sasuke rzuca się pod ostrza niczym Neji. Chyba zapomniał o takiej użytecznej rzeczy jak Susanoo.
2. Sakura nic sobie specjalnie nie robi z tego, że ją przenieśli do kryjówki Tych Złych. Ci Źli też specjalnie się nią nie przejmują...
3. Nawet ci źli mają wątek rodzic-syn... Coś czuję, że w następnym chapterze Sakura będzie nauczać, jak powinien się zachować rodzic >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sąd rodzinny 06

Dnia 04.06.2015 o 10:11, Piciambeer napisał:

Serio...?

Odnoszę wrażenie, że Kishi osiąga nowe szczyty w przedstawianiu Sakury jako bezużytecznego ciężaru u nogi "protagonistów"... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06
Trochę dziwny chap.

Spoiler

Pisząc o dziwności mam na myśli tę krótką potyczkę ze Shinem. Żeby Sasuke i Naruto dostali jakiekolwiek obrażenia od tego randoma - przecież oni pokonali Kaguyę. Chyba faktycznie okres pokoju im nie służy.
Shin swoim wzrokiem kontroluje broń, którą dotknie - nic specjalnego :) To ma być zagrożenie większe od Kaguyi?
Wejście Sakury w sumie przewidywalne. Tekst o rodzinie też w sumie można było przewidzieć. Olanie Naruto było, na swój sposób, nawet zabawne.
Whoa, Sasuke przyznaje się do błędu. Nieźle.
Juubiowy stworek zabiera Sakurę i wroga do ich siedziby. Tam odbędzie się leczenie Shina. Wygląda na to, że następny chap przyniesie wyjaśnienie na temat tego "Danzo ver 2.0"

Dlaczego autor katuje nas tą Chouchou :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, możecie mi pogratulować, jestem z siebie zadowolony, bo to było naprawdę niezłe wyzwanie, ale w końcu skończyłem tego pieprzonego Naruciaka xD Tak, wiem, w sumie nie jakiś specjalny wyczyn, ale strasznie nie lubię tasiemców, więc jest to dla mnie pewne osiągnięcie :P Obejrzałem do najświeższych odcinków anime, a potem czytałem mangę od 666 chaptera i w końcu się skończyło! Tyle lat oglądania tej historii! Goddamnit, ale ta końcowa walka była

Spoiler

pełna asspullów xD Jeszcze tam można było powiedzieć, że Madara był spoko, jeszcze przełknąć moc przyjaźni odmieniajacą Obito, ale ten cały szajs z odrodzeniem Kaguyi i reinkarnacją synów Mędrca Sześciu Ścieżek to dopiero bzdura xD Ale dobrnąłem :)



Ale widzę, że ta zapowiadana kontynuacja wychodzi ... oh boy, nie wiem czy chcę się w to pakować :D Chyba że dla masochistycznej przyjemności. (BTW parowanie niektórych postaci pod koniec, to niezły crack ship).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 22:14, Outlander-pro napisał:

Ludziska, możecie mi pogratulować /.../

http://media.giphy.com/media/TbRXNJJJbgIkE/giphy.gif

Dnia 07.06.2015 o 22:14, Outlander-pro napisał:

Ale widzę, że ta zapowiadana kontynuacja wychodzi ... oh boy, nie wiem czy chcę się w
to pakować :D Chyba że dla masochistycznej przyjemności. (BTW parowanie niektórych postaci
pod koniec, to niezły crack ship).

Jeśli ostatni chapter był pełen crack shipów, to Naruto post Mortem jest niczym kiepsko napisany fanfic...
Jump on the band train dude! Będziesz się z nami śmiał / płakał nad bezsensownością nowych pomysłów i poziomem "dramatyzmu". Niech żyje maido route Sakury xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować