Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 17:49, ziolek1301 napisał:

To ztymi paniusiami masz lipe unas na szczęście takich niema...

Heh. No i poza tym to są dresy, są punki. Cała menażeria świata w jednym miejscu w małym mieście... Szkoda gadać. I to mi właśnie odbiera zajawę do jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:56, xczar0 napisał:

> To ztymi paniusiami masz lipe unas na szczęście takich niema...
Heh. No i poza tym to są dresy, są punki. Cała menażeria świata w jednym miejscu w małym
mieście... Szkoda gadać. I to mi właśnie odbiera zajawę do jazdy.


<lol2> U mnie nawet jak przyjdą dresy to usiądą sobie na ławeczce i zazwyczaj problemu nie ma ,ale znajdzie się taki który cie zaczepi i ''''pokaz deski'''' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:05, AdiN2 napisał:

> > To ztymi paniusiami masz lipe unas na szczęście takich niema...
> Heh. No i poza tym to są dresy, są punki. Cała menażeria świata w jednym miejscu
w małym
> mieście... Szkoda gadać. I to mi właśnie odbiera zajawę do jazdy.

<lol2> U mnie nawet jak przyjdą dresy to usiądą sobie na ławeczce i zazwyczaj problemu
nie ma ,ale znajdzie się taki który cie zaczepi i ''''pokaz deski'''' .

U mnie blokersi czasami się "nawracają", czyli też zaczynają jeździć :D. To jest dopiero piękny widok - Skate 4 Life!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 14:25, xczar0 napisał:

U mnie blokersi czasami się "nawracają", czyli też zaczynają jeździć :D. To jest dopiero
piękny widok - Skate 4 Life!

To musi być dopiero widok:D:D Nagraj ich kiedyś!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja raz miałem taką akcję, że idę z deską gdzieś i jacyś miejscowi dresi mnie mijają i mówią "ciekawe czy <olje> umie" to ja niby od niechcenia kręce kickflipa, a ich zatkało i za kilka dni mijają mnie i mówią, już obkuci "ciekawe czy zrobi hardflipa" :P oczywiście wszystko mówią z taką ironią itpd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 07:47, ziolek1301 napisał:

A pokazywaleś im flipa? A ciekawe wład wiedzieli co to hard :D


pewnie jak zobaczyli tego kicka to postanowili się obkuć żeby mi dopiec :P i po raz drugi nic nie zrobiłem bo: 1 nie umiem hardflipa :P, 2 nie chciało mi się robić cczegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 13:41, bobbi legitka napisał:

> A pokazywaleś im flipa? A ciekawe wład wiedzieli co to hard :D

pewnie jak zobaczyli tego kicka to postanowili się obkuć żeby mi dopiec :P i po raz drugi
nic nie zrobiłem bo: 1 nie umiem hardflipa :P, 2 nie chciało mi się robić czegoś innego
:)

Pewnie zagrali się w Tonego Hawka, bo tam często padają jakieś niewydarzone kombosy, których nie obejmie nawet lidzka wyobraźnia :D. Ziolek proszę nie dubluj postów. Nie lubię tego. Aha mam jeszcze pytanko. Był ktoś na stronce 360mag.pl? Ja też tam jestem, ale jakaś bida z nędzą, a tak ją reklamują. Aż żal d**ę ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:19, xczar0 napisał:

Pewnie zagrali się w Tonego Hawka, bo tam często padają jakieś niewydarzone kombosy,
których nie obejmie nawet lidzka wyobraźnia :D. Ziolek proszę nie dubluj postów. Nie
lubię tego. Aha mam jeszcze pytanko. Był ktoś na stronce 360mag.pl? Ja też tam jestem,
ale jakaś bida z nędzą, a tak ją reklamują. Aż żal d**ę ściska...


Na to nie wchodzę, a jeśli chodzi o portale deskorolkowe to udzielam się w http://deskorolka.extreme.org.pl/
fajna stronka, fajni ludzie, fajne arty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej znacie jakoś dobrą deske, coś do 200zł bo mi ostatnie pękł deck xD skoczyłem na raila i pizd po desce prawie zrobiłem Frontside Boardslide hehe niby łatwe ale jakoś mi nie wychodzi ;/ Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 18:36, 6Kris napisał:

Ej znacie jakoś dobrą deske, coś do 200zł bo mi ostatnie pękł deck xD skoczyłem na raila
i pizd po desce prawie zrobiłem Frontside Boardslide hehe niby łatwe ale jakoś mi nie
wychodzi ;/ Pozdro


Bo od boardslide''a najszybciej się łamią, widziałem raz na filmiku jak deck zero się złamał przy bordzie zwykłym :)
Co do deski, to zależy czy chcesz kompletną czy tylko deck. Jak kompletną to polecam dołożyć jeszcze 20-40 zł i kupić Speed Demons: http://pl.skate-europe.com/list.php?text=speed+demons , ale to też zależy od tego, jaki masz poziom... jeśli chodzi o sam deck, to do 200 zł masz wybór Pogo, Nervous, Almost, Creme, Alai. Do wyboru do koloru, ja osobiście polecałbym z tego Alai, ALmost i Pogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:07, 6Kris napisał:

Mam zamiar kupić tylko deck ale jednak moje fundusze lekko zmalały i mam teraz do wydanie
jakieś 140-150 zł
co sądzisz o tym decku
http://pl.skate-europe.com/details/53822-blat_nomad.html


Nie wiem nie kojarzę Nomada.
Natomiast mogę ci polecić to: http://pl.skate-europe.com/details/51105-blat_nervous_.html jak mają przecenę to można spokojnie skorzystać, wg mnie na 190 oni nie zasługują, ale 150 to dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 14:07, 6Kris napisał:

Mam zamiar kupić tylko deck ale jednak moje fundusze lekko zmalały i mam teraz do wydanie
jakieś 140-150 zł
co sądzisz o tym decku
http://pl.skate-europe.com/details/53822-blat_nomad.html

kupuj jarta od fevero z allegro, gościu ma z tego co wiem świeże z magazynu ja na swoim jeżdżę już parę miesięcy, po zimie dalej będę jeździł mimo że to już niezły ogryzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarta mam sam, ale z Alle nie polecam, ponieważ mogą być jakieś oszukane... Najlepiej kup dechę w Skateshopie. Przynajmniej masz szansę wyczaić co w niej może być nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 15:10, xczar0 napisał:

Jarta mam sam, ale z Alle nie polecam, ponieważ mogą być jakieś oszukane... Najlepiej
kup dechę w Skateshopie. Przynajmniej masz szansę wyczaić co w niej może być nie tak...

od fevero raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować