Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 18:33, acimek00 napisał:

A moglibyście polecić jakiś sprzęt??


Na początek możesz kupić ten: http://allegro.pl/item533889485_kompletna_deskorolka_kryptonics_gratis_wysylka24h.html
albo jeśli masz więcej kasy to ten: http://pl.skate-europe.com/details/57887-deskorolka_kompletna_speed_demons.html

obie cieszą się dobrą oceną dla początkującego (oczywiście speed demons jest lepszy na nim można zarówno dla początkującego jak też całkiem zaawansowanego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm... powiem tak, czy to deska dla poczatkujacego, czy dla zaawanowanego tego nie kupuje sie w zestawie... to tak jak z kompami, owszem, czasem znajda sie niezle okazje za niezla cene, ale w wiekszosci sa to badziewia (w przypadku kompow) a kumpel moj ktory jest bardziej zaawansowany takiego speed demona wymeczyl by w ciagu gora miesiaca... :P (tymbardziej ze on jezdzi duzo! i ogolnie specjalizuje sie we flipach, rzadziej grindy.. ) chcesz cos dobrego na poczatek ? popytaj ziomkow w skateparkach, czesto oni maja sprzet tylko troszke uzywany a kwoty sa o wiele mniejsze niz w przypadku kupna w jakimkolwiek skateshopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrozum, początkujący nie potrzebuje lepszej deski niż ta z marketu gdyż nie wiadomo czy dalej będzie jeździł.
I to nie trzeba być zaawansowanym/niezaawansowanym, bo można łamać deski jak mój kumpel (ja jeżdże na jednej a on już na 3 w tym samym czasie) albo jeździć długo na jednej, bo jest dobra. Aha żeby potwierdzić dobitność moich słów - robię np 3.6 flipa którego on nie robi, albo nollie, coraz wyższe :] Ale to tyle żeby się nie chwalić za bardzo. A oboje jeździmy na jartach, ja na swoim jednym a on już na trzecim z kamuflage* (nie przepadam za tym skejtszopem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak kupisz częściami to zawsze po pierwsze ci wyjdzie o wiele drożej, po drugie częściami zwykle są sprzedawane już lepsze deski. Poza tym nie doceniasz speed demonsa, on potrafi wytrzymać zarówno jakiegoś mocnego flipa jak i skok z kilku (widziałem raz z 8) schodków. w dodatku nie jest drogi, za tyle kupisz blat zero cze elementa (co się wogóle nie opłaca). ja osobiście kupuję teraz Alai (chyba już mówiłem :)) ale muszę w końcu spróbować tego jarta skoro tak go dzekson wychwala ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie poskładał sam zestaw minimum :D. Ej a propos polecam wam na www.miniramp.pl jest wyprzedaż dwóch modeli kółek. Looknijcie. Już sobie kupiłem i od dwóch dni na nich śmigam. Miód malina :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:25, xczar0 napisał:

Ja bym sobie poskładał sam zestaw minimum :D. Ej a propos polecam wam na www.miniramp.pl
jest wyprzedaż dwóch modeli kółek. Looknijcie. Już sobie kupiłem i od dwóch dni na nich
śmigam. Miód malina :D.


Dasz dokładnego linka? Bo nie wiem dokładnie jakich modeli i nie wiem do ilu (na cenach to ja się nie znam dopóki nie zobaczę na ogół) :) a byłbym bardzo zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 19:50, bobbi legitka napisał:

Dasz dokładnego linka? Bo nie wiem dokładnie jakich modeli i nie wiem do ilu (na cenach
to ja się nie znam dopóki nie zobaczę na ogół) :) a byłbym bardzo zainteresowany.


Został już tylko model C - http://www.miniramp.pl/product-pol-89-Kola-MINIRAMP-Model-C.html
Macie linka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 19:52, cybekziom napisał:

Na dskfamily.pl ostatnio była dostawa MiniRamp''ów ;]
A tak nawiasem... Wie ktoś może jaką twardość mają te kółka. 100A ?


100A, pytałem się.

Dekerinho6@ Jakie trucki? Drogie, tanie, dla początkujących, takie sobie? Podaj więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 21:44, bobbi legitka napisał:

Dekerinho6@ Jakie trucki? Drogie, tanie, dla początkujących, takie sobie? Podaj więcej
informacji :)


No z tych lepszych czyli takich jakby droższych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:17, AdiN2 napisał:

Thundery ,Royale bądź Destructo za ok.200 zł.


A są na prawdę wytrzymałe, czy pękną tak jak te moje ostatnio ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:19, Dekerinho6 napisał:

> Thundery ,Royale bądź Destructo za ok.200 zł.

A są na prawdę wytrzymałe, czy pękną tak jak te moje ostatnio ?? ;/


Są to firmy z najwyższej półki więc raczej nie masz się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:28, AdiN2 napisał:

> > Thundery ,Royale bądź Destructo za ok.200 zł.
>
> A są na prawdę wytrzymałe, czy pękną tak jak te moje ostatnio ?? ;/

Są to firmy z najwyższej półki więc raczej nie masz się czego obawiać.


okej w takim razie będę sie za takimi rozgladał dzięki za pomoc pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:32, Dekerinho6 napisał:

okej w takim razie będę sie za takimi rozgladał dzięki za pomoc pozdrawiam ;))

http://dreamskateshop.pl/

ja bym wzial od tego goscia, bo jest niesamowity ze swoimi cenami :)
jakos za pare dni biore od niego blacik i lozyska (zdazylem pojezdzic ostatnio i moja deska przypomina andruta bez jednego lozyska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:49, ony Dzekson napisał:

> okej w takim razie będę sie za takimi rozgladał dzięki za pomoc pozdrawiam ;))

http://dreamskateshop.pl/

ja bym wzial od tego goscia, bo jest niesamowity ze swoimi cenami :)
jakos za pare dni biore od niego blacik i lozyska (zdazylem pojezdzic ostatnio i moja
deska przypomina andruta bez jednego lozyska :(


Widzę że on też ma bardzo fajny wybór na co by sie tu zdecydować ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:59, ony Dzekson napisał:

Jak masz kase to bierz te gold za 300 zł :P a tak to w sumie nie bierz zadnych grind
kingów czy cos tylko thundery, destructo itp- dobre potezne traki :]


to cóż doskładam jeszcze parę groszy i kupię raz a dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2009 o 23:05, Dekerinho6 napisał:


to cóż doskładam jeszcze parę groszy i kupię raz a dobrze !

No w sumie koleżka dobrze Ci poradził. Thundery też trzeba wymieniać, bądź co bądź. Mój kolega ma stare thundery (sprzed ~3 lat) i już mu zaczyna metalu na nich brakować a się ani razu nie wypaczyły albo złamały. Poradzę Ci uważać na nowe traki z Magnesium. Rozpadają się po miesiącu użytkowania, przy trochę mniejszej wadze. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować