Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Wskrzeszę temat. Ja kupiłem Adio Kenny Anderson za 100zł u bujala. Ale jak przyszły, to stwierdziłem, że są zbyt ładne, żeby je poniszczyć na desce :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też szkoda tych esów. Jeżdżę w butach Nike SB, które mam od wakacji : ) Pogoda coraz lepsza się robi, mam nadzieję że śnieg zniknie już na dobre : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyrwałem na allegro za śmiesznie małe pieniądze kompletną deskorolkę (używaną, ale prawie po niej nie widać). Trucki Elementa, blacik, montażówki i łożyska od Pogo oraz kółeczka. Wszystko za 130 zl razem z przesyłką. Miałem kupować blat do mojego aktualnego sprzętu (Venczery, kółeczka PlanB, łożyska Spitfire), ale jak na razie pojeżdżę na tym. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na upolowanie DarkStara kolejnego :). Najlepsza deska jaką kiedykolwiek miałem ;D. Tylko ciężko taniej ten blat dorwać. Na allegro jedna aukcja - 169zł, ale zbyt szeroka, a na andergrandzie są aż za 2 stówki ;/.
Szkoda, że bujal się przeprowadził z powrotem do Polski :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel być może pojedzie. Już był 2 razy, chyba też na 3 turnusie. :P Mnie nie stać na takie ''wypady''.

Swoją drogą - mamy nową kamerę i konwerter fish-eye :). Teraz będzie się działo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałem w Es Cleayton i Sheltonach. Sheltony za długo nie przetrwały xD A Claytony mam do dziś. Teraz mam zamiar sobie zakupić jakieś Najki do chodzenia ale nie mogę się zdecydować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce kupić porządną, kompletną deskorolkę to pisać. Blat Habitat, trucki Reflex (w supersklepie stoją po 200 zł), łożyska i kółka Pogo MiniLogo. Trucki nowe, nie grindowane. Blat ma jakieś 2 tyg. Więcej zdjęć na życzenie. Cena jaka mnie interesuje to jakieś 250 zł.

20100410230604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarniacie coś? Od jakiegoś czasu opanowanego mam już Varial Heela, ogarniam teraz FS Flipa, problem z odjechaniem jest bo deska w miejscu się zatrzymuje... Lipa, ale nie poddaje się : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już skakałem z siódemki :). Nie było aż tak źle, po jakichś 10 próbach powiodło się.
A teraz jest zdecydowanie zbyt gorąco na jazdę, dlatego też nie jeżdżę od dłuższego czasu ;P.
A z ''ogarniania'' próbuję się z trickami na switchu, ale naprawdę średnio mi to idzie (nawet ze switch ollie mam problem ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować