Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Ja sie zbytnio nie interesuje jazdą na dyskorolce ale mój młodszy brat ( cioteczny) ostatnio złapał zajawkę na to i mam do was prośbe.
Czy mógłby ktoś dać jakąś stronkę jak zaczynać jeżdżenie na desce itp.

P.S on też jest gramowiczem : alexnovy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie strony są do niczego.Wpisz w wyszukiwarce.Patrzyłem jak tam robić triki i nic.Sam musiałem do tego dochodzić.O i pochwalę się,że zrobiłem 360flip na rejla.I bez gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak sk8terów podziwiam juz od dawna ale sam jeszcze nie miałem zaszczytu zacząc tego sportu ale taki mam zamiar przez najblizsze wakacje juz nawet upatrzyłem sobie deske super deseczka 9 warstwowa z drewna kanadyjskiego a na dodatek ma super pogrubione (tak jak by chromowane trucki) nom i kółeczka 100% kałczuki :D wiec tak czy siak zaczne uprawiac sk8bording

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:59, kalin 123 napisał:

U mnie na gramsajcie jest filmik z udziałem kilku gości z mojego osiedla. Tak więc zapraszam!!!
:)

napewno nie z twojego osiedla bo to jest tytół taki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:16, Lak5 napisał:

> U mnie na gramsajcie jest filmik z udziałem kilku gości z mojego osiedla. Tak więc zapraszam!!!

> :)
napewno nie z twojego osiedla bo to jest tytół taki :P

Są z mojego osiedla, jak nie wierzysz to twój problem. Mieszkam w Poznaniu, na Smochowicach, a oni jeżdżą na tym filmiku w skateparku w Koziegłowach i na takim dużym brukowym terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 22:50, kalin 123 napisał:

>

ale po co o tym muwisz przeciesz każdy oglądał filmy takie nawet profesjonalniejsze czy reklamujesz swego gs ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 21:59, kalin 123 napisał:

U mnie na gramsajcie jest filmik z udziałem kilku gości z mojego osiedla. Tak więc zapraszam!!!
:)

Co z tego, że są jak trzaskają fifti fifti i nieudane kick flipy, 1 olka z mini rampy się udała i pare manuali. Mam taką samą czapkę czarno złotą, i mieszkam niedaleko Smochowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 20:49, Farmer Widomo napisał:

Witam. Mam zamiar kupić sobie deske . Zastanawiam się jaką. Moglibyście polecić .
PS - Trudno się nauczyć podstawowego Ollie?


Jak na początek polecił bym ci jakąś w przedziale cenowym od 70zł do 130zł .
Nauka Ollie jest to trick którego uczysz się ciągle ,lecz tak by umieć wskoczyć na krawężnik uczyłem się niecały miesiąc...mój kolega umiał dopiero po 3 miesiącach..x/ Teraz sztuką jest nie to by podskoczyć ,tylko by doszlifować ten skok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 20:49, Farmer Widomo napisał:

PS - Trudno się nauczyć podstawowego Ollie?

jak będziesz cwiczył to się nauczysz, tylko trzeba potrenowac i na początku nie będzie to jakiś duży skok tylko mały, a potem stopniowo coraz większy oczywiście jak bedziesz trenował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 08:49, Farmer Widomo napisał:

A na co trzeba patrzec wybierając deske?


Najlepiej 7 warstwowa ,z klonu jakiegoś TYLKO NIE CHIŃSKIEGO !! bo to jeden wielki shit !
Łożyska mam ABEC-7 i są bardzo szybkie ,ALE mało wytrzymałe...jedno już ma małe wgniecenia...:/
Kółka najlepiej nie za twarde nie za miękkie (kauczukowe) .
I grip najlepiej grubo ziarnisty . Inne szybko się niszczą :/
No i trucki ,ale na nich nie znam się za bardzo .

I jeszcze jedna ważna rzecz jeśli graliście w tony hawka i zobaczyliście trick pogo i mówicie sobie ooo ale łatwe musze to wypróbować ... Moje ostrzeżenie ,NIGDY TEGO NIE RÓBCIE chyba że chcecie sobie połamać deske ,i oberwać trucki !!! Mój kolega gdy tylko zrobił pogo za pierwszym razem koniec deski mu się wygiął i kawałek złamał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 09:12, Adin92 napisał:

I jeszcze jedna ważna rzecz jeśli graliście w tony hawka i zobaczyliście trick pogo i mówicie
sobie ooo ale łatwe musze to wypróbować ... Moje ostrzeżenie ,NIGDY TEGO NIE RÓBCIE chyba że
chcecie sobie połamać deske ,i oberwać trucki !!! Mój kolega gdy tylko zrobił pogo za pierwszym
razem koniec deski mu się wygiął i kawałek złamał....

to jest ten trick co się stoi na odwrocie deski i kręci kólkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ten trick , ten trick to stajesz na trackach i deska jest w pionie i z nia skaczesz , ja jeżdze na desce 1 rok no prawie półtorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 09:43, gothix13 napisał:

stajesz na trackach


chyba na truckach , ja na desce śmigam od 3 miesięcy i umiem pop-shovita (nie wiem jak to sie pisze) no i prawie mi kickflip wychodzi tz. gdy deska deska się obraca nie moge spowrotem na niej ustać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 10:10, gothix13 napisał:

no wiem pomyliłem się , ej radze ci sie uczyć helflipa bo łatwiej niż kickflipa


a jak się robi helflipa ? możesz opisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować