Zaloguj się, aby obserwować  
Mordrag

Jakie imie bedzie najlepsze dla Bezimiennego z Gothica? [m]

377 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 14:41, Uniek napisał:

Czesiu - z włatców much ;)

no, może jeszcze Maślna albo Anusiak?
Moim zdaniem najlepiej, żeby nie miał imienia, chociaż Bezimienny to też tak jakby imię :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tera to juz imienia mu nie mozna dac bo w fabule nie raz bylo ze tylko bezimienny zabilby snicego tylko bezzimienny by uwolnil gornicza kopalnie tylko beziimienny zabilby smoki << nieraz tak bylo mowione chociaz czasami bez niektorych z tych przypowiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie upominam was juz któryś raz a wy to samo jesli chcecie wymyslec sobie od tak imie dla beziego to napiszcie a jak nie to nie. Następnym razem jak ktoś napisze, że bezi nie powinien miec imienia zglosze ta osobe do moderatora za nie przeszczeganie zasad tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to gdyby Diego wysłuchał bohatera Ghotica dwie sekundy dłużej w trakcie jego spotkania, to byście nie mieli tego tematu :P Moim zdaniem jest dobrze jak jest kiedy nie ma imienia, ale jeśli już miałbym mu dać imię to Jack - zwykłe imię, pospolite jak błoto. Bezimienny nie był kimś szczególnym na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważamm że mógł by mieć jakieś strzasznie złożone imię np:
Hanswagen Doramis Donkorn Deralkan Visemir Gruilt Jack Trochangeramok Dokunkawa Karmelin Konkuratemlka Tokinok Podnakim Olaf XV (piętnasty)
wtedy większość by zrobiła jakiś skrót i by go używała np: fragment imienia Karmelin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Beziminnego...hmm, sama nazwa ;bezimienny'' mówi że on jakby nie ma imienia... a na poważnie to ja bym dał Romek G. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat troche podupada wiec postaram sie go dźwignąć. Oto nowe zasady:
1. Do każdego imiona należy opisać krutką historyjke ( 3-4 zdania lub więcej ) o bezim.
2. ( ta zasada nie jest obowiązkowa ) Do każdego wpisu należy dodać jedno lub dwa zdjęcia z Gothica 9 niekoniecznie przedstawiające przybliżenia historyjki).
3. Imiona nie powinny być takie jak np. Max, Andy, Grzegorz itp. Ponieważ są to imiona używane w dzisiejszych czasach, a jak każdemu wiadomo akcja Gothic nie rozgrywa się w naszych czasach ( tyczy się również nazwisk).
4. Proszę nie wypisywać w ,, miejscu zamieszkania" czegoś takiego jak ,,Ulica sezamkowa" . Jest to bezsęsu i będzie traktowane jako spam. Proszę wypisywać takie miejsce zamieszkania jak np. Farma Akila, Stary obóz, Khorinis itp. Można również opisać dokładne miejsce zamieszkania np. Khorinis, dom w dzielnicy portowej koło stoczni itp.
Proszę o przeszczeganie zasad obowiązkowych. Zapraszam i życzę miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:19, Naymar napisał:

Imię: Throgal
Nazwisko: Dragondick
Miejsce zamieszkania: Chorrol

Widze że nie przeczytałeś zasad powyżej zaraz nad twoim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historyjka? Szedł bezi jaskinią i napotkał smoka. Po rozmowie na temat życia, śmierci, przeznaczenia, pogodzie za oknem bla,bla,bla zwrócił się następującymi słowami :"Ja...nie mam imienia....tak jak ty...nie masz swojego..."

Imię: Bezi
Nazwisko: mienny
Prawdopodobne imię zanim stał się wybrańcem: Thorsten
Miejsce zamieszkania: Yama Hama (Wcześniej znana jako sala tronowa w Vengardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 18:39, Luk Zombi napisał:

Historyjka? Szedł bezi jaskinią i napotkał smoka. Po rozmowie na temat życia, śmierci, przeznaczenia,
pogodzie za oknem bla,bla,bla zwrócił się następującymi słowami :"Ja...nie mam imienia....tak
jak ty...nie masz swojego..."

Imię: Bezi
Nazwisko: mienny
Prawdopodobne imię zanim stał się wybrańcem: Thorsten
Miejsce zamieszkania: Yama Hama (Wcześniej znana jako sala tronowa w Vengardzie.


Błąd, miało być: "Po rozmowie (..) smok zwrócił się następującymi słowami:(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować