Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs ASUSa i gram.pl na premierę gry S.T.A.L.K.E.R. - rozstrzygnięcie rozgrzewki!

37 postów w tym temacie

Domek

Już za chwilę startuje konkurs, jaki zorganizowaliśmy wraz z firmą ASUS z okazji premiery gry S.T.A.L.K.E.R., czas więc najwyższy na wyłonienie zwycięzców piątkowej rozgrzewki. Wiemy już, którzy Gramowicze najszybciej odpowiedzieli na zadane przez nas pytanie!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs ASUSa i gram.pl na premierę gry S.T.A.L.K.E.R. - rozstrzygnięcie rozgrzewki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes! Yes! Yes! :D
Pierwszy raz wygrałem coś w konkursie ogłoszonym w serwisie gram.pl, tylko szkoda, że to jest tylko smycz (myślałem że będzie pendrive), ale zawsze to coś! Jest mały problem bo maila wysłałem o godzinie 18:27 a oto i screen na potwierdzenie:

20070416175645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh jakiś przekręt? :)
Ja wysłałem meil o 18.31...

konkurs@gram.pl
data 13-04-2007 18:31
temat Asus rozgrzewka
wysłane przez gmail.com

No nic gratuluję zwycięzcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu - tak jak napisano w newsie, brany był pod uwagę czas pojawienia się maili na *naszym serwerze mailowym*.

Przecież gdybyśmy brali pod uwagę czas *wysłania* przez uczestnika, to nie miałoby to żadnego sensu (toć uczestnik mógłby sobie i o godzinę wstecz zegar systemowy przestawić). Z drugiej strony porównywanie czasów wysłania z Waszych serwerów mailowych też nie byłoby specjalnie mądre - bo ich zegary niekoniecznie muszą chodzić co do sekundy jednocześnie. Przyjęte rozwiązanie wydaje mi się najlogiczniejsze i najsprawiedliwsze.

EDIT: Nie mówiąc już o ludziach mających własne serwery mailowe i mogących sobie na nich ustawić dowolną godzinę. :) Tak jak napisałem - lepszego rozwiązania od przyjętego w tym wypadku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, tak patrzę na te czasy i jestem pełen podziwu. Z moim refleksem, to nawet "dziękuję" bym nie wygrał :)

A co do obrazka - jak to mówią, pod latarnią jest zawsze najciemniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować