Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Naruto Gaiden aka Pamiętniki z Wakacji 1-6

Dnia 08.06.2015 o 02:48, Alamut napisał:

Jump on the band train dude! Będziesz się z nami śmiał / płakał nad bezsensownością nowych
pomysłów i poziomem "dramatyzmu". Niech żyje maido route Sakury xD


Okej stary, przekonałeś mnie, przekonałem się jaką kiepściznę serwuje nam Kishi ... i kurde to jest naprawdę szczyt debilizmu co to się dzieje w tych sześciu chapterach xD

Spoiler

Maido-Sakura (ale z niej przegryw), szukanie rodziców, best dad ever Emo King, więcej Uchiha, Miks Danzou 2.0 z Painem, zagrożenie większe niż Kaguya, Sasuke zapomina Susanoo i traci łezki na Rinneganie, Sakura wpada w sam środek akcji, tylko po to by dać się wciągnąć w Kamui Juubiowego stworka ... a tam zabawi się w chirurga xD No po prostu nie wierzę w to co się dzieje.

Niniejszym zarządzam konkurs na stworzenie najbardziej adekwatnej (czyli debilnej) teorii tego co się dzieje. Ja zaczynam.

Po wojnie zapieczętowano gdzieś ciało Madary by nigdy nie wrócił, ale wszyscy zapomnieli o jego nogach (które tam przy okazji ucieli). Nogi narażone na promieniowanie chakry wszystkich Ogoniastych Bestii i poprzez moc Mędrca Sześciu Ścieżek zyskały samoświadomość i wolę Madary, ale z grubsza straciły pamięć - wiedzą jedno, Nieskończone Tsukuyomi trzeba ukończyć. NogiMadary wykradają oczy Obito gdziekolwiek by nie był pochowany, używają Kamui i przenoszą się do jego kieszonkowego wymiaru. Tam umiejscowiona jest urwana ręka Gedou Mazou, którą urwał Kakashi swoim Kamui. Nogi Madary wykorzystują łapę posągu, aby stworzyć tego malego Stworka z Sharinganem. Następnie Nogi Madary robią Edo Tensei, przyzywają Danzou i Paina by stworzyć Uchiha Shina, czyli gościa co ma wszędzie te oczy jak Danzou i jest w wielu osobach/synach jak Pain. Oczywiście potrzebują Rinnegana Sasuke by w pełni wygrać i być zajefajnym. Koniec.


Zachęcam do dalszego teorytyzowania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 14:45, Outlander-pro napisał:

i traci łezki na Rinneganie

O, faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi... I tu wraca pytanie: jak to jest z tymi mocami MSS - Saskacz traci łezki, ale zachowuje rinnegana i nadal potrafi się teleportować. A Naruto jak na razie pozostał z Kurama Senjutsu mode i nie widać śladu po jego nietykalnych kulach z pierwotną czakrą.

Nadal twierdzę, że Kishi tak sie zakochał w sasku, że po gaidenie zrobi spinoffa z nim w roli głównej.

Dnia 08.06.2015 o 14:45, Outlander-pro napisał:

/ciach/
Zachęcam do dalszego teorytyzowania xD

Spoiler

Bardzo prawdopodobne, ale nie zapominaj, że nie wiemy, co się stało z Orochimaru - jak dla mnie to on za tym wszystkim stoi, po prostu tak się zachłysnął Sharinganami zgarniętymi od znalezionego Obito, że teraz je uporczywie kopiuje w jakimś laboratorium, stąd tyle ich ma. To by tłumaczyło jedno ich imię, bo wszystkie jego ''dzieci'' to po prostu eksperymenty takie jak Yamato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2015 o 09:51, Piciambeer napisał:

O, faktycznie, nie zwróciłem na to uwagi... I tu wraca pytanie: jak to jest z tymi mocami
MSS - Saskacz traci łezki, ale zachowuje rinnegana i nadal potrafi się teleportować.
A Naruto jak na razie pozostał z Kurama Senjutsu mode i nie widać śladu po jego nietykalnych
kulach z pierwotną czakrą.


W sumie to ciekawe ... trochę to wygląda, jakby te dary od MSS były tymczasowe, Naruto kulki dostał i je utracił. A skoro u Saskłacza było to oko, to Rinne Sharingana miał, ale mu się cofnął do zwykłego Rinnegana? Bo to jego oko się zmieniło, więc taka zmiana w ciele się nie cofa? Nie wiem, domyślam się.

Dnia 09.06.2015 o 09:51, Piciambeer napisał:

Nadal twierdzę, że Kishi tak sie zakochał w sasku, że po gaidenie zrobi spinoffa z nim
w roli głównej.

I tak jest z nim jedna rzecz na plus w Gaidenie, a mianowicie jego look :D

Dnia 09.06.2015 o 09:51, Piciambeer napisał:

Spoiler

Bardzo prawdopodobne, ale nie zapominaj, że nie wiemy, co się stało z Orochimaru -
jak dla mnie to on za tym wszystkim stoi, po prostu tak się zachłysnął Sharinganami zgarniętymi
od znalezionego Obito, że teraz je uporczywie kopiuje w jakimś laboratorium, stąd tyle
ich ma. To by tłumaczyło jedno ich imię, bo wszystkie jego ''dzieci'' to po prostu eksperymenty
takie jak Yamato.


Spoiler

Chociaż w sumie teraz sobie przypominam, że chyba jednak oczy Obito były nie do odzyskania, bo jak koleś dostał techniką Kaguyi, to się cały rozpadł w drobny mak. Chyba, że to Kishiemu nie przeszkadza. Ale fakt, pewnie w to wszystko jest zamieszany Orochimaru, który w końcu jako największy fan Saskłacza chce obserwować jaką ścieżkę obierze ... i pewnie nadal ma chrapkę na jego ciało, czy co tam, już nawet nie pamiętam czemu mu było potrzebne :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2015 o 08:38, KuroNeko napisał:

Trudne sprawy ch7

Spoiler

Ooooooo. Takie wielkie zaskoczenie, kto by się spodziewał?! :P



Kishi sobie robi kompletne jaja chyba. :)

Naruto Extra aka Kopania Sakury Gdy Leży Ciąg Dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto Gaiden 7

Spoiler

No i się potwierdza, że Shin to eksperyment Orochimaru, no big surprise here xD Chociaż byłem przekonany, że Danzou zgarnął swoje oczka po masakrze klanu Uchiha, a nie że dostał je od Orochimaru.
A Sałata nie chce ratować "mamy" Sakury, super wdzięczność za tyle lat opieki bulwo xD
Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźnia, jaka bezczelność!

Wznowili anime zgodne z mangą, więc zacząłem oglądać. Badam wczorajszy odcinek... A tu filler. Ot tak, wciśnięty, żeby serię wydłużyć.

Nosz.... 20 minut w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 16:10, Piciambeer napisał:

Kuźnia, jaka bezczelność!

Wznowili anime zgodne z mangą, więc zacząłem oglądać. Badam wczorajszy odcinek... A tu
filler. Ot tak, wciśnięty, żeby serię wydłużyć.

Nosz.... 20 minut w plecy.

Ja prawie to samo. Myślę sobie dzisiaj, no, seria wróciła na prawidłowe tory, czas obczaić nowy odcinek. Już chcę oglądnąć a nad filmikiem napis "Powiązania z mangą: filler." I cały entuzjazm uciekł. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reality TV c8

Przynajmniej Kishi szybko załatwił wściekłą Sałatę, inaczej bym jej nie zdzierżył jakby miała być kombinacją charakterów młodych Naruto i Sasuke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 8

Spoiler

Łezki w rinneganie także wróciły. Wygląda na to, że Sasuke pozostaje z wszystkimi mocami Mędrca. Może Naruto też może te czarne kule aktywować, tylko jeszcze tego nie zrobił? Albo ma cooldowna jakiegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M jak Miska

Wiecie Panowie... Jakkolwiek durne jest to coś, co teraz wychodzi to komentarze w tym wątku w zupełności mi to wynagradzają. Najbardziej bawi mnie to, że nikt, naprawdę NIKT z nas nie bierze tej serii na poważnie xD

Moja teoria brzmi następująco: Boruto jest dla Naruto tym co 50 Shades of Grey dla Twilight. Kishi zwyczajnie nie miał pomysłu co dalej robić, ale Jump nie dawał mu spokoju - może mają na niego jakiegoś haka? Kompromitujące zdjęcia z Saskaczem w jakimś podmiejskim hotelu, czy coś?

Pieniądze lecą, więc "autor" poszperał na necie, wziął pierwszy lepszy fanfic, w którym ważną rolę odgrywa Saskacz, usunął z niego wszystkie niecenzuralne yaoi-sceny między Emolem i Dresiarzem, dodał do tego wątek "jak bardzo mogę jeszcze zgnoić Sakurę?" i voila!

Mamy majstersztyk na równi ze śmiercią Hanki Mostowiak z rąk morderczych kartonów! [crying noises]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[B]Barwy szczęścia 9

Nawet nie wiem jak to skomentować... Bobas jakoś mi się z tą olbrzymią maskotką z Pogromców Duchów kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym chapterem ta manga robi się coraz śmieszniejsza. Kishi naprawdę ma chyba już zupełnie wywalone na reputacje serii, lub jej szczątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec. W sumie dość spoko ten ostatni chapter, jakoś specjalnie źle się go nie czytało.

Ale konkluzja i te całe wyjaśnienia historii to naprawde poziom filmów paradokumentalnych z polsatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaiden 10

Spoiler

A zatem to już koniec? Nie spodziewałem się ... czyli naprawdę konkluzja to:
-armia psychopatów-klonów z sharinganem (zabili własnego ojca!) to tak naprawdę biedne zagubione sierotki, weźmy je do wioski (A Kabuto zarządza sierocińcem, no oczywiście xD)
- Matką Sałaty jednak jest Sakura
- Saskłacz nie pocałuje nawet żony na do widzenia


Oh boy, jakie to było żałosne, Kishi ty trollu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? odc 10

Bogowie... Nie wiem czy śmiać się, czy płakać... I co tu robi

Spoiler

Kabuto

?! Czy Dresiarz ogłosił amnestię dla wszystkich terrorystów po zakończeniu wojny? >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować