Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTR Online największym pre-orderem w historii Codemasters!

52 postów w tym temacie

Mamy World of Warcraft, Guild Wars... i ciekawe czy właśnie The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar stanie się kolejnym hitem ? Gdyby sprzedaż pre-oderów szła w parze z grywalnością, to byłby to bezprecendensowy hicior. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar znacząco przekroczyła zainteresowanie wcześniejszymi sieciowymi produkcjami firmy.

Tzn że będą lagi na dzień dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzami kto kogo rozmiecie to najlepiej się wstrzymać do premiery ;) Ważny jest support ze strony producenta i dbanie o rozwój gry. Nie wiadomo więc czy któraś z tych nadchodzących gier pobije WoW, choćby pod tym względem. Ja po LOTR:Online nie sięgnę z kilku przyczyn - między innymi takiej, że gra nie będzie oferować takiej swobody jak WoW. W dodatku tylko jedna grywalna strona konfliktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hy, tyle klonów WoWa robią, że zdziwiłbym się, jakby któryś nie zadziałał i nie pokonał lidera."
No to sie zdziwisz. Jest pełno klonów Starcrafta i Diablo2 i żaden nie pobił orginału. Inne MMORPG nie mają szans raczej. Powody: 1.Świat (idealny do MMO, władca pierścieni nie ma np. tylu złych bohaterów do zabicia i ogólnie mojim zdaniem nie nadaje się do MMO, książka jest wspaniała ale ma zamkniętą fabułe, mucieli by wymyśleć nową w innych czasach, a to by była zawsze profanacja ;)) 2. Blizzard - żadna firma nie ma poprostu z nimi szans 3.Marka - warcrafta znają wszyscy ze względu na strategie 4. Prostota 5 Cukierkowa grafika, która zawsze wygląda fajnie (nienawidze tej grafy udajacej nieudolnie rzeczywistosc -_-)
Z tego co czytalem LOTR to gówno, które będzie miało graczy tylko przez świat Tolkiena. Troche może zabrać WoWowi Warhammer, bo to też popularny świat i gra będzie inowacyjna, ale wątpie żeby ktoś pobil Blizza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy pieredzielicie...??? Gralem w bete z jakies 3 miesiace. Po pierwsze pre paid kosztuje 109 zl na 60 dni. Grafika z wowem ma tyle podobienstawa co nic jakies paski , reszta owiele lepsza nie jakas tam kolorowa , woda wyglada jak woda a niebo jak niebo , ludzie jak ludzie a nie jak chlopki z komiksu. Co do grywalnosci , to jest zaprzepaszczona... Po pierwsze pvp tu nie uswiadczysz , nie ma wielkich wojen miedzy graczami poprostu zwykla przygodowka w ktorej wykonujesz misje z kumplami, lub zabijasz jakies paskudy wieksze od Ciebie , bo akurat na miastto smok napadl. Jak mowilem PVP brak. Nie mozna wybrac postaci po stronie tych zlych. Od tylko lazisz nabijasz level questy robisz. Gierka przejdzie bez wiekszego ahh , wiec tych co lubia pvp ostrzegam tego tu nie znajdziesz. A co do bodobienstw do WOW to niestety Wrahmer wyglada jak WOW ta sama kreska te same drzewa wszystko na podobe , ale jest gorszy chociazby temu ,ze pvp jest jakies takie malodynamiczne.Pozatym to juz bylo ,czlowiek czuje sie jkaby wowa odpalil a ile mozna... Pozostaje CONAN zapisalem sie na bete wiec mysle ,ze sie dostane jakos mam szczescie do bet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, gram już w tego LOTRO od 3 dni i muszę wam powiedzieć, że gra przebija wszystkie MMORPG, w które do tej pory miałem okazję grać. Jest porządna, ma wiele ciekawych questów oraz mocno opiera się na team-playu (nie tylko w walce..). Nie ma tu questów typu Lineage2 (pójdź, ubij 100 wilków i wróć). Moim zdaniem gra przebija WoW''a pd każdym względem, chociaż muszę przyznać iż jest ona klonem. Ale tutaj podkreślam, nie jest to Warhammer Online, które jest bezpośrednią kopią WoW''a, jest to w pewnym sensie połączenie GW z WoW''em i to mi się podoba:P Mimo iż gra masa ludzi, nie ma żadnych lagów. Co do PvP, mylicie się, jest. Jak tylko osiągniesz 10 lvl, otwiera Ci się opcja "Monster Play''a", które polega na tym, że idziesz do odpowiedniego portala w każdym większym mieście i masz do wyboru 5 postaci z "złej strony". Po wybraniu, zaczynasz na 50 lvlu i musisz wykonywać pomniejsze questy, aż w końcu będziesz mógł tępić "dobrych" graczy. W zasadzie jedyne co łączy twoją główną postać z monster play''owymi, to punkty przeznaczenia (destiny points), które można wydawać na tymczasowe boosty (większy exp, szybciej biegasz, itd.) lub w przypadku monster play''a kupujesz za nie skille itd. Na koniec powiem tyle, że bardzo miło mi się gra, są porządni ludzie. Są drobne kruczki, na przykład można zrobić krasnoluda - murzyna, lol.
Niestety i tak nikt nie pobije Blizza, a sam uważam że WoW to kicz. Prawdziwym hitem jest Star Wars Galaxies, który niestety wyszedł za wcześnie(czyt. przed modą na mmorpg), przez co okazał się niewypałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo Jesli ty to nazywasz pvp , to chyba jeszcze pvp nie widziales.... toc to smiech na sali ... poczytajcie sobie jakies fora na temat mmo , tam wypowiadaja sie ludzi ktorzy w to grali i naprawde mallo pozytywow poza grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Codemasters za ich gry wyścigowe oraz Soldiers`ów. Jednak ciężko będzie się przebić ich nowej grze, mamy bardzo dużo gier MMO, jednak świat w którym go umieścili jest bardzo ciekawy. Życzę sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ci, którzy zamówili zestawy pre-orderowe, mogą się cieszyć grą już teraz." - to nieprawda, przynajmniej w przypadku gram.pl. Zamówiłem prepaida jakiś czas temu i wciąż nie dostałem nawet informacji o tym jakoby coś z wysyłką się ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekac na oryginalne imiona graczy. Bedzie sie swietnie latało wśród postaci takich jak B!lbo Bagg!nz albo :Gandalf1: czy Sar00man. Wtedy dopiero poczuje sie prawdziwy klimat powiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 11:10, Elwro napisał:

Tylko czekac na oryginalne imiona graczy. Bedzie sie swietnie latało wśród postaci takich jak
B!lbo Bagg!nz albo :Gandalf1: czy Sar00man. Wtedy dopiero poczuje sie prawdziwy klimat powiesci.


Nie można miec nic poza literami w nickach. A nicki filmowe są zablokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować