Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2009 o 19:55, xD_ominik napisał:

> Mi kask nie potrzebny. Jedynie ubrał bym go na większych rampach, bo wtedy faktycznie

> strach.
Potrzebny ci tylko na rampy, a do schodków już nie? To popatrz na to i spróbuj sobie
wyobrazić że tobie się to stało z 4 schodków. http://www.smog.pl/wideo/11331/po_co_wymyslono_kaski/

Jeszcze jedna fota z skateparku

Nigdy nie miałem ochraniaczy i jakoś nie zamierzam zakładać. Filmik już widziałem, schodki kozaczne ale masakryczne :D Ja jak na razie skacze z 4 schodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc mam taki problem. Waveboard jest z tworzywa sztucznego podobnego do plastiku ale bardziej wytrzymałego. Raczej nie ma szans żeby się złamał za to ściera się o asfalt. I tu pojawia się moje pytanie. Czy zostawić to tak jak jest bo po prostu musi sie ukształtować i później nie będzie się ścierał, czy raczej nakleić coś w te miejsca np. paski gumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2009 o 10:59, Rafix_94 napisał:

Nigdy nie miałem ochraniaczy i jakoś nie zamierzam zakładać. Filmik już widziałem, schodki
kozaczne ale masakryczne :D Ja jak na razie skacze z 4 schodków.

Ja też skaczę tak z 3 lub 4. W sumie mało jest wygodnych miejscówek. Myślę że jak będę miał już w końcu kask to się odważę skakać w większych wysokości. Na razie ze schodków to tylko ollie i ollie 180. Życzę powodzienia na desce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa się konkurencja rozgrywana na X-Games, w której wygrywa ten kto wyskoczy najwyżej na deskorolce. Rozgrywa się to na wielkiej platformie. Byłbym wdzięczny za pomoc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobnie chodzi Ci o Big Air.

Ja jednak jestem zwolennikiem streetu - ten zawsze ma swój własny, niepowtarzalny urok : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:09, Qbasmok napisał:

Najprawdopodobnie chodzi Ci o Big Air.

Ja jednak jestem zwolennikiem streetu - ten zawsze ma swój własny, niepowtarzalny urok
: )


Dokładnie :)) Mam jeszcze jedno pytanie. Mam 15 lat. Czy w en wiek jest dobry na przygodę z dechą? Czy powinienem już sobie odpuścić, bo już nie nauczę się niczego sensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:14, SongoX napisał:

Dokładnie :)) Mam jeszcze jedno pytanie. Mam 15 lat. Czy w en wiek jest dobry na przygodę
z dechą? Czy powinienem już sobie odpuścić, bo już nie nauczę się niczego sensownego?


Sam również mam 15 lat i od niedawna jeżdzę. W ogóle nie rozumiem co to za pytanie. Życie jest bardzo długie i trzeba tylko z niego jak najlepiej korzystać. Na nauke nigdy nie jest za późno. Ja ostatnio zrobiłem sobie dłuuugą przerwę i tęsknię za deską ; p Muszę się czym prędzej z kumplem wybrać na sk8''a, ale temu zachciało się jechać do Danii, więc muszę czekać do 16 sierpnia ... samotna jazda to jednak nie jest to, co z fajnymi ludzmi przy boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:19, Medyk napisał:

A ja potrafię skręcać :D I na tym się kończą moje umiejętności skatebordowe :P


To muszę przyznać, że na prawdę wymiatasz, na pewno każdy boi się nawet obok Ciebie przejść, żeby nie narobić sobie wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
A w jaką deskę powinienem zainwestować? W jakąś wyczynową powyżej 140 zł, czy powinienem zacząć od jakiejś zwyklejszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:23, SongoX napisał:

>/.../
A w jaką deskę powinienem zainwestować? W jakąś wyczynową powyżej 140 zł, czy powinienem
zacząć od jakiejś zwyklejszej?


Deskę kup w skateshopie (ew. zamów gdzieś), nie brudź (może powinienem napisać nie łam?) sobie rąk na jakimś szajsie z supermarketów. Lepiej kupić lepszy sprzęt, i trochę dopłacić niż później żałować, że się wydało kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 19:36, kedzior141 napisał:

> >/.../
> A w jaką deskę powinienem zainwestować? W jakąś wyczynową powyżej 140 zł, czy powinienem

> zacząć od jakiejś zwyklejszej?

Deskę kup w skateshopie (ew. zamów gdzieś), nie brudź (może powinienem napisać nie łam?)
sobie rąk na jakimś szajsie z supermarketów. Lepiej kupić lepszy sprzęt, i trochę dopłacić
niż później żałować, że się wydało kasę w błoto.


Widziałem fajną dziś na allegro za 140 i wydawała mi się konkretna. Co myślisz o niej http://allegro.pl/item690602687_super_deskorolka_wyczynowa_labeda_lab_55_abec_9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 31.07.2009 o 19:42, SongoX napisał:


Widziałem fajną dziś na allegro za 140 i wydawała mi się konkretna. Co myślisz o niej
http://allegro.pl/item690602687_super_deskorolka_wyczynowa_labeda_lab_55_abec_9.html

Ta jest taka średnia. Tracki pewnie będziesz miał na długo, a deck prędzej zmienisz. Deck to tu jest najsłabszy. Lepiej nie patrz na deskorolki z allegro tylko z skateshop-ów bo tam na pewno będzie profesjonalny sprzęt. Na andergrand.pl możesz zajrzeć. Tam pewnie jest drożej, ale sprzęt masz najlepszy i jedyny jaki według mnie nadaje się do wyczynowej jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:15, xD_ominik napisał:

Ta jest taka średnia. Tracki pewnie będziesz miał na długo, a deck prędzej zmienisz.
Deck to tu jest najsłabszy. Lepiej nie patrz na deskorolki z allegro tylko z skateshop-ów
bo tam na pewno będzie profesjonalny sprzęt.
Na andergrand.pl możesz zajrzeć. Tam
pewnie jest drożej, ale sprzęt masz najlepszy i jedyny jaki według mnie nadaje się do
wyczynowej jazdy.


Tak mówisz. Dzięki za linke ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2009 o 20:20, SongoX napisał:


Tak mówisz. Dzięki za linke ;))

Właśnie zajżałem na tą stronę. Tam jest bardzo drogo! Lepiej znajdź inne skate shopy, na 250zł będziesz miał super cacko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:46, xD_ominik napisał:

> Tak mówisz. Dzięki za linke ;))
Właśnie zajżałem na tą stronę. Tam jest bardzo drogo! Lepiej znajdź inne skate shopy,
na 250zł będziesz miał super cacko!


Ok, będę szukał ;) Dzięki za porady :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:15, xD_ominik napisał:

Na andergrand.pl możesz zajrzeć.

Andergrand to syf, ludzie czasem tam wypisuja niezle bajki, a niektorzy nawet im wierza. Ogolnie nie polecam portalu ani skejtszopu tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 19:27, dzeksondzekson napisał:

> Na andergrand.pl możesz zajrzeć.
Andergrand to syf, ludzie czasem tam wypisuja niezle bajki, a niektorzy nawet im wierza.
Ogolnie nie polecam portalu ani skejtszopu tez.

Też już zmieniłem zdanie o andegrand.pl ale dlaczego nie polecasz innych skate shopów? Tylko mi nie pisz żże wolisz allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować