Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 19:19, Piciambeer napisał:

A ja mam pytanie O_o

Coś mi w mojej kolekcji nie pasuje. Chaptery zaczynają się od numeru 239 i tym, skąd
Kakashi ma sharingana? No naprawdę sam już nie wiem...

Chaptery od 239 do 244 to Kakashi gaiden ...a chaptery zaczynają się (jak każe logika, chociaż niektórzy np. Lucas się jej nie słuchają) zaczynają się od chaptera 001 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:19, Piciambeer napisał:

A ja mam pytanie O_o

Coś mi w mojej kolekcji nie pasuje. Chaptery zaczynają się od numeru 239 i tym, skąd
Kakashi ma sharingana? No naprawdę sam już nie wiem...


A nie pomyślałeś o tym że wszystko zaczyna się od 01? Manga naruto także... LOL

W twojej kolekcji brakuje 248 chapterów w takim razie... Nie zorientowałeś się w "delikatnych" brakach fabularnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się użerać ze sobą ściągnijcie nowy chapter :P

W sumie nic wielkiego, na szczęście nie jesteśmy zabici nadmierną ilością flashbacków, a i Naruto przestaje być emo-bo-straciłem-mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 20:26, Shini napisał:

Zamiast się użerać ze sobą ściągnijcie nowy chapter :P

W sumie nic wielkiego, na szczęście nie jesteśmy zabici nadmierną ilością flashbacków,
a i Naruto przestaje być emo-bo-straciłem-mistrza.

A był kiedyś? W życiu nie nazwałbym kogoś kto stracił najbliższą osobę, w sumie jedyną rodzinę - emo. Ludzie przestańcie nadużywać tego słowa. W dzisiejszych czasach totalnie się zdewaluowało i każdego można wpisać w te ramy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 21:28, Sand Wraith napisał:

> Zamiast się użerać ze sobą ściągnijcie nowy chapter :P
>
> W sumie nic wielkiego, na szczęście nie jesteśmy zabici nadmierną ilością flashbacków,

> a i Naruto przestaje być emo-bo-straciłem-mistrza.
A był kiedyś? W życiu nie nazwałbym kogoś kto stracił najbliższą osobę, w sumie jedyną
rodzinę - emo. Ludzie przestańcie nadużywać tego słowa. W dzisiejszych czasach totalnie
się zdewaluowało i każdego można wpisać w te ramy ...

A czy Sasuke kiedyś był? Skoro w stosunku do niego można tego słowa używać, to czemu nie do Naruto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

<wyciąga z kieszeni Franka Hoorigana (tego Falloutowego, jakieś 3-4 metry wzrostu,
cyborg z wielką spluwą ^^) Na pewno gotowy ??


<Nagle z szafy wyskakuje Hello Kitty i rzuca się na Franka, aby go dokładnie wyściskać i okazać swoją miłość do wszystkiego na świecie. Po kilku minutach słychać tylko rozpaczliwy krzyk> Tak, jestem gotowy.

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

Oj tam, Naruto nie byłby Naruto przez sexy no jutsu, chodzi mi raczej o ogólne zachowanie,
już nie jest takim... Desperado który się rzuca wyjąc i machając pięściami, teraz używa
trochę taktyki, uspokoił się, nadal jest energiczny,


Można powiedzieć, że jego dziecinne cechy zaczynają zanikać (vide najnowszy chapter), ale taktyki to już potrafił używać znacznie wcześniej, chociaż rzadziej niż teraz, po tych prawie trzech latach. Ot, chociażby taka walka z Gaarą i użycie wielu klonów do wybuchowej niespodzianki.

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

ale już nie jest taką Bombą jak
kiedyś, nadal ma większość swoich cech, ale przytłumionych i przyprawionych doświadczeniem
i wiarą w swoje umiejętności, teraz już nie atakuje z czystej bezmyślności, zawsze ma
w zanadrzu jakiegoś Asa.


Dokładnie. No i tego asa ma niekoniecznie musi mieć w rękawie, o czym boleśnie przekonał się Kiba ;].

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

Nie o to mi chodziło XD Chociaż w sumie o to też. Ogólnie Sakura przestała być taka lovey-dovey,


I tego w niej najbardziej nie lubiłem - taka przesłodzona dziewczynka, która marzy o wspaniałej miłości i za cel wybrała kogoś najbardziej niedostępnego. Przynajmniej miała też druga stronę ^^.

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

stała się doroślejsza, bardziej odpowiedzialna, silniejsza (i to nie tylko w sensie fizycznym,
chociaż walka z Sasorim RZĄDZI)


Normalne u dziewczyn.

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

Mhm... zginęli Sarutobi, Asuma, Jiraya, niedługo pewnie zginie Tsunade jeśli wierzyć
interpretacji wywiadu z Kishimoto-sensei, Itachi okazał się być jedną z najmilszych i
najbardziej pokojowo nastawionych postaci... no sam nie wiem czy się tak bardzo dobrze
skończy.


Tjaa, Konoha całkowicie zniszczona tak jak inne wioski, świat to jedne wielkie zgliszcza, ale najważniejsze, że Saskacz i Naruto pogodzili się - nieważne, iż są ostatnimi ludźmi na świecie. Taki happy end.
A na poważnie: najbardziej podoba mi się wersja, według której wszystkie zmierza do tragicznego końca i Sasuke i Naruto giną, chociaż tuż przed śmiercią (w walce przeciwko Madarze) godzą się. Koniec Chaptera pokazuje, jak ci dwaj budzą się z krzykiem w nocy z tego koszmaru. Po chwili do pokoju Sasuke wbiega Itachi (klan Uchiha jednak zdecydował się na rebelię, ale Yonadaime niemal doszczętnie do zniszczył i z rodu zostali tylko ci dwaj), a do Naruto jego ojciec. Okazuje się, że to wszystko było tylko snem, ale dokładnie go pamiętają, co ma wpływ na ich dalsze życie. Idealny sposób na ewentualną kontynuację. Do tego całkiem mocne zakończenie.

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą jeśli chcesz znać moje zdanie to ten obrazek wspaniale ukazuje jak
Naruto Mogło by się skończyć ^^
http://rozefire.deviantart.com/art/Because-We-re-Friends-39744028


Człowiek i bestia żyją w przyjaźni, bo żadne z nich nie może drugiego pokonać.

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:


Czy jakby Kyuubi machał wszystkimi dziewięcioma ogonami to wyrażałoby to jego ogromne szczęście (i przy okazji zniszczenie połowy kraju)? ;)

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

Wcale bym się nie zdziwił gdyby Sasuke po jakimś czasie stanął przeciwko Madarze, a tak
swoją drogą ciekawe którego Bijuu dostanie Hawk i jak go użyją, zapieczętuję go w kimś
?? Hyhy Saskacz i Naruto przeciwko sobie, a tu się okazuje że obaj są Jinchuuriki ^^


A Naruto miałby Sharingana. Żaden by tego nie wytrzymał ^^.

=========> Shini

Dnia 26.06.2008 o 21:29, Hubi Koshi napisał:

W sumie nic wielkiego, na szczęście nie jesteśmy zabici nadmierną ilością flashbacków, a i Naruto przestaje być > emo-bo-straciłem-mistrza.


Nic wielkiego?! Shini, martwię się o ciebie. Przecież w końcu dowiedzieliśmy się jak rozmiar biustu ma Tsunade (106 centymetrów, a myślałem, że jeszcze więcej) i że Jiraya o tym wiedział .To bardzo ważna wiadomość.

PS. Naruto-sensei? Już widzę jego drużynę ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:50, Flash606 napisał:

Nic wielkiego?! Shini, martwię się o ciebie. Przecież w końcu dowiedzieliśmy się jak
rozmiar biustu ma Tsunade (106 centymetrów, a myślałem, że jeszcze więcej) i że Jiraya
o tym wiedział .To bardzo ważna wiadomość.

Fakt, nie wiem jak mogło mi to wypaść z głowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jakiś link do obejrzenia naruto. Tylko bez kreskówki, animetv, oraz narutowbijam. Tam nie wszystkie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.06.2008 o 22:25, Shini napisał:

A czy Sasuke kiedyś był? Skoro w stosunku do niego można tego słowa używać, to czemu
nie do Naruto?

Tak, tylko że Sasuke nie umie sobie z tym poradzić od ładnych kilku lat. A Naruto boryka się z tym ... 1 dzień? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:19, Sand Wraith napisał:

>
> A czy Sasuke kiedyś był? Skoro w stosunku do niego można tego słowa używać, to czemu

> nie do Naruto?
Tak, tylko że Sasuke nie umie sobie z tym poradzić od ładnych kilku lat. A Naruto boryka
się z tym ... 1 dzień? ...

Problem ten sam, a Sasuke przecież nie słucha odpowiedniej dla emo muzyki, nie tnie się, więc nazywanie i jego emo bojem jest chybione :P I właśnie dlatego spokojnie można się nabijać z jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 23:12, Qetza napisał:

Napiszcie jakiś link do obejrzenia naruto. Tylko bez kreskówki, animetv, oraz narutowbijam.
Tam nie wszystkie działają.


jesli chodzi o 1 serie (1 -220) zadna strona nie ma pelnej biblioteki (wbijam pracuje nad zdobyciem calej) a 2 seria ma calom tylko jedna strona (z przuczyn prawnych nie moge podac)

PS sorry za blendy ale nie mam jeszcze do konca zgranej klawiatury (przeinstalowalem windowsa) i nie ma polskich ogonków jest tylko ó :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 00:16, Juzek303 napisał:

> Napiszcie jakiś link do obejrzenia naruto. Tylko bez kreskówki, animetv, oraz narutowbijam.

> Tam nie wszystkie działają.

jesli chodzi o 1 serie (1 -220) zadna strona nie ma pelnej biblioteki (wbijam pracuje
nad zdobyciem calej) a 2 seria ma calom tylko jedna strona (z przuczyn prawnych nie moge
podac)

PS sorry za blendy ale nie mam jeszcze do konca zgranej klawiatury (przeinstalowalem
windowsa) i nie ma polskich ogonków jest tylko ó :/

Trudno. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 00:16, Juzek303 napisał:

jesli chodzi o 1 serie (1 -220) zadna strona nie ma pelnej biblioteki (wbijam pracuje
nad zdobyciem calej) a 2 seria ma calom tylko jedna strona (z przuczyn prawnych nie moge
podac)


O jakie przyczyny prawne chodzi. Obie serie są chronione prawem autorskim. Więc nie można podawać linków gdzie można te odcinki są pokazywane. W Polsce prawa do tego anime ma Jetix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 09:51, Piotrbov napisał:


O jakie przyczyny prawne chodzi. Obie serie są chronione prawem autorskim. Więc nie można
podawać linków gdzie można te odcinki są pokazywane. W Polsce prawa do tego anime ma
Jetix.


Ale czy to prawo obejmuje także wersje japońską (nieocenzurowaną)? Na youtube.com są odcinki naruto japońskie, i jakoś nikt temu nie protestuje (mimo że w USA prawa do Naruto ma Cartoon Network).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak no naruto to chyba każdy zna mimo że oglądałem chyba cały sezon na kreskówka.pl to nie przypadło mi do gustu,co prawda ciekawa kreskówka ale ja tam wole stare dobre anime typu Dragon Ball ;D wkońcu na tym opierało się moje dzieciństwo no ale dla fanów Naruto szacunek bo kreskówka nie jest zła ;D
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 10:38, rob300i napisał:

Ale czy to prawo obejmuje także wersje japońską (nieocenzurowaną)? Na youtube.com są
odcinki naruto japońskie, i jakoś nikt temu nie protestuje (mimo że w USA prawa do Naruto
ma Cartoon Network).


Masz tutaj linka, którego Akashi przypiął w temacie Manga i Anime: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=5725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 10:38, rob300i napisał:

Ale czy to prawo obejmuje także wersje japońską (nieocenzurowaną)? Na youtube.com są
odcinki naruto japońskie, i jakoś nikt temu nie protestuje (mimo że w USA prawa do Naruto
ma Cartoon Network).


O mylisz sie. Gdzieś z rok temu była wielka akcja kasowania odcinków na YT. Wszyscy w komentarzach pisali prośby do YT żeby nie kasowali, wszystko na zlecenie TV Tokyo. Tak samo AMV zaczynają kasować:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2008 o 11:37, marcinshinoda napisał:

O mylisz sie. Gdzieś z rok temu była wielka akcja kasowania odcinków na YT. Wszyscy w
komentarzach pisali prośby do YT żeby nie kasowali, wszystko na zlecenie TV Tokyo. Tak
samo AMV zaczynają kasować:/


ooo, nie wiedziałem. Dobrze że naruto.wbijam nie z tego powodu żadnych problemów, bo bylibysmy skazani na dubbing i cenzure...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować