Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Mój kolega kupił niedawno deseczkę firmy kryptonics ,jest po prostu wypasiona! Dał mi się nią
przejechać ,wystarczyło raz się odepchnąć a deska jechała przez jakiś czas ,jak na łożyska abec5
wymiata! W mojej desce ze sportowego są łożyska abec7 a chodzą o wile gorzej niż te kryptonics''a .
Naprawdę mogę polecić tą firmę ,sam się zastanawiam czy też nie kupić dej deseczki na wiosnę :D
Zastanawiam się jeszcze nad amokiem ale jest trochę droższa a narazie cienko u mnie z kasą ,chyba że
pod choinkę sobie zażyczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę jeździłem na deskorolce ale jakoś niezbyt przypadła mi do gustu. Już chyba wolę jeździć na łyżwach i rolkach (łatwiej jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:07, AdiN2 napisał:

Mój kolega kupił niedawno deseczkę firmy kryptonics ,jest po prostu wypasiona! Dał mi się nią

przejechać ,wystarczyło raz się odepchnąć a deska jechała przez jakiś czas ,jak na łożyska
abec5
wymiata! W mojej desce ze sportowego są łożyska abec7 a chodzą o wile gorzej niż te kryptonics''a
.
Naprawdę mogę polecić tą firmę ,sam się zastanawiam czy też nie kupić dej deseczki na wiosnę
:D
Zastanawiam się jeszcze nad amokiem ale jest trochę droższa a narazie cienko u mnie z kasą
,chyba że
pod choinkę sobie zażyczę :D

A to ciekawe też zastanawiam się nad kupnem nowej deski mógłbyś powiedzieć za jaką cenę kumpel kupił sprzęt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:27, Ubq napisał:

A to ciekawe też zastanawiam się nad kupnem nowej deski mógłbyś powiedzieć za jaką cenę kumpel
kupił sprzęt ??


149zł i dostał także gwarancje na rok :]Zapomniałem napisać o jednej wadzie Kryptonicsa...jest 9warstwowa czyli jest troszeczkę cięższa ale za to bardziej wytrzymała od 7warstwowych :]Ja wolę aby deseczka była jak najlżejsza .
Jeśli dysponujesz kasą powyżej 200zł to polecam deski od Amoka ,z tego co wiem bardzo dobra i popularna firma :]
Jeszcze jedno... z tego co zauważyłem ceny deseczek w skateshopach podczas zimy spadają :] Owa deseczka którą kupił kolega w wakacje kosztowała 180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:36, AdiN2 napisał:

> A to ciekawe też zastanawiam się nad kupnem nowej deski mógłbyś powiedzieć za jaką cenę
kumpel
> kupił sprzęt ??

149zł i dostał także gwarancje na rok :]Zapomniałem napisać o jednej wadzie Kryptonicsa...jest
9warstwowa czyli jest troszeczkę cięższa ale za to bardziej wytrzymała od 7warstwowych :]Ja
wolę aby deseczka była jak najlżejsza .
Jeśli dysponujesz kasą powyżej 200zł to polecam deski od Amoka ,z tego co wiem bardzo dobra
i popularna firma :]
Jeszcze jedno... z tego co zauważyłem ceny deseczek w skateshopach podczas zimy spadają :]
Owa deseczka którą kupił kolega w wakacje kosztowała 180zł.

Ja zastanawiam się nad samym deckiem bo trucki i kółka mam spoko ale deck jest już zjechany totalnie :) I zastanawiam się nad amokiem, powellem, blackoutem, speed demons i good wood .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:51, Ubq napisał:

> Owa deseczka którą kupił kolega w wakacje kosztowała 180zł.
Ja zastanawiam się nad samym deckiem bo trucki i kółka mam spoko ale deck jest już zjechany
totalnie :) I zastanawiam się nad amokiem, powellem i blackoutem.


Między tymi firmami nie ma praktycznie żadnych różnic ,a jeśli się czymś różnią to obrazkiem na decku i ceną ,najtańsze są bodajże Blackouty . Jeśli miałbym wybierać deck z tych trzech firm wybrałbym amoka bo mają świetne obrazki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:55, sprite39 napisał:

JA kupiłem deke w Delta Sport za ok. 100-120 zł, koła kauczukowe, wydanych pieniędzy nie żałuję
choć nie znam sie zbyt na trickach


Heh...sklep sportowy, mogłeś dołożyć te 20zł i miałbyś firmową deseczkę a nie jakiś shit zapewne z klonu chińskiego >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:04, sprite39 napisał:

W zasadzie to nie zwracam zbytniej uwagi na firmę, ta deka jest dobra i będzie mi dobrze służyć
~`~:)

A wiesz dokładnie jakie parametry ma ta twoja deska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 20:55, AdiN2 napisał:

> > Owa deseczka którą kupił kolega w wakacje kosztowała 180zł.
> Ja zastanawiam się nad samym deckiem bo trucki i kółka mam spoko ale deck jest już zjechany

> totalnie :) I zastanawiam się nad amokiem, powellem i blackoutem.

Między tymi firmami nie ma praktycznie żadnych różnic ,a jeśli się czymś różnią to obrazkiem
na decku i ceną ,najtańsze są bodajże Blackouty . Jeśli miałbym wybierać deck z tych trzech
firm wybrałbym amoka bo mają świetne obrazki :D

I tak obrazki mają tą wadę że strasznie szybko się zdzierają :) ale faktycznie amoki spośród tych firm mają chyba najładniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:21, Sebo7 napisał:

Jak można kupować deche bo obrazku na blacie ;) ?.


kupuję tą deskę która ma najładniejszy obrazek ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:33, Sebo7 napisał:

Nie :). Tak czy siak grafika i tak się zedrze, więc co tam jaka jest.


Ale jeśli deseczki mają takie same parametry to można się pokusić i wybrać tą z najładniejszym obrazkiem i fazować się przez jakiś czas jaki to ja mam wypas graf na desce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam w wkacje jedziłem na desce. [takiej ze 60 zł . ogolnie shit] po miesiacu jako taki ollie zaczął mi wychodzic, na poczatku uczyłem sie w miejscu a potem podczas jazdy czy to dobrze???
Ogolnie pochodze z małego miasteczka gdzie ten sport nie jest popolaruny. wiec nie ujawniam sie na chodnikach bo tak szczerze to nie mam z czym.. ostatnio zastanawiałem sie nad złozeniem sobie deski z allegro co o tym myslicie ??
[ jezdziłem u babci na wsi po garazu i po ulicy]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:28, acimek00 napisał:

witam w wkacje jedziłem na desce. [takiej ze 60 zł . ogolnie shit] po miesiacu jako taki ollie
zaczął mi wychodzic, na poczatku uczyłem sie w miejscu a potem podczas jazdy czy to dobrze???

Również witam, ogólnie to uczyć ollie powinno się od razu w jeździe bo w miejscu jest nie przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować