Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

A moim zdaniem Andegrand złą stroną nie jest. Jako sklep spisuje się wręcz bosko, mnóstwo decków, tracków, gumek etc.
----
A ja mam pytanko. Tracki mi się zgięły w przeciwne strony, jak stawiam deskę i na niej nie stoję, to jedno kółko siedzie w powietrzu. Na razie mi w jeździe to nie przeszkadza, ale boję się, że w przyszłości może mi się całkowicie wygiąć. W razie czego na gwarancję dawać, czy nowe gumki kupić? Bo to na pewno przez gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 19:36, xD_ominik napisał:

Też już zmieniłem zdanie o andegrand.pl ale dlaczego nie polecasz innych skate shopów?
Tylko mi nie pisz żże wolisz allegro.

Naucz sie czytac ze zrozumieniem. chodzilo mi o to ze nie polecam andergrandu za caloksztalt dzialanosci i tworzczosci. A allegro jest ok jesli kupujesz u feverodist (aczkolwiek mieszkajac w Warszawie sam mam do ich sklepu z 20 minut drogi wiec nie musze kupowac na allegro) i promujesz polska deskowrotke.

Kirabaxior
Skoro Ci sie zgiely traki to wina trakow a nie gumek chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2009 o 14:01, dzeksondzekson napisał:

Kirabaxior
Skoro Ci sie zgiely traki to wina trakow a nie gumek chyba:O

Źle to ująłem. Nie traki mi się zgięły, a po prostu deska nie leży równolegle do kółek. jedno kółko ma więcej miejsca od deski, drugie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem kółeczka PlanB, bo na Almostach nie dało się już jeździć (z tarły się okropnie) a Spitfire są za miękkie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:18, Rafix_94 napisał:

Dla mnie kółka muszą być twarde. Trzeba poczuć to wybicie i późniejsze lądowanie :)


Zależy po czym się jeździ. Po chodniku lepiej się jeździ na twardych, a na drewnianych rampach znacznie lepiej na miękkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale u mnie miękkie kółka są przekreślone. Koniec, kropka. :) Teraz czekam aż aukcja z moimi truckami dobiegnie końca, bo sprzedaję Silvery Class A (Low) z kółkami Spitfire i Almosta - 2 dni do końca a cena już 120 zł wynosi :D Jak tylko dostanę pieniądze kupuje Venczery (Venture oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:56, cybekziom napisał:

Twarde kółka, najlepsze. Obecnie posiadam Pogo 54 mm (białe) z tej nowej serii i bardzo
polecam !
Niby tylko 100A a twardzioszki ! ;D

Ja w sumie kupowałem kółeczka na wyczucie, bo producent nie podawał twardości... Niby PlanB, a na opakowaniu ani w bazie danych skateshopu nie mieli takiej podstawowej informacji. Ważne że twarde jak cholera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 13:06, xD_ominik napisał:

Ja jak kiedyś zrobiłem ollie 180 to przy lądowaniu mu kółko pękło. Kółko było bardzi
miękkie. U mnie też miękkie są przekreślone.

To nie były plastiki? xD Albo zwykłe marketówki z kauczuku? Bo jakoś w to nie wierze XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:17, Rafix_94 napisał:

> Ja jak kiedyś zrobiłem ollie 180 to przy lądowaniu mu kółko pękło. Kółko było bardzi

> miękkie. U mnie też miękkie są przekreślone.
To nie były plastiki? xD Albo zwykłe marketówki z kauczuku? Bo jakoś w to nie wierze
XDDDDD

To już bardziej marketówki z kauczuku. Kolega mówił że to jest 100% kauczuk. Rozwaliłem gego kauczuki i dałem mu plastiki z marketu których i tak bym nigdy nie wykorzystał, ale ważne że się cieszył jak zobaczył nowe kółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 18:27, xD_ominik napisał:

> > Ja jak kiedyś zrobiłem ollie 180 to przy lądowaniu mu kółko pękło. Kółko było
bardzi
>
> > miękkie. U mnie też miękkie są przekreślone.
> To nie były plastiki? xD Albo zwykłe marketówki z kauczuku? Bo jakoś w to nie wierze

> XDDDDD
To już bardziej marketówki z kauczuku. Kolega mówił że to jest 100% kauczuk. Rozwaliłem
gego kauczuki i dałem mu plastiki z marketu których i tak bym nigdy nie wykorzystał,
ale ważne że się cieszył jak zobaczył nowe kółka.

W mojej pierwszej desce też były kółka z plastiku. Masakra. :D Jak pękły, to ino ros :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 12:11, Rafix_94 napisał:

> Twarde kółka, najlepsze. Obecnie posiadam Pogo 54 mm (białe) z tej nowej serii i
bardzo
> polecam !
> Niby tylko 100A a twardzioszki ! ;D
Ja w sumie kupowałem kółeczka na wyczucie, bo producent nie podawał twardości... Niby
PlanB, a na opakowaniu ani w bazie danych skateshopu nie mieli takiej podstawowej informacji.
Ważne że twarde jak cholera. :D

Właśnie ciężko trafić na takie twarde a najlepiej się na takich jeździ ;p
Dla przykładu, chociażby na supersklepie nie podają twardości i nie wiadomo co się kupuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:57, cybekziom napisał:

> > Twarde kółka, najlepsze. Obecnie posiadam Pogo 54 mm (białe) z tej nowej serii
i
> bardzo
> > polecam !
> > Niby tylko 100A a twardzioszki ! ;D
> Ja w sumie kupowałem kółeczka na wyczucie, bo producent nie podawał twardości...
Niby
> PlanB, a na opakowaniu ani w bazie danych skateshopu nie mieli takiej podstawowej
informacji.
> Ważne że twarde jak cholera. :D
Właśnie ciężko trafić na takie twarde a najlepiej się na takich jeździ ;p
Dla przykładu, chociażby na supersklepie nie podają twardości i nie wiadomo co się kupuje
;/

Ja kółka właśnie kupowałem w Cool Sporcie, a supersklep jest ich własnością. Dodam, że blat mi pękł :P Nawet miesiąca nie ma, myślałem że mnie szlag trafi. 215 zł poszło się je$@ać ale cóż zrobić. Poza tym kupiłem dzisiaj trucki Venture i sprzedałem moje stare Silvery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:44, Kirabaxior napisał:

Dobra, nauczyłem się perfekcyjnie ollie w ruchu. Jaki polecacie teraz trik do nauki?
Bo wiecie, nie samym ollie żyje człowiek ;]


Pop shove it, a postem ten sam trick tyle, że fs. albo kick''a. Ale z kiekiem u mnie jest tak, że nie mogę dechy zakręcić, zaś heel idzie zdecydowanie łatwiej, więc jak kik ci zbytnio nie będzie wychodzić to właśnie spróbuj heela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. po Ollie uczyłem się kickflipa. Potem dopiero shove-ita. Heela myślałem że nigdy nie będę umiał. Pierwszego dnia gdy go próbowałem, to się nauczyłem. :P Ostatnio kilka razy wyszedł mi bs half cab flip. Ogólnie to za jego dobre opanowanie się biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:59, Rafix_94 napisał:

Ja np. po Ollie uczyłem się kickflipa. Potem dopiero shove-ita. Heela myślałem że nigdy
nie będę umiał. Pierwszego dnia gdy go próbowałem, to się nauczyłem. :P Ostatnio kilka
razy wyszedł mi bs half cab flip. Ogólnie to za jego dobre opanowanie się biorę.


pokłony : ) a próbowałeś hospitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować