Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

boje sie tego forum. napisalem ze nie ogarniam KIEDY wedlug was jest to cale To rali a ty mi tlumaczysz co to primo wiec dzieki. Jest cos takiego jak to rail wedlug ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 19:00, zbigniew.1 napisał:

boje sie tego forum. napisalem ze nie ogarniam KIEDY wedlug was jest to cale To rali
a ty mi tlumaczysz co to primo wiec dzieki. Jest cos takiego jak to rail wedlug ciebie?


nie nie ma :P, ale pisz tak żeby każdy skapował, bo wyglądało jakby chodziło o ciebie a nie o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapytać innych skate ziomków. Ale tych co umieją więcej niż "olje". Spytajcie takich super wymiataczy z popularnych miejsców. Oni ci pokażą o co w tym chodzi. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za super mega info koles! Bede trzymal sie wyczepistej drogi zycia dyktowanej przez skate ziomkow z supcio miejscow!


...


...


i co mowia Twoje zajebiste ziomki z miejscow bo ja nie mam kolegow, pomoz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 19:55, zbigniew.1 napisał:

Dzieki za super mega info koles! Bede trzymal sie wyczepistej drogi zycia dyktowanej
przez skate ziomkow z supcio miejscow!


...


...


i co mowia Twoje zajebiste ziomki z miejscow bo ja nie mam kolegow, pomoz mi.



ty jesteś jakiś psychiczny, przeszkadza ci towarzystwo innych skaterów tu i w realu, to weź się zamknij i nie spamuj. a jeśli jesteś super pro i na nas srasz to oszczędź sobie bo nie robi to na nas wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 16:15, bobbi legitka napisał:

xczar0@ to ty jakiś pro jesteś, chciałbym tak umieć :P 3.6 flip ze schodów, no no :D

Jeden gościu na miejscówie robił 3.6 flipa pod 2 schodki :) Nie z tylko pod.

Ja tam robię osobiście tylko na flaciku bo ze schodków to kicka albo variala tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 19:19, xczar0 napisał:

Proponuję zapytać innych skate ziomków.

skate ziomków - oO padłem .

Dnia 02.01.2009 o 19:19, xczar0 napisał:

Ale tych co umieją więcej niż "olje". Spytajcie
takich super wymiataczy z popularnych miejsców.

Możesz mi wymienić przykładowe ''popularne'' miejscówy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 21:56, Rafix 06 napisał:

Ja tam jeżdżę na parkingu hipermarketu :D Bo nie ma miejsc za bardzo u nas...


Ja też teraz jak jest zima w Krakowie na parkingu Tesco Kapelanka. Zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdżę na podziemnym parkingu. A że często cię stamtąd wywalają, więc zczaiłem miejscówkę w jednym tunelu pod drogą. Choć podczas takich śnieżyc jak te pełno tam wody ;/
ADiN2 ale u mnie czy jakieś krajowe. Taka dosyć popularna w mojej okolicy to PTG (Plac Trudu Górniczego) w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:16, xczar0 napisał:

Ja też jeżdżę na podziemnym parkingu. A że często cię stamtąd wywalają, więc zczaiłem
miejscówkę w jednym tunelu pod drogą. Choć podczas takich śnieżyc jak te pełno tam wody
;/
ADiN2 ale u mnie czy jakieś krajowe. Taka dosyć popularna w mojej okolicy to PTG (Plac
Trudu Górniczego) w Katowicach.


No a u mnie właśnie jakoś przestali wywalać na tym na tesco, bo gdzie indziej to grożą policją, jeśli to zwykłe babcie, albo naprawdę są policją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:38, bobbi legitka napisał:

> Ja też jeżdżę na podziemnym parkingu. A że często cię stamtąd wywalają, więc zczaiłem

> miejscówkę w jednym tunelu pod drogą. Choć podczas takich śnieżyc jak te pełno tam
wody
> ;/
> ADiN2 ale u mnie czy jakieś krajowe. Taka dosyć popularna w mojej okolicy to PTG
(Plac
> Trudu Górniczego) w Katowicach.

No a u mnie właśnie jakoś przestali wywalać na tym na tesco, bo gdzie indziej to grożą
policją, jeśli to zwykłe babcie, albo naprawdę są policją :P

My raz jeździliśmy pod jednym z hipermarketów to nas policja wygoniła xD Pod halą jakaś babcia groziła, że ma wszystko na kamerze i zgłosi, że niszczymy (xD) cudzą własność, teraz jeździmy na parkingu Lidla i jest spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 19:17, Rafix 06 napisał:

My raz jeździliśmy pod jednym z hipermarketów to nas policja wygoniła xD Pod halą jakaś
babcia groziła, że ma wszystko na kamerze i zgłosi, że niszczymy (xD) cudzą własność,
teraz jeździmy na parkingu Lidla i jest spoko :D


Dla nas jest spoko jak jest kryty, a jeszcze lepiej jak ogrzewany :P a co do niszczenia, to cóż niszczymy trochę ale nie jesteśmy jakimiś dresami cą niszczą bo się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 10:47, bobbi legitka napisał:

> My raz jeździliśmy pod jednym z hipermarketów to nas policja wygoniła xD Pod halą
jakaś
> babcia groziła, że ma wszystko na kamerze i zgłosi, że niszczymy (xD) cudzą własność,

> teraz jeździmy na parkingu Lidla i jest spoko :D

Dla nas jest spoko jak jest kryty, a jeszcze lepiej jak ogrzewany :P a co do niszczenia,
to cóż niszczymy trochę ale nie jesteśmy jakimiś dresami cą niszczą bo się podoba

Ale u nas właśnie nie ma zupełnie gdzie jeździć! A do Krakowa nie zawsze da się jeździć. Nie ma żadnego ciepłego, krytego miejsca. Zupełnie nic! W planach jest Skatepark ale to mają go wybudować w przeciągu 3 lat. Podziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:59, Rafix 06 napisał:

Ale u nas właśnie nie ma zupełnie gdzie jeździć! A do Krakowa nie zawsze da się jeździć.
Nie ma żadnego ciepłego, krytego miejsca. Zupełnie nic! W planach jest Skatepark ale
to mają go wybudować w przeciągu 3 lat. Podziękuje :D


A gdzie mieszkasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:34, bobbi legitka napisał:

> Ale u nas właśnie nie ma zupełnie gdzie jeździć! A do Krakowa nie zawsze da się
jeździć.
> Nie ma żadnego ciepłego, krytego miejsca. Zupełnie nic! W planach jest Skatepark
ale
> to mają go wybudować w przeciągu 3 lat. Podziękuje :D

A gdzie mieszkasz? :D

Olkusz, 40 kilometrów od Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też kiedyś ochrona hipermarketu Real też nas wywalała i dzwoniła na szanowną Policję. Ale chyba jakieś przeszkolenie przeszli, bo już się nie czepiają i pozwalają jeździć w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2009 o 13:59, Rafix 06 napisał:

Ale u nas właśnie nie ma zupełnie gdzie jeździć! A do Krakowa nie zawsze da się jeździć.
Nie ma żadnego ciepłego, krytego miejsca. Zupełnie nic! W planach jest Skatepark ale
to mają go wybudować w przeciągu 3 lat. Podziękuje :D


U nas też ma być skatepark ale zanim oni go zrobią to ja już będę miał prawnuków ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:14, ziolek1301 napisał:


> Ale u nas właśnie nie ma zupełnie gdzie jeździć! A do Krakowa nie zawsze da się
jeździć.
> Nie ma żadnego ciepłego, krytego miejsca. Zupełnie nic! W planach jest Skatepark
ale
> to mają go wybudować w przeciągu 3 lat. Podziękuje :D

U nas też ma być skatepark ale zanim oni go zrobią to ja już będę miał prawnuków ...
;]

U nas za skatepark dali 500 000 zł a i tak mamy ledwie 100 m kwadratowych. I Już się rozpada. I nie minęło pół roku od czasu ukończenia go. W zimę pełno śniegu a w lato nie da się śmigać bo pełno lasek "się lansuje" i zagradzają przejazd. I gdzie tu sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować