Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 22:16, Kirabaxior napisał:

A ja mam pytanie odnośnie gumek. Zmieniam na wiosnę, na Andegrandzie widziałem kilka
marek gumek, ale żadne nie są pod moje traki. Czy powinny pasować wszystkie, czy trzeba
sprawdzić jakieś specjalne info?

Wszystkie pasują - kolory symbolizują ich twardość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie na dworku ostatnio, a ja nie mam czasu wyjść na DSK ;P. Jutro będę nadrabiał, oczywiście jeśli pogoda nadal będzie dopisywała. Może coś się nagra do filmu ;D.

Piszę to po to żeby rozruszać temat, bo ostatnio tak ucichło ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:50, Rafix_94 napisał:

Ja zamówiłem łożyska Spitfire. Nie polecam Cliche, szybko się kruszą a cena nie wcale
nie taka niska :/

No ja mam Cliche ABEC5 i nie jestem zadowolony ;/ Nie są znowu takie drogie (55 zł to nie jest dużo jak na łożyska) ale no... Nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:56, cybekziom napisał:

> Ja zamówiłem łożyska Spitfire. Nie polecam Cliche, szybko się kruszą a cena nie
wcale
> nie taka niska :/
No ja mam Cliche ABEC5 i nie jestem zadowolony ;/ Nie są znowu takie drogie (55 zł to
nie jest dużo jak na łożyska) ale no... Nie polecam..

Dokładnie takie same mam. I tyle samo dałem. :) Drogo to nie jest, ale dla innych cena może być wysoka. Za Spifire;y dałem 72 zł razem z wysyłką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są łożyska od wiertarki. I najtańsze w dodatku. Miałem w domu parę łożysk wymontowanych od wiertarki włożyłem w kółka i o dziwo są ZNACZNIE lepsze od zwykłych. Nie wysypują się, są szybkie. Wręcz ideał. Takie łożyska można kupić w sklepie z łożyskami. Kumpel za moim zaleceniem kupił sobie takie i również nie narzeka. Podaje się tylko model/rozmiar a gość sam ci da odpowiednie ;). Chyba to są 260zz ale pewien nie jestem.

A drogie też nie są ;). Jakieś 3zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem zadowolony z tych łożysk (Spitfire). :) Jeszcze nie były jeżdżone a ładnie się kręciły :D Zobaczymy jak z wytrzymałością, ale to dopiero napiszę jak któreś się rozsypią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy nowa kolekcja blatów wchodzi, bo to będzie mój kolejny zakup. Moje Pogo stało się zbyt miękkie po skokach z wysokości i dupa. Prawdopodobnie kupię Chocolate ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:05, Rafix_94 napisał:

Ciekawe kiedy nowa kolekcja blatów wchodzi, bo to będzie mój kolejny zakup. Moje Pogo
stało się zbyt miękkie po skokach z wysokości i dupa. Prawdopodobnie kupię Chocolate
; )

Kocham blat Pogo minilogo : )
Sam teraz używam relika i powiem ,że jak na 100 jest zarąbisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogo Scratch trzymał mi 3 miechy z hakiem także jest to całkiem dobra deska. Co prawda złamałbym ją po miesiącu, gdybym nie zakleił ale ciiiii ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 3 miesiące to mało mimo wszystko... Moje Plan B rok trzymało. I jeszcze w dobrym stanie było. Element trzymał około trzy miechy i to był mój najgorszy zakup. Ale po prostu na felerny egzemplarz trafiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to felerny egzemplarz? Kumpel złamał też w około 3 miesiące, ale z deski niby bardzo zadowolony ;>. Zresztą miał 2 elementy i oba poszły w ~3 miesiące ;P.

Jak dla mnie najlepsza deska to DarkStar Armor Light ;D. Równy rok trzymała i trzymałaby nawet dłużej gdybym ją zakleił uprzednio. Deska rozwarstwiała się często, ale warstwa włókna węglowego nie chciała się złamać, to za każdym razem zaklejałem dechę wikolem i nawet nie zauważyłem kiedy rok minął. ;)

Za to AMOKów nie polecam...dwa miesiące rzadkiej jazdy i poszedł przy ollie z murka. Deska dobra na flat ale KOMPLETNIE nie nadaje się do wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 08:49, Arkhaor napisał:

Czy ja wiem czy to felerny egzemplarz? Kumpel złamał też w około 3 miesiące, ale z deski
niby bardzo zadowolony ;>. Zresztą miał 2 elementy i oba poszły w ~3 miesiące ;P.

Ale ja wgl nie katowałem tego blatu, kilka razy pojeździłem i wyglądał gorzej niż mój Plan B bo roku! Szybko stracił popa i równie szybko strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 20:06, Rafix_94 napisał:

Mam ogromną ochotę na jazdę, a pogody nie ma i nie będzie... Niestety. Czekam na nową
kolekcję blatów.

u mnie spadło tyle śniegu , że w tym roku już raczej nie pojeżdzę :P (Witamy w klubie)

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzucacie jakieś deskowe filmiki od czasu do czasu? Ja w sumie już nie jeżdżę na desce od ładnych 4 lat, ale jak macie coś dobrego własnej produkcji to można looknąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować