Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ mówi nie multiplatformowości

16 postów w tym temacie

raczej robienie gier pod konkretną platformę, wtedy nie trzeba będzie ograniczać wersji pctowej żeby dało się też grać na konsoli (padem, bo klawiaturę i myszkę niewielu podłącza) i na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renor Mirshann

THQ podjęło decyzję o zmianie strategii wydawniczej. Większość nowych tytułów tej firmy będzie teraz wydawana na konkretną platformę, z większym niż dotychczas uwzględnieniem zróżnicowanych wymagań posiadaczy konkretnych konsol i PeCetowców.

Przeczytaj cały tekst "THQ mówi nie multiplatformowości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś ciężka bzdura z tym wykorzystywaniem Wii. W jaki niby sposób licencję WWE można lepiej wykorzystać na Wii niż gdziekolwiek indziej?

A tak swoją drogą - WWE SmackDown vs RAW 2008 idzie na wszystkie możliwe platformy z DSem włącznie (oprócz PeCetów naturalnie - nikt nie chce wtapiać pieniędzy w development gry, której nikt na tej platformie by nie kupił). Na DSa gra będzie inna, na Wii inna, na PS3 i X360 jeszcze inna, choć tytuł ten sam. To gdzie tu potwierdzenie słów tego pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele tytułów można lepiej na Wii wykorzystać a nie tylko WWE. Dzięki kontrolerowi zabawa jest ZUPEŁNIE inna. Najwidoczniej może myślą o jakimś rozwiązaniu w tej grze którą może dać tylko pilocik Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili brzmi to bezsensownie... Ale może w przyszłości spojrzę na to w inny sposób, bo w tej chwili, gdyby wszyscy producenci gier przyjęli taką właśnie strategię, jedyne co się rzuca w oczy to takie "ciche" przymuszanie do kupowania więcej niż jednej platformy, aby można było sobie pograć w wielkie hity, bo na twoim sprzęcie tego nie będzie. fe!!! Zły pomysł... I raczej mowie tu za innych bo ja i tak mam i pc i konsole ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla graczy może to wyjść na korzyść, gdyż nie od dziś wiadomo, że exclusive''y zawsze są lepsze od gier multiplatformowych, ponieważ wykorzystują 100% danej maszyny. Możemy więc spodziewać się gier z lepszą grafiką i ciekawszymi rozwiązaniami.

Co do tego, że trzeba kupić więcej niż jedną platformę to jest tak nie od dziś przecież. Nawet jeżeli część tytułów dostępnych wyłącznie na jedną platformę, wychodzi później na inne, zazwyczaj odbiega znacznie jakością od pierwowzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:47, Kafar napisał:

Wiele tytułów można lepiej na Wii wykorzystać a nie tylko WWE. Dzięki kontrolerowi zabawa jest
ZUPEŁNIE inna. Najwidoczniej może myślą o jakimś rozwiązaniu w tej grze którą może dać tylko
pilocik Wii.


Jeśli uważają przy tym, że warto w tym celu poświęcać rozbudowany online i next-genową oprawę - to sorry. Ja akurat chcę, żeby ta gra wyglądała fotorealistycznie, i żebym mógł oglądać moich ulubieńców w odpowiedniej jakości. Ta seria i tak świetnie ewoluuje na konsolach, problem w nowym silniku dla niej, który miałby szansę niedo ją podretuszować. A tego Wii ze swoją mizerną mocą obliczeniową nie jest w stanie zaoferować.

Podobnie zresztą ma się sprawa w przypadku wersji na DS - ja bym widział jakiś wygodnie obsługiwany manager, podczas gdy oni wracają do poziomu wrestlingów z Nintendo 64... I choć jestem wielkim fanem całego WWE, to nie ma bata, żebym grał w wersję DS posiadając wersję na dużą konsolę (w tym wypadku X360). A w managera bym grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się z tym zgadzam! Bo o wiele lepiej jest dostać jedną porządną grę, niż kilka średnich...
Np. ja nie lubię grac na padzie... Więc wolę dostać grę przygotowaną pod komputery(czyli myszka i klawiatura!).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko grom multiplatformowym jednak niech będą one dopasowane do danego sprzętu. Inne sterowanie na PC (przemyślane a nie to co czasami w konwersjach się spotyka) zwiększenie rozdzielczości tekstur itd. Czasami to żal mi jest, że niektóre tytuły nie ukażą się na peceta jednak nie jestem z taką osobą która dla jednej gry kupowałaby konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 200% za! Wkurza mnie, ze gry wydaje sie teraz nawet na zegarki... kiedys tak nie bylo... Jak gra ma byc ka PC to niech bedzie na PC, a nie potem jakies konwersje, ktore wychodza jak przez okno ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to się nazywają konkret goście prosto i z sensem. Tak to nikt już nie powie że na konsoli lub na PC taka sama gra wygląda gorzej lub lepiej. Będzie mniej kłótni na forach co lepsze ale w to jednak wątpię :))) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale brednie gadają chłopaki, przecież już teraz mają pełno gier multiplatformowych i jak się popatrzeć na plan wydawniczy na lata 2007-09 to planowane są nowe wieloplatformowe tytuły... Co wniósł ten news?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO rozwiazanie THQ okaze sie lepszym rozwiazaniem niz firmy Capcom.
w dluzszym okresie czasu wyjdzie wszystko na jaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Przynajmniej ukróci to spłycanie gier pecetowych żeby konsolowe dzieciaki mogły się naklikać na padzie/namachać wiimotem. Niech każdy ma to czego oczekuje a nie każdemu po równo. Pecetowcy oczekują czego innego od miłośników konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować