Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

/.../

Oczywiście, że są to spekulacje, inaczej nie byłbym taki skory do wysuwania tych teorii ;p I dalej będę twierdził, póki Kishimoto tego nie wyjaśni, że nie jest to EMS. 2 MS to wg. mnie niekoniecznie EMS, chociaż każda teoria jest bardzo prawdopodobna.

Swoją drogą dopiero teraz zobaczyłem jakim inteligencikiem jest Madara ;p Zupełnie nie skojarzyłem wcześniej faktu, że Madara wiedział jak prowadzić rozmowę z Sasuke, bo w końcu widział jego walkę z Itachim. Ten nagrywający Zetsu zupełnie gdzieś mi umknął ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chwila, a czy wiadomo, czy Sasuke rzeczywiście miał MS? Czy MS działa w ten sposób, że najpierw kogoś zabijasz, a później stwierdzisz, że to twój przyjaciel, to też się uaktywni? Tego też nie wiadomo. Jak dla mnie to nie jest EMS, tylko połączenie MS Itachiego i 3-łezkowego Sharingan Sasuke, lub ewentualnie połączenie dwóch MS, które nie jest EMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 09:42, kowboj3 napisał:

/.../

Chwila, a czy wiadomo, czy Sasuke rzeczywiście miał MS? Czy MS działa w ten sposób, że
najpierw kogoś zabijasz, a później stwierdzisz, że to twój przyjaciel, to też się uaktywni?
Tego też nie wiadomo. Jak dla mnie to nie jest EMS, tylko połączenie MS Itachiego i 3-łezkowego
Sharingan Sasuke, lub ewentualnie połączenie dwóch MS, które nie jest EMS.


Może mi ktoś powiedzieć co jest po odcinku 220, bo obejrzałem wszystkie i nie wiem co dalej ??:/:/ plx o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:43, MiNiKoLo napisał:

Może mi ktoś powiedzieć co jest po odcinku 220, bo obejrzałem wszystkie i nie wiem co
dalej ??:/:/ plx o pomoc


Naruto Shippuuden jak narazie ma 61 odcinków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu najpierw użył tylko MS-a Itachiego?? Nie rozumiem, bo jak mówisz wtedy powinien mieć ten gwiazdkowy kształt Sharingan''a jak atakował Mandare. Po za tym ja też teoretyzuje, że uczucia wpływają na uaktywnienie się Sharingan (patrz Obito ratuje Kakashiego i dostaje Sharingan, zabijasz najlepszego kumpla masz MS). Poczekajmy zobaczymy jak mówiłem. Rzuciliśmy teorie zobaczmy kto ma racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I have to agree it has to be a coincidence that it looks that way. We still have no idea what it does or if it is even a normal MS. No other Uchiha or sharingan using character has received their abilities through transference like Saske did.(that we know of) Saske could be the Legendary Super Sayian of the Uchiha clan, a first of a kind if you will. lol"

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 12:29, Sand Wraith napisał:

"I have to agree it has to be a coincidence that it looks that way. We still have no
idea what it does or if it is even a normal MS. No other Uchiha or sharingan using character
has received their abilities through transference like Saske did.(that we know of) Saske
could be the Legendary Super Sayian of the Uchiha clan, a first of a kind if you will.
lol"

XD


Ha, świetne xD Rozbroiłeś mnie teraz tym wpisem ^^ Zaczepiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:42, Yutima napisał:

Główna cecha Naruto >>> Totalnie zryta bajka dla dzieci, które nie przekroczyły
piatego roku życia. Dziękuję...

W takim razie trafiłeś na odpowiednie forum, bo jest tu aż nadto takiej dzieciarni.

No i nie musisz pisać w tym temacie skoro się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:42, Yutima napisał:

Główna cecha Naruto >>> Totalnie zryta bajka dla dzieci, które nie przekroczyły
piatego roku życia. Dziękuję...

To chyba mówisz o tym co puszczają na Jetixie, z tym się zgodzę, to anime jest tak masakrycznie potraktowane że inaczej go opisać nie można. Jednak prawdziwe Naruto, oryginalne znacznie się różni od tego co leci na Jetixie, owszem z początku jest to zwykły shonenik, ale potem rozwija się w coś dużo poważniejszego, giną ważne postacie, pojawiają się tematy morderstw, tortur, eksperymentów na ludziach, ludobójstw. To zdecydowanie nie jest tematyka dla dzieci. Poza tym Naruto, czego pewnie nie wiesz, jest shonenem, czyli po Polsku, serialem dla nastolatków, także "bajką dla dzieci" nazwać go żadnym sposobem nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w internecie, także nie wiem czy było z Jetix. Tak czy inaczej, ta bajka mi się nie podoba. Już wolę Pokemony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:23, Yutima napisał:

Oglądałem w internecie, także nie wiem czy było z Jetix. Tak czy inaczej, ta bajka mi
się nie podoba. Już wolę Pokemony :P

Nice try.
Hubi Kosh & other''s: I guess we have been trolled ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 17:37, Sand Wraith napisał:

Hubi Kosh & other''s: I guess we have been trolled ...

Guess you are right... should we call for an airstrike ??
Swoją drogą Kishimoto/Sasuke mnie trochę zawiódł. Wybrał najprostszą i najbardziej oczywiste drogę z możliwych. Może jestem trochę rozpieszczony przez Odę-sensei który ciągle z czymś nowym wyskakuje, ale... ale to się wręcz nudne zaczyna robić. Sasuke ciągle tylko More Power! Revenge! More Power! Revenge! BORING.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może Sasuke robi podobny motyw co z Orochimaru. Czyli będzie współpracował z Madarą do pewnego momentu, a później go wykończy i okaże się, że nawet w planach nie miał zniszczenia Konohy. Wręcz przeciwnie, chciał ją bronić, tak, jak jego ukochany brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:20, kowboj3 napisał:

Być może Sasuke robi podobny motyw co z Orochimaru. Czyli będzie współpracował z Madarą
do pewnego momentu, a później go wykończy i okaże się, że nawet w planach nie miał zniszczenia
Konohy. Wręcz przeciwnie, chciał ją bronić, tak, jak jego ukochany brat.

Kiedyś się z kumplem naśmiewałem z Sasuke w następujący sposób. Naruto i Sakura, już dorośli, siedzą sobie w barze i upijają się, Sakura pyta "Który to już villian do którego Sasuke się przyłączył żeby szkolić, a potem zabić go ??" "Nie wiem, zgubiłem się przy 20-stym". No mnie po prostu ciutkę irytuje to "powtarzanie motywów, zamiast rzucić coś nowego i świeżego jedziemy jeszcze raz z tym samym. Owszem historia Itachiego była świetna, ale Saskacz jak zwykle przereagował (mógł przecież się zdecydować na wykończenie dwójki doradców i Danzou i było by po sprawie). No nic zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:24, Hubi Koshi napisał:

Owszem historia Itachiego była świetna,
ale Saskacz jak zwykle przereagował (mógł przecież się zdecydować na wykończenie dwójki
doradców i Danzou i było by po sprawie).

Przecież to zrobi. A fakt, że pociągnie za tym jeszcze tysiące innych, to inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:33, Shini napisał:

Przecież to zrobi. A fakt, że pociągnie za tym jeszcze tysiące innych, to inna sprawa
;)

Cały Saskacz, a to niby Naruto jest specem od przesadzania XD Gdyby poprosić Saskacza od od-wszawienie Akamaru to pewnie skończyło by się to zatruciem połowy Konohy gazami bojowymi (ostatecznie wszy zostały usunięte XD)

A tak swoją drogą jeśli chodzi o ten MS który ma Saskacz to są dwie możliwości jak dla mnie
1. MS Sasuke to po prostu zwykły MS (na tyle na ile to może być zwykłe) dysponujące jakąś nową mocą, ostatecznie każdy MS jest inny (vide Kakashi a Itachi) więc i MS Saskacz będzie miał inną moc. Do tego ma oczywiście MS Itachiego (swoją drogą ciekawi mnie czy dostał też te wypasione artefakty "wmontowane" w Susano. Ostatecznie zdobył go po zabiciu drogiej sobie osoby, czyli warunki idealnie pasujące do zdobycia MS
2. Cóż to co ludzie kombinowali, że to jakiś "wyższy level" Sharingana od MSa, najpierw dostał MS od Itachiego, a potem ewoluował go w coś jeszcze mocniejszego.
Wybaczcie jeśli się powtarzam po innych ludzikach, nie śledziłem Zbyt uważnie dyskusji o nowym MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:03, Hubi Koshi napisał:

Guess you are right... should we call for an airstrike ??


Nuke is the best^^.

Dnia 03.06.2008 o 20:03, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą Kishimoto/Sasuke mnie trochę zawiódł. Wybrał najprostszą i najbardziej oczywiste
drogę z możliwych. Może jestem trochę rozpieszczony przez Odę-sensei który ciągle z czymś
nowym wyskakuje, ale... ale to się wręcz nudne zaczyna robić.


Jeszcze będziesz nosił na kolach katanę za Kishimoto ;]. Wystarczy, że facet niemal wszystkich (a może siebie również?) zaskoczył z historią Itachiego, a szczerze wątpię, aby pomysłu już mu się skończyły. Saskacz może zabić tylko tamtą trójkę i wtłuc na spółkę z Naruto Madarze, albo zbudować dom gdzieś daleko i mieć gromadkę dzieci ^^.

Dnia 03.06.2008 o 20:03, Hubi Koshi napisał:

Sasuke ciągle tylko More
Power! Revenge! More Power! Revenge! BORING.


A Naruto to co? Tylko: ramen, Sasuke, ramen, ramen, Sasuke, ramen. To samo Sakura: Sasuke, NARUTO!!! <uderzenie z siłą rozpędzonego krążownika Imperium>, Sasuke, NARUTO!!!. Ale ja i tak to kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś może, w którym chapterze Konohamaru użył Oiroke: Otoko no Ko Dōshi no Jutsu? Robie właśnie przegląd chapterow i chyba kilku mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 19:28, kowboj3 napisał:

Pamięta ktoś może, w którym chapterze Konohamaru użył Oiroke: Otoko no Ko Dōshi
no Jutsu? Robie właśnie przegląd chapterow i chyba kilku mi brakuje.

347 ^^ Zatytułowany Diversion bodaj. Takich rzeczy się nie zapomina XD Way to Go Perverted Sakura-chan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować