Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Nie czytam o czym teraz rozmawiacie, bo co chwila widzę wyraz SPOILER, więc sobie daruję, gdyż dopiero zaczynam mangę oglądać=)

Ale w Anime jestem na bieżąco, i postanowiłem się podzielić kilkoma smaczkami jakie wyłapałem :P

Pierwszy wydaje mi się być ciekawym, drugi... Spokojnie, to tylko mój chory umysł xD

20080727215707

20080727215729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 21:58, Piciambeer napisał:


Pierwszy wydaje mi się być ciekawym, drugi... Spokojnie, to tylko mój chory umysł xD


Wszystkie ampułki mają podobne, ergonomiczne kształty. Ułatwia to dostanie się odtrutki do krwi, w razie podatności na truciznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. To zapewne,wiem kto to choc mangi nie czytam ;) M...
2.Bezpieczenstwo przedewszystkim :P

No wlasnie apropo mangi,przeczytalem calego Bleach i chcialbym sie wziasc za czytanie Mangi Naruto czy ktos by moglby podac stronke oraz dokladny chapter gdzie Naruciak w Anime jest.Kumalski? :P Wiecie chyba o co kaman ;) Tam gdzie Anime sie konczy to ten chapter chce mangi Naruciaka :P KUMALSKI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:37, Infes napisał:

1. To zapewne,wiem kto to choc mangi nie czytam ;) M...


Imię tej postaci nie ma "M" w nazwie ;p

Dnia 28.07.2008 o 14:37, Infes napisał:


No wlasnie apropo mangi,przeczytalem calego Bleach i chcialbym sie wziasc za czytanie
Mangi Naruto czy ktos by moglby podac stronke oraz dokladny chapter gdzie Naruciak w
Anime jest.Kumalski? :P Wiecie chyba o co kaman ;) Tam gdzie Anime sie konczy to ten
chapter chce mangi Naruciaka :P KUMALSKI :P


To będą okolice chapteru 310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:50, kowboj3 napisał:

Imię tej postaci nie ma "M" w nazwie ;p


A to ciekawe to na jaka literke moj drogi?

Dnia 28.07.2008 o 14:50, kowboj3 napisał:

To będą okolice chapteru 310.


Thank you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 14:56, Infes napisał:


A to ciekawe to na jaka literke moj drogi?


Pierwsza literka imienia to I..., a nazwiska U... ;p

Dnia 28.07.2008 o 14:56, Infes napisał:

> To będą okolice chapteru 310.

Thank you


No problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 22:38, Gol Galad napisał:

Pierwszy...No, się dowiesz co to, zobaczysz... ;P

Obiło mi się o uszy:
A) Wieczny Magekyou Sharingan (ale o ile dobrze kojarzę to tego miał mieć Sasuke... [ http://pl.youtube.com/watch?v=VXMFQkKT3YY&feature=related])
B) Ranningan... (Szczegółów co do tego nie znam ^^'')

A Madara to raczej nie jest, bo z tego co czytałem to Madarą jest Tobi, a on w tamtym momencie (wysysanie Ichibi''ego] nie należał do Akatsuki.

Zapewne 90% informacji z tego posta to głupota xD Ale ja żem dopiero na 4-tym chapterze... Daleeeeka droga przede mną!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:14, Piciambeer napisał:

Obiło mi się o uszy:


Bolało? :D

Dnia 28.07.2008 o 16:14, Piciambeer napisał:

A) Wieczny Magekyou Sharingan (ale o ile dobrze kojarzę to tego miał mieć Sasuke... [ http://pl.youtube.com/watch?v=VXMFQkKT3YY&feature=related])


Brutalny ten MS, ale to nie to. Magekyou Sharingan wygląda inaczej niż zwykły i jego wzór jest indywidualny dla każdego posiadacza. A w posiadania EMS jest tylko Madara.

Dnia 28.07.2008 o 16:14, Piciambeer napisał:

B) Ranningan... (Szczegółów co do tego nie znam ^^'')


A dokładnie Rinnengan. Tę technikę oczną posiadał Mędrzec Sześciu (albo pięciu, już naprawdę nie pamiętam, panie komisarzu) Ścieżek, który stworzył techniki ninjutsu, a więc cały świat ninja. No i jest jeszcze jedna osoba...

Dnia 28.07.2008 o 16:14, Piciambeer napisał:

A Madara to raczej nie jest, bo z tego co czytałem to Madarą jest Tobi, a on w tamtym
momencie (wysysanie Ichibi''ego] nie należał do Akatsuki.


Ano.

Dnia 28.07.2008 o 16:14, Piciambeer napisał:

Zapewne 90% informacji z tego posta to głupota xD Ale ja żem dopiero na 4-tym chapterze...
Daleeeeka droga przede mną!;P


Ja nadrobiłem zaległości w jakiś miesiąc, więc może zdążysz przed końcem wakacji ;P. No i zauważ jak w ciągu tych wszystkich lat zmieniła się kreska Kishimoto ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:27, Flash606 napisał:

Brutalny ten MS, ale to nie to.

To taki żart ;D

Dnia 28.07.2008 o 16:27, Flash606 napisał:

Magekyou Sharingan wygląda inaczej niż zwykły i jego
wzór jest indywidualny dla każdego posiadacza.

Tyle wiem, ale nie jest on uniwersalny? Tak jak zwykły Sharingan? [wpisz na YT "Sharingan Transformation" - to nie jest tak?]

Dnia 28.07.2008 o 16:27, Flash606 napisał:

A dokładnie Rinnengan.

Możliwe xD Ja tylko słyszałem tą nazwę, do tego dobry kawał czasu temu... Wiec pisowni nie kojarzę ;)

Dnia 28.07.2008 o 16:27, Flash606 napisał:

No i jest jeszcze jedna osoba...

Ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiii! :)

Dnia 28.07.2008 o 16:27, Flash606 napisał:

Ja nadrobiłem zaległości w jakiś miesiąc, więc może zdążysz przed końcem wakacji ;P.

Ojjjj mi to ciężko idzie... 3 chaptery w tydzień... Brak chęci i czasu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bach nie zdozylem edytowac...

No wlasnie ktos mi wytlumaczy co to jest? [ obrazek ]

I moze mi ktos podac www gdzie sa Chaptery Naruto PL ? " To będą okolice chapteru 310. " (Zamierzam zaczac czytac ;) )

20080728175255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 17:53, Infes napisał:

No wlasnie ktos mi wytlumaczy co to jest? [ obrazek ]

Nowe Mangekyou oczko Saskacza, które zyskał w najnowszych czapterach

Dnia 28.07.2008 o 17:53, Infes napisał:

I moze mi ktos podac www gdzie sa Chaptery Naruto PL ? " To będą okolice chapteru 310.
" (Zamierzam zaczac czytac ;) )

Masz zaprawdę skłonności samobójcze, na forum nie wolno takich linków podawać bo to praktycznie równoznaczne z piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze jak link do Bleach''a dostalem to nikt nie plakal :/ Bleach za Free jest ?

I takie pytanie nie offtopowe ;)

Czym jest Rinnengan ?

[SPOLIER,chyba:P]
//Pain - Lider Akatsuki. Jest jedną z najbardziej niebezpiecznych osób, które do tej pory spotkaliśmy. Wraz ze swoimi kompanami z drużyny uczestniczył w młodości w wielkiej wojnie wiosek. Wtedy też poznał Jiraiyę i stał się jego uczniem. Posiada Rinnengan.
[END SPOLIER,chyba:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:01, Infes napisał:

Dziwne ze jak link do Bleach''a dostalem to nikt nie plakal :/ Bleach za Free jest ?

Bleach nie jest wydawany w Polsce. Zresztą, tu masz post powieszony w temacie o Mandze i Anime przez Akashiego.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=5725

Dnia 28.07.2008 o 18:01, Infes napisał:

Czym jest Rinnengan ?

Na razie wiemy tylko tyle że to takie "oczko" które posiada Pain oraz posiadał kiedyś Mistrz 6 Ścieżek, który podobno stworzył ninjutsu jako takie, żadnych szczegółów na jego temat jednak nie posiadamy,[SPOILER] może się czegoś dowiemy po sekcji jednego z Peinów [KONIEC SPOILERA]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:06, Hubi Koshi napisał:

Bleach nie jest wydawany w Polsce. Zresztą, tu masz post powieszony w temacie o Mandze
i Anime przez Akashiego.


No tak racja,a Naruciak jest,racja Kumalski ;) Wracajac do Naruciaka,to co teraz dzieje sie w anime jest filerami znajac zycie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:08, Infes napisał:

No tak racja,a Naruciak jest,racja Kumalski ;) Wracajac do Naruciaka,to co teraz dzieje
sie w anime jest filerami znajac zycie? :/

Odnosiłem się raczej do JP Fantastica, a nie tego pożal się Boże śmiecia nadawanego na Jetix.
Heh widzę że ci się słówka pomyliły ^^ Owszem to 100% fillery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:06, Hubi Koshi napisał:

Na razie wiemy tylko tyle że to takie "oczko" które posiada Pain oraz posiadał kiedyś
Mistrz 6 Ścieżek, który podobno stworzył ninjutsu jako takie, żadnych szczegółów na jego
temat jednak nie posiadamy,[SPOILER] może się czegoś dowiemy po sekcji jednego z Peinów
[KONIEC SPOILERA]

Wiemy też że jego posiadacz widzi to samo co jego inne ciała posiadające Rinnengana chociaż mogła to być indywidualna zdolność Paina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 18:08, Infes napisał:

> Bleach nie jest wydawany w Polsce. Zresztą, tu masz post powieszony w temacie o
Mandze
> i Anime przez Akashiego.

No tak racja,a Naruciak jest,racja Kumalski ;) Wracajac do Naruciaka,to co teraz dzieje
sie w anime jest filerami znajac zycie? :/


Jeśli chodzi Ci o Shippuudena to tak - są to fillery ;)
Za to całkiem ciekawe i miło się je ogląda :)
także warto do nich zasiąść ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować