Zaloguj się, aby obserwować  
Mordrag

Jakie imie bedzie najlepsze dla Bezimiennego z Gothica? [m]

377 postów w tym temacie

Heh, jak nic Wojtek.

Winien jestem jeszcze wytłumaczyć genezę powstania tego określenia (tak tak, określenia, nie imienia :P). Otóż w każde wakacje, co jakieś 330 dni, wyjeżdżam na kolonię letnią z zakładu pracy mojej rodzicielki (i mojego rodziciela). Jako dożyłem już wieku sędziwego (lat 17), wyjątkowo denerwują mnie zachowania 10-15 latków (powiedzcie, że też tak macie, co?). Pewnego razu nazwałem jednego z nich "Wojtkiem" i tak już zostało. Czasami praktykowane jest nadużywanie tego określenia (zamiennie z Bolkiem).

Ot cała historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pasuje mu Maniek. Wyobrażacie sobie??? A teraz maniek dobywa miecza... Parada, półpiruet unik i kontra... Przeciwnik pada a maniek wygrał kolejną walkę !!!! :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulrich , albo Gerdant brzmią średniowiecznie i trochę germańsko, a stamtąd w końcu pochodzi Gothic......ale ja też najbardziej bym chciał, aby Bezi pozostał Bezim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może... Tyraf? ;) W sumie mogło by być Bohdan (z akcentem na h :P) W sumie ciekawe czy może w Gothicu IV dowiemy się jak się zwie Bezi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne!!! Na tym właśnie polega urok tej postaci, że nie znamy jej imienia, ale wiemy, że raczej je ma. I takie imion wymyślanie to kompletna głup... abstrakcja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować