Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Ten Madara jest śmieszny. Wszyscy już wiedzą kim on jest a on nadal nosi maske :-)

Nowy chapter jest słaby. Mało się w nim dowiadujemy. Nowy sharingan Sasuke nadal owiany tajemnicą, czego dowiedziała się żaba-sennin Jirayi także nie wiemy. Mam nadzieję że 405 przyniesie informacje o Painie, oraz o tym czy nadal jest w Akatsuki (po tym jak organizacja właściwie się rozpadła na dwie części).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 20:38, rob300i napisał:

Ten Madara jest śmieszny. Wszyscy już wiedzą kim on jest a on nadal nosi maske :-)


Pewnie ma jakiś uraz z dzieciństwa i woli nie pokazywać twarzy ewentualnie jest tak szpetny (ale mnie nie przebije^^), że tylko Kisame mógł go zobaczyć i to przeżyć. Teraz już wiadomo, dlaczego Itachi "zamontował" u braciszka Amaterasu, który uruchamia się na widok gęby Madary ;]. No i pewnie nie chce się ujawnić ze względu na swoją przeszłość, bo niewielu musiało go lubić.

Dnia 13.06.2008 o 20:38, rob300i napisał:

Nowy chapter jest słaby. Mało się w nim dowiadujemy. Nowy sharingan Sasuke nadal owiany
tajemnicą, czego dowiedziała się żaba-sennin Jirayi także nie wiemy. Mam nadzieję że
405 przyniesie informacje o Painie,


Chapter nie jest słaby, jest tylko wstępem do następnego. I muszę przyznać, że Kishimoto kompletnie skopał mi moje wizje przyszłości mangi i to po raz kolejny <cichy szloch>.

Dnia 13.06.2008 o 20:38, rob300i napisał:

oraz o tym czy nadal jest w Akatsuki (po tym jak organizacja właściwie się rozpadła na dwie części).


W jednej z moich wersji Pein zdradza Madarę i chce wcielic swój chory (a może nie chory, tylko równie drastyczny co wybicie klanu Uchiha?) plan w życie, jednak Madara wchłania go, a więc i Rinnengana tworząc nową technikę oczną (możliwe, że zgubną dla niego). W trakcie walki Saskacz&Naruto vs. Madara używa nowej mocy i niszczy wszystkie techniki ninjutsu. W końcu pierwsze poważne użycie Rinnengana je stworzyło, to dlaczego drugie nie miałoby je zniszczyć? W ten sposób skończyłyby się wielkie wojny ninja.

PS. Tegio posta piszę już drugi raz, bo poprzednio zdradził mnie Ctr + v agrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zacznie się prawdziwa akcja. Ja sądze, że będą jeszcze dwa chaptele wyjaśnień (Teraz większa część będzie wyjaśnienia dla Naruto heh :P ) lub więcej, a potem akcja ruszy z kopyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:27, Juzek303 napisał:

Ciekawe kiedy zacznie się prawdziwa akcja. Ja sądze, że będą jeszcze dwa chaptele wyjaśnień
(Teraz większa część będzie wyjaśnienia dla Naruto heh :P ) lub więcej, a potem akcja
ruszy z kopyta.

Moim zdaniem ciut więcej. Żebyśmy tylko nie czekali na wojnę do końca wakacji o_O Pamiętając długaśną walkę Sasuke i Itachiego aż się tego boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, ale czy Madara nie ma na tym obrazku "atomowego ;P" sharingana, tak jak Sasuke? A może to tylko jest tak narysowane (ale wyraźnie widać kółka). A Madara w masce to tylko dla porównania do normalnego S.

A tak w ogóle to ile lat ma Madara? Ze 120?

Jak walczył z pierwszym miał pewnie ze 20 lat.
-I- chyba jeszcze trochę pożył zanim dopadł go Kaukuzu (ten też był wiekowy)
-II Hokage - może 20-30 lat.
-III razem z przerwą na IV- pewnie z 80?

20080616163526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, ale czy Madara nie ma na tym obrazku "atomowego ;P" sharingana, tak jak Sasuke? A może to tylko jest tak narysowane (ale wyraźnie widać kółka). A Madara w masce to tylko dla porównania do normalnego S.

A tak w ogóle to ile lat ma Madara? Ze 120?

Jak walczył z pierwszym miał pewnie ze 20 lat.
-I- chyba jeszcze trochę pożył zanim dopadł go Kaukuzu (ten też był wiekowy)
-II Hokage - może 20-30 lat.
-III razem z przerwą na IV- pewnie z 80?

20080616163526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:37, Il_MODED napisał:

Czy mi się wydaje, ale czy Madara nie ma na tym obrazku "atomowego ;P" sharingana, tak
jak Sasuke? A może to tylko jest tak narysowane (ale wyraźnie widać kółka). A Madara
w masce to tylko dla porównania do normalnego S.

Narazie to wygląda tak że każdy sharingan jest inny. Wystarczy spojrzeć po Sasuke, Kakashim, Mandrze i Iratchim i widać że każdy ma innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 16:45, Warrior Within napisał:

Narazie to wygląda tak że każdy sharingan jest inny. Wystarczy spojrzeć po Sasuke, Kakashim,
Mandrze i Iratchim i widać że każdy ma innego.


Tyle to nawet ja zauważyłem ;P
Wszystkie są podobne do gwiazdki (shurikena), ale te mają inny kształt (chyba).

Yondaime Gaiden:
http://kunoichi-san.deviantart.com/art/yondaime-gaiden-1-messanger-63147963

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... No i mamy nowy chapter. Nie wnosi on wiele nowych faktów, ani informacji, ale muszę przyznać, że to chyba pierwszy chapter od bardzo dawna, który ruszył mnie jakoś emocjonalnie. Troszkę flashbacków co prawda, ale przepełnione bólem twarze, wyrzuty Naruto i to co o swoim podopiecznym opowiadał Jiraya Iruce jest ... no ... lekko wzruszające? (kurczaczek, robie sie chyba mięciochem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż Naruto zawsze był taki więc gdyby grzecznie słuchał to byłoby troche dziwne. I to jasne teraz Tsunade flashbacki będą związane z wspólnym dzieciństwem (czytajcie: znowu nic nowego). No dobra może pare faktów związanych z dzieciństwem 3 saninów, a za dwa tygodnie (lub trzy) będzie coś o tej tajnej widadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 12:31, Wintesun napisał:

ciekawe czemu żaby?

U Naruto przez Jira. U Jira przez legendę o "Wielkim ninja Jirayi". Taka japońska opowiastka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie od nowa zacząłem Naruto oglądać i wiecie do jakiego wniosku doszedłem ?? Z Team 7 jedyną osobą która się ANI TROCHĘ nie zmieniła przez ten cały czas jest Sasuke. Zarówno Naruto jak i Sakura się zmienili, wydorośleli, spoważniali (w sumie to Sakura zmieniła się nawet bardziej niż Naruto) A Saskacz ?? Nadal ten sam zimny, oślizgły, emo-boy chcący "kogoś" eksterminować NUDA PANIE NUDA!!! Zero rozwoju postaci normalnie, tylko cele eksterminacji się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 03:34, Hubi Koshi napisał:

Tak sobie od nowa zacząłem Naruto oglądać i wiecie do jakiego wniosku doszedłem ??


<wstaje od kompa, idzie do prywatnej krypty w podziemiach domu, szczelnie zamyka drzwi i zakłada Power Armor> Jestem gotowy!

Dnia 26.06.2008 o 03:34, Hubi Koshi napisał:

Z
Team 7 jedyną osobą która się ANI TROCHĘ nie zmieniła przez ten cały czas jest Sasuke.
Zarówno Naruto jak i Sakura się zmienili, wydorośleli, spoważniali (


Uuu, Sakura na pewno, ale nie Naruto - zboczone jutsu w nowej odsłonie w JEGO wykonaniu to nie oznaka dorosłości. Inaczej nawet Konohamaru byłby dorosły, a taki Saskacz nieobeznanym młodzikiem.

Dnia 26.06.2008 o 03:34, Hubi Koshi napisał:

w sumie to Sakura
zmieniła się nawet bardziej niż Naruto)


Tak, Naruto po ciosie Sakury musi przygotować paszport, a przedtem tylko dowód regularnego płacenia składki zdrowotnej.

Dnia 26.06.2008 o 03:34, Hubi Koshi napisał:

A Saskacz ?? Nadal ten sam zimny, oślizgły, emo-boy
chcący "kogoś" eksterminować


Mi to jakoś nie przeszkadza o ile niedługo nie zmieni tego paskudnego jednak zwyczaju. Bo co będzie po zniszczeniu Konohy? Świat, Wszechobecny Układ czy może Jetix? Najpewniej dosyć szybko się opamięta, a pomoże mu w tym prezent Itachiego dla Naruto. Mimo wszystko wierzę, że ta manga skończy się (dosyć) pozytywnie.

Dnia 26.06.2008 o 03:34, Hubi Koshi napisał:

NUDA PANIE NUDA!!! Zero rozwoju postaci normalnie, tylko
cele eksterminacji się zmieniają.


Wcześniej napisałeś o Sakurze i Naruto narzekających na Saskacza i jego przyłączanie się do Villanów, więc nie muszę się rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:11, Flash606 napisał:

<wstaje od kompa, idzie do prywatnej krypty w podziemiach domu, szczelnie zamyka drzwi
i zakłada Power Armor> Jestem gotowy!

<wyciąga z kieszeni Franka Hoorigana (tego Falloutowego, jakieś 3-4 metry wzrostu, cyborg z wielką spluwą ^^) Na pewno gotowy ??

Dnia 26.06.2008 o 21:11, Flash606 napisał:

Uuu, Sakura na pewno, ale nie Naruto - zboczone jutsu w nowej odsłonie w JEGO wykonaniu
to nie oznaka dorosłości. Inaczej nawet Konohamaru byłby dorosły, a taki Saskacz nieobeznanym
młodzikiem.

Oj tam, Naruto nie byłby Naruto przez sexy no jutsu, chodzi mi raczej o ogólne zachowanie, już nie jest takim... Desperado który się rzuca wyjąc i machając pięściami, teraz używa trochę taktyki, uspokoił się, nadal jest energiczny, ale już nie jest taką Bombą jak kiedyś, nadal ma większość swoich cech, ale przytłumionych i przyprawionych doświadczeniem i wiarą w swoje umiejętności, teraz już nie atakuje z czystej bezmyślności, zawsze ma w zanadrzu jakiegoś Asa.

Dnia 26.06.2008 o 21:11, Flash606 napisał:

Tak, Naruto po ciosie Sakury musi przygotować paszport, a przedtem tylko dowód regularnego
płacenia składki zdrowotnej.

Nie o to mi chodziło XD Chociaż w sumie o to też. Ogólnie Sakura przestała być taka lovey-dovey, stała się doroślejsza, bardziej odpowiedzialna, silniejsza (i to nie tylko w sensie fizycznym, chociaż walka z Sasorim RZĄDZI)

Dnia 26.06.2008 o 21:11, Flash606 napisał:

Mimo wszystko
wierzę, że ta manga skończy się (dosyć) pozytywnie.

Mhm... zginęli Sarutobi, Asuma, Jiraya, niedługo pewnie zginie Tsunade jeśli wierzyć interpretacji wywiadu z Kishimoto-sensei, Itachi okazał się być jedną z najmilszych i najbardziej pokojowo nastawionych postaci... no sam nie wiem czy się tak bardzo dobrze skończy. Swoją drogą jeśli chcesz znać moje zdanie to ten obrazek wspaniale ukazuje jak Naruto Mogło by się skończyć ^^
http://rozefire.deviantart.com/art/Because-We-re-Friends-39744028
I jeszcze małe coś na rozluźnienie
http://noverin-ghost.deviantart.com/art/Naruto-FETCH-63798271

Dnia 26.06.2008 o 21:11, Flash606 napisał:

Wcześniej napisałeś o Sakurze i Naruto narzekających na Saskacza i jego przyłączanie
się do Villanów, więc nie muszę się rozpisywać.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Sasuke po jakimś czasie stanął przeciwko Madarze, a tak swoją drogą ciekawe którego Bijuu dostanie Hawk i jak go użyją, zapieczętuję go w kimś ?? Hyhy Saskacz i Naruto przeciwko sobie, a tu się okazuje że obaj są Jinchuuriki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie O_o

Coś mi w mojej kolekcji nie pasuje. Chaptery zaczynają się od numeru 239 i tym, skąd Kakashi ma sharingana? No naprawdę sam już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować