Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gram.pl i ASUSa z okazji premiery gry S.T.A.L.K.E.R.!

131 postów w tym temacie

Może ekipa dyskutuje jaką odpowiedź związaną z radiacją uznać za poprawną, bo to pytanie budziło najwięcej kontrowersji :) Mam nadzieję, że moja odpowiedź do tego pyt. trafiła w sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 23:32, Vangel napisał:

Może ekipa dyskutuje jaką odpowiedź związaną z radiacją uznać za poprawną, bo to pytanie budziło
najwięcej kontrowersji :) Mam nadzieję, że moja odpowiedź do tego pyt. trafiła w sedno :)


Pewnie uzna wszystkie odpowiedzi za poprawne, a jeśli ktoś napisze "a ch** wie!" to dostanie 2 punkty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 23:38, rob006 napisał:

> Może ekipa dyskutuje jaką odpowiedź związaną z radiacją uznać za poprawną, bo to pytanie
budziło
> najwięcej kontrowersji :) Mam nadzieję, że moja odpowiedź do tego pyt. trafiła w sedno
:)

Pewnie uzna wszystkie odpowiedzi za poprawne, a jeśli ktoś napisze "a ch** wie!" to dostanie
2 punkty :P


haha to było dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:32, Vangel napisał:

Ja tam już tracę nadzieję, że w ogóle ten konkurs zostanie rozstrzygnięty :(



Trzeba cierpliwie czekać na wyniki, chociaż ja i tak nie liczę na wygraną... a to z powodu tej radioaktywności :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w regulaminie na początku konkursu to ostateczny termin ogłoszenia wyników to15 maj chyba. Muszę jeszcze raz zerknąć bo mogę się mylić... o ile jeszcze jest dostępny ten regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się. Właśnie sprawdziłem w regulaminie. "Do 15 maja 2007 roku zostaną wyłonieni zwycięzcy". Zostało niewiele czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować