Zaloguj się, aby obserwować  
Mordrag

Jakie imie bedzie najlepsze dla Bezimiennego z Gothica? [m]

377 postów w tym temacie

Imię: Mitlen
Nazwisko: Ferodon
Miejsce zamieszkania: Khorinis, dom po prawej stronie sklepu Bospera
Historyjka: Jak zwykle wstałem rano do pracy jako czeladnik u miastowego kowala, Harada. Doszliwszy do kuźni otrzymałem zadanie udania się na farmę Lobarta w celu sprzedaży 1sztyletu i jednego krótkiego miecza zamówionymi w ubiegłym tygodniu. Wychodząc poza bramy miasta natknołem sie na stadko trzech wilków. Przy pomocy jednego ze strażników zabiłem bestie. Reszte drogi przeszedłem bez kłopotów aż na samą farmę. Przywitałem sie z Lobartem i oznajmiłem, że mam jego zamówienie na broń. Koszt wynosi 100szt. złota. Lobart ze smutną miną prosił mnie, abym opuścił cene do 80szt. złota. Oznajmiłem, że mogę spóścić jedynie do 90szt. złota i jednej skóry owcy. Niezbyt zachwycony farmer zgodził się i zapłacił. Wruciwszy do miasta poinformowałem Harada o wszystkim. Zadowolony z mojej umiejętności targowania się wzioł dla siebie 70szt. złota dając mi 20szt. złota i pozwalając zachować skórę. Pełen radości wykólem trzy miecze i wieczorem udałem sie do miastowej karczmy.


W taki sposób powinno to wyglądać. Proszę wszystkich o zachowanie wszelkich zasad. Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawde prosiłem o:
Imię
Nazwisko
Miejsce zamieszkania
Historyjke

a wy znów wymyślacie porombane imienia. Takie coś jest uznawane za spam i będzie zgłaszane Moderatorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Nocturn
Nazwisko: Niczyjsyn
Miejsce zamieszkania: Tam, gdzie się położy
Historia: Dziecko niczyje, znalezione w nocy w świątyni orków zostało przez nich wychowane. Dorosło na szamana, ale wykradzione w wieku 10 lat do ludzi zapomniało swoich praktyk, tylko orkowie nadali mu imię więc wśród ludzi był Bezimiennym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo wymyśliłem ;]
Historyjka : Leżę sobie w łóżku i rozmyślam... Pomyślałem sobie że by już czas udać się do pracy. Bosper wczoraj przyjął mnie na swojego czeladnika. Ubrałem się, przewiesiłem łuk przez ramię, włożyłem strzały do kołczanu, po czym udałem się do Bospera. Bosper przywitał mnie z gorącym uśmiechem na twarzy i podał mi dłoń. Powiedział że obiecał uszyć kożuch z wilczych futer dla zamożnego kupca, jednak nie miał ich na składzie. Powiedziałem że mogę iść zapolować na wilki. Bosper uśmiechnął się do mnie. Potrzebne było 10 wilczych skór. Nie zwlekałem ani chwili i odrazu udałem się za miasto. Wilki znalazłem bez trudu. Po jakiś 4 godzinach polowania wróciłem do Bospera. Dałem mu wilcze skóry. Powiedział żebym jutro się do niego zgłosił... Na nazajutrz poszedłem do Bospera, a ten mi wręczył dość ciężką sakwę wypchaną pieniędzmi i powiedział że to jest mój procent od tego kupca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imię; beziosław
nazwisko: Bezikowski
miejsce zamieszkania khorinis ratusz pokuj nr5.
Był jednym z farmerów sekoba.gdy paladyni szli do po podatki zauważyli ze z wielką siłą doił krowę i odrazu dali mu ciężki pancerz paladyna i świętego kata :P od tego czasu beziosław broni khorinis przed orkami i innymi potworami :P może być ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ok, w takim razie ruszmy trochę wyobraźnią :]

Imię: Tanefar
Nazwisko: Farront
Miejsce zamieszkania: Mała chata niedaleko stolicy Myrthany
Historia: Tanefar utrzymywał się z niewielkich prac dorywczych takich jak zbieranie ziół w lesie, czy polowanie na drobną zwierzynę. W wolnych chwilach lubił przebywać w karczmie, gdzie mógł w napić się piwa. Przebywali tam także niektórzy żołnierze z armii królewskiej. Tanefar nie przepadał za nimi, gdyż wywyższali się oni nad innymi obywatelami, a niektórych nawet gnębili. Po powrocie do swej chaty położył się na swym łóżku i począł rozmyślać. Obiecał sobie, że w przyszłości wyjedzie stąd i stanie się kimś ważniejszym od tych imitacji wojowników. A gdy się to stanie powróci do tegoż miejsca i pokaże, do czego doszedł.
Gdy obudził się następnego ranka postanowił wybrać się do miasta na targowisko w celu zakupu kilku bochenków chleba. Jednak stojąc przed jednym ze stoisk został zatrzymany przez trójkę żołnierzy. Twierdzili oni, że Tanefar ukradł jednemu z nich sakwę ze złotem, po czym zabrali go do tamtejszego więzienia. Załamany Tanefar stwierdził, że mimo chęci nie uda się jemu spełnić danej sobie ostatniego wieczoru obietnicy. Wszystko jednak miało się zmienić, gdy został on wysłany statkiem do Koloni Karnej Khorinis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie go nazwac jak chcecie. wpiszcie w kodach edit ab i wtedy wydkakuje taka ramka. piszemy name=np. Bury Zenek. Ja swojego nazwalem Bezimienny. bo jak "wchodziliscie" kiedys w jaka postac (klawisz o gdy uruchomione cheaty) to nad nami jest imie "Ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować