Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs ASUSa i gram.pl na premierę gry S.T.A.L.K.E.R. - rozstrzygnięcie rozgrzewki!

37 postów w tym temacie

Cóż, nic innego tylko gratulacje dla zwycięzców, że byli w dobrym miejscu, w dobrym czasie (strona główna gram.pl, ok.18:30). Ja niestety wysłałem jakieś 25-30 minut z późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, dobrze, że konkurs nie jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Mam czas do niedzieli, więc postaram się pomyśleć nad jak najlepszą odpowiedzią. I zdziałać cuda z tym obrazkiem w przezacnym programie firmy z Redmont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagroda powinna być jeszcze dla osoby która przesłała najpóźniej odpowiedź;];]. Ja wysłałem prawie 2 dni po ogłoszeniu konkursu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 19:07, trexik napisał:

Miałem niezłego farta :D 1 na liście ;) Mam teraz napisać mail gdzie wysłać czy jak ?


:P ja dopiero nastepnego dnia dostalem maila ze wygralem i mam podac dane osobowe (w konkursie sakrament)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, wysłałem im dane osobowe a oni mi nic nie wysłali.O co tu chodzi?

Domek, jeśli moje dane nie doszły to napisze je jeszcze raz tylko napisz, bo jak już pisałem, muszę pisać maile ze strony, a nie przez program bo z niewiadomych przyczyn się sypnął i nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 16:33, maciekujek napisał:

Pytam jeszcze raz czy zostanę jakoś powiadomiony o wysłaniu smyczy, a może już ją wysłaliście?


Wszystkie dane osobowe uczestników konkursu już dotarły. Jak tylko nagrody zostaną wysłane - poinformuję o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować